Treść opublikowana przez przemik
-
niedoładowanie!!
Sztanga kiepsko reaguje w 011. Gruszka sprawdzana byla ? I ustaw kąt synchro... bo napełnianie lezy na obie łopatki.
-
proszę o analizę logów a4 1.9 tdi 1z
Poczytaj jak zrobic bypass... czyli tak trzeba polaczyc wezyki zeby ominac N75.... i wykonaj logi dynamiczne 011 i 010
-
Ocena wtrysków, o ile dobrze zrobione logi ;p
No własnie... logi gdzie ?
-
Zmiana turbiny z BRE na BRD dalej tak samo pracuje
A bylo dobrze na poprzedniej sprezarce ? No własnie i wyjasni co znaczy "lepiej"
-
kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
Do sprawdzeniakrzywki wałków rozrządu...
-
prośba o analize logów A4 B7 1.9TDI
Zrob 011 i 010 na 3 biegu i statyczny 011 Basic Settings
-
prośba o analize logów A4 B7 1.9TDI
Czemu tak mało logów... w sumie powinienem wrzucic to do smietnika.
-
Prośba o analizę loga
Bez wyjecia i wyczyszczenia sprezarki się nie obejdzie..
-
Logi po zimie Do przeglądu
Ze uwalony jest wtrysk sterujący.... samochód lata na mapie awaryjnej...
-
analiza logów
co nie zmienia tego co napisałem wyzej...
-
błąd 17771
Kable i swieca do sprawdzenia ...
-
Prosze o ocene logow dynamicznych statycznych i bs audi a 4 b6 1.9 130ps
... a jesli to nie pomoze to trzeba bedzie zdemontowac pompke do weryfikacji. Dawno rozrzad byl zmieniany w tym samchodzie ?
-
Prośba o analize logów dynamicznych ( Bląd 00575, 00519 )
Zapraszam ponownie z kompletem
-
analiza logów
To niech kolega wymontuje sprezarke i wyczysci.... im szybciej tym lepiej... dla turbosprezarki.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów.Problem z zapalaniem
Niepokoi mnie ten błąd kąta wtrysku. Jak szybko pojawia się po skasowaniu ? Kiedy zmieniałes filtr paliwa w tym samochodzie ?
-
Problem ze zrobieniem logów VCDS w Audi A4 B8
Sławek Nie zaprzeczysz chyba ze jest trudniej.... nikt nie mowi o tacy...
-
Prośba o analizę logów - pompa wtryskowa VP37
i 004 dynamiczną...
-
Prośba o analizę logów
Jest OK. Dawka wysoka ale jak motor rowno chodzi to bym nie zmieniał. Jesli zmieniałes niedawno rozrząd to wszystko tlumaczy. Pojezdzij troche i jedz tam gdzie Ci zmieniali - niech skontrolują/wyregulują kąt wtrysku.
-
Logi po zimie Do przeglądu
Nie jest dobrze. Odczytaj błędy.
-
Prośba o analizę logów
Brakuje statycznych normalnych. Z tego co zamiesciles jest ok - moze oprocz minimalnie poznego zapłonu... ale to kosmetyka.
-
Proszę o analize logów pod kątem PD
Pompki nie są Twoim problemem. W sumie oprócz za niskiej temperatury z logów nie wynika nic złego.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów.Problem z zapalaniem
Daj statyczne - 000,001,003,004,007,013,014 i 018 Statyczne Basic Settings - 000,003,004 Pokaz tez grupe 003 z Instruments Logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.
-
Proszę o analizę logów
Zamieść logi jak przystalo na to forum. Chociazby tak jak tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/ciezko-sie-rozpedza-mala-moc-tdi-110km-319103/
-
Prośba o analizę logów - słabo przyspiesza
Z logów wynika ze fura ciągnie jak przeciąg. W czym problem ?
-
Proszę o analizę logów
Ale to raczej od minimalnie przypieczonego VTG niz samego softu. IMO - tragedii nie ma.