Treść opublikowana przez waskivw
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Przy wkrętkach w kolektorze montujesz na krótkich (równych) wężykach wtryskiwacze , a od nich wężykami do rozdzielacza, i po sprawie. Jak ładnie poukładasz to wszystko zmieści się pod osłoną.
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
Tak to jest elektro zawór ,tylko przed odkręcaniem musisz wypalić gaz , czyli zakrecic przy butli i czekac aż przejdzie na pb. Może cewka pada , mozna podać tam bezpośrednio prad i spr.czy sie otworzy, słychać bedzie stuknięcie.
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
Trzeba ustawić ciśnienie na takie ja było przy kalibracji , albo spr. jakie jest teraz i ustawić takie same.
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Spr. kompresje i wtedy się pomyśli:wink: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Da się wymienić bez demontażu głowicy , ale ta wyższa szkoła jazdy.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Tu masz z adapterem prostym BARRACUDA WTRYSKIWACZ 1 CYL - AUTOGAZ-MARKET na lpgforum Tormin sprzedaje kątowe ,Barakudy nie ma co porównywać do regów , regi to półka budżetowa o niebo lepsze od valteków , a do piet nie dorastają hanie czy barakudzie, Co do AC r01 to sam mam 3 i 2 już wyleciały bo skacza z ciśnieniem , ale w 2.6 u żony jeździ do odcinki i spadek max 0.3 , a jak z termiką w goldzie po sprintach?
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
Można faktycznie zacząć od elektrozaworu , choć instalka ma nalatane 1000h to redek pewnie zawalony , membrany pewnie twarde, dlatego gazmen pewnie kazał wymienić.
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
Regulator w reduktorze się zacina , trzeba by rozebrać i wyczyścić .
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Kup pojedyncze do tego są adaptery kontowe,albo proste, 2x rozdzielacz na 4 , 3 wyjścia wykorzystasz do wtryskiwaczy a wolne łączysz listwy i masz kompensacje ciśnienia .
-
dobre wryski bo valdki umieraja
Spoko nie uraziłes .Zajrzyj do LPGforum tam jest koleś o niku SEEBA który handluje i ma dobre ceny , idzie się z nim dogadać, Hana się popsuła , coraz wiecej pada. Dlaczego do V-ki nie zakładasz pojedynczych , mieszczą się pod osłone ? A tak z ciekawości to powiem wam że do audi 2.6 v6 mojej żony założyłem REG FAST i to audi jeżdzi zimą lepiej niż moje , przejście na 25 stopni i nawet nie szarpnie , ciekawe,co ???
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
No i potem musiałeś sprzedać auto
-
dobre wryski bo valdki umieraja
Kolego obserwuje co się dzieje na rynku lpg, barakuda ma dysze, wiec nie musisz się martwić o rozmiar wtryskiwacza, są polskie, większość chwali za pracę na zimno/ciepło, Hana lubi przylewać na zimno, wiem bo mam u siebie. Gdyby barakuda wyrobila u mnie to też bym założył, ale wybór należy do kolegi.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Keihin bo hana to jego klon, jaki kolor ?
-
dobre wryski bo valdki umieraja
Barakuda?
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Kupisz drugi i dalej zagadka , a zrobisz dobrze to wiesz na czym stoisz, jak cylindry nie są porysowane to ja bym robił . koszt powinien się wahać 1200/1500. Warunek kumaty mechanik i nie krętacz.
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Gdyby ktoś to wywalił programowo to w reidness chyba by nie podświetlało na czerwono ?
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
To u mnie po mimo wywalonych katów błędów brak , wszystko działa, tylko w reidness katy na czerwono , sondy te drugie oscylują od 0,1 do 0,8 V i testu kata nie da się zrobić , (TEST wyłączony ), próbowałem na wszystkie możliwe sposoby i nic .
-
Wyrzuca płyn-niech ktoś mądry się wypowie--------- ciag dalszy.
Panowie termostary zakłada się ori, zakłada się raz i po problemie.
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Tak z ciekawości odczytajcie kod raidness , czy tam wywala katy?
-
Błąd 16815 w Audi A4 B6 3.0. Sonda czy katalizator?
Zadałem pytanie o LPG ,nie odpowiadasz? Ja w swoim aucie nie mam katów , zostały tylko pre katy,sondy bez żadnych modyfikacji , mam LPG i błąd pojawił się jak instalacja była żle ustawiona, Czeka brak. Zauważ że gdy czek się zapali auto traci troche na mocy i dłużej schodzi z obrotów .
-
Błąd 16815 w Audi A4 B6 3.0. Sonda czy katalizator?
LPG jest , jak tak to regulacja , a potem ew. wycinanie katów
-
Zasada działania układu wydechowego w Audi S4 B6
8e0253144 AS i AT -uchwyt 2x m8x28 i 4x m8x30
-
Zasada działania układu wydechowego w Audi S4 B6
Fajna sprawa ,mam u siebie i działa, przy niskich i średnich obciążeniach klapy są zamknięte, przy max otwierają się i ładnie bulgocze
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Dlatego powtarzam że podstawa to porządna diagnostyka
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić wtryskiwacze ?
To nowe kupujesz , czy używki ???
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Ale chodzi chyba o ciśnienie oliwy , a ten to dobrze zrobić na zimnym i rozgrzanym , na jałowych i przy 3000 obr/min.