Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waskivw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waskivw

  1. Przy wkrętkach w kolektorze montujesz na krótkich (równych) wężykach wtryskiwacze , a od nich wężykami do rozdzielacza, i po sprawie. Jak ładnie poukładasz to wszystko zmieści się pod osłoną.
  2. Tak to jest elektro zawór ,tylko przed odkręcaniem musisz wypalić gaz , czyli zakrecic przy butli i czekac aż przejdzie na pb. Może cewka pada , mozna podać tam bezpośrednio prad i spr.czy sie otworzy, słychać bedzie stuknięcie.
  3. Trzeba ustawić ciśnienie na takie ja było przy kalibracji , albo spr. jakie jest teraz i ustawić takie same.
  4. Spr. kompresje i wtedy się pomyśli:wink: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Da się wymienić bez demontażu głowicy , ale ta wyższa szkoła jazdy.
  5. Tu masz z adapterem prostym BARRACUDA WTRYSKIWACZ 1 CYL - AUTOGAZ-MARKET na lpgforum Tormin sprzedaje kątowe ,Barakudy nie ma co porównywać do regów , regi to półka budżetowa o niebo lepsze od valteków , a do piet nie dorastają hanie czy barakudzie, Co do AC r01 to sam mam 3 i 2 już wyleciały bo skacza z ciśnieniem , ale w 2.6 u żony jeździ do odcinki i spadek max 0.3 , a jak z termiką w goldzie po sprintach?
  6. Można faktycznie zacząć od elektrozaworu , choć instalka ma nalatane 1000h to redek pewnie zawalony , membrany pewnie twarde, dlatego gazmen pewnie kazał wymienić.
  7. Regulator w reduktorze się zacina , trzeba by rozebrać i wyczyścić .
  8. Kup pojedyncze do tego są adaptery kontowe,albo proste, 2x rozdzielacz na 4 , 3 wyjścia wykorzystasz do wtryskiwaczy a wolne łączysz listwy i masz kompensacje ciśnienia .
  9. Spoko nie uraziłes .Zajrzyj do LPGforum tam jest koleś o niku SEEBA który handluje i ma dobre ceny , idzie się z nim dogadać, Hana się popsuła , coraz wiecej pada. Dlaczego do V-ki nie zakładasz pojedynczych , mieszczą się pod osłone ? A tak z ciekawości to powiem wam że do audi 2.6 v6 mojej żony założyłem REG FAST i to audi jeżdzi zimą lepiej niż moje , przejście na 25 stopni i nawet nie szarpnie , ciekawe,co ???
  10. No i potem musiałeś sprzedać auto
  11. Kolego obserwuje co się dzieje na rynku lpg, barakuda ma dysze, wiec nie musisz się martwić o rozmiar wtryskiwacza, są polskie, większość chwali za pracę na zimno/ciepło, Hana lubi przylewać na zimno, wiem bo mam u siebie. Gdyby barakuda wyrobila u mnie to też bym założył, ale wybór należy do kolegi.
  12. Keihin bo hana to jego klon, jaki kolor ?
  13. Kupisz drugi i dalej zagadka , a zrobisz dobrze to wiesz na czym stoisz, jak cylindry nie są porysowane to ja bym robił . koszt powinien się wahać 1200/1500. Warunek kumaty mechanik i nie krętacz.
  14. Gdyby ktoś to wywalił programowo to w reidness chyba by nie podświetlało na czerwono ?
  15. To u mnie po mimo wywalonych katów błędów brak , wszystko działa, tylko w reidness katy na czerwono , sondy te drugie oscylują od 0,1 do 0,8 V i testu kata nie da się zrobić , (TEST wyłączony ), próbowałem na wszystkie możliwe sposoby i nic .
  16. Panowie termostary zakłada się ori, zakłada się raz i po problemie.
  17. Tak z ciekawości odczytajcie kod raidness , czy tam wywala katy?
  18. Zadałem pytanie o LPG ,nie odpowiadasz? Ja w swoim aucie nie mam katów , zostały tylko pre katy,sondy bez żadnych modyfikacji , mam LPG i błąd pojawił się jak instalacja była żle ustawiona, Czeka brak. Zauważ że gdy czek się zapali auto traci troche na mocy i dłużej schodzi z obrotów .
  19. LPG jest , jak tak to regulacja , a potem ew. wycinanie katów
  20. 8e0253144 AS i AT -uchwyt 2x m8x28 i 4x m8x30
  21. Fajna sprawa ,mam u siebie i działa, przy niskich i średnich obciążeniach klapy są zamknięte, przy max otwierają się i ładnie bulgocze
  22. Dlatego powtarzam że podstawa to porządna diagnostyka
  23. To nowe kupujesz , czy używki ???
  24. Ale chodzi chyba o ciśnienie oliwy , a ten to dobrze zrobić na zimnym i rozgrzanym , na jałowych i przy 3000 obr/min.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.