Treść opublikowana przez kudalty66
- Rozmiar hamulców
-
Czy te kocki sa dobre?
a może ferodo premier??? jeżeli to te to tak, troche pylą ale dobrze hamują,.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał szukam i szukam, zrobiłeś program,? jaką masz teraz moc??? fotki super, pozdrawiam
-
oznaczenia pompowtryskiwaczy w avf 130 koni
witam jak w temacie, poszukuje informacjii jakie sa numery pompowtrysków: a dokładnie jakie są w 115 konnych AJM, 130 AVF,ASZ i jakie są w 150 ARL,. dzięki
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
pamiętaj że wtrysk musi mieć to samo oznaczenie Boscha, ma to wpływ na rodzaj końcówki DSLA,. ja kiedyś tak sie dałem nabrać, że niby z E, to to samo co z B itd, najważniejszy jest numer Bosch
-
[B6 BBK] Moje S4
Michał , wreszcie odkryłem że masz swój wątek, zacna esa, może kiedyś, hehe p.s. do zobaczenia na drodze, tylko że ja teraz inaczej pracuję, więc chyba cieżko będzie, pozdr
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
jak to problem od strony skrzyni żeby sie do miski dostac, musisz stabilizator odkręcić,.?? co do uszczelki od klapy to jak była dobra to nie powinno byc problemu ze starą,., p.s. kolejny 2.5 z plastikowa odmą na forum, hehe
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
sterujacy wtrysk sprawdzisz rezystorem, aczkolwiek ja miałem padnięty i samochód normalnie jeździł,. ---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- tu opis błędu: 01318 - Ross-Tech Wiki
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
18' 19' dla mnie za duże ja miałem przez chwilę 18 rs6, zrezygnowałem, bo na 1BE to aż plomby trzeszczały, i za dużo studzienek trzebabyło omijać,., 19 to już hardcore jak dla mnie, aczkolwiek do lansu jak najbardziej
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
co masz na mysli co jest mokre, głowice pod deklami, czy kanały w dolocie,.??
-
SPOTY RADOMSKIE
Troszkę spóźnione, ale szczere gratulacje... jeszcze raz dzięki,. nawet dziś sie wyspalismy, miłego dnia panowie
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak!!! ---------- Post dopisany 29-01-2013 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 20:24 ---------- witajcie panowie,. tak z innej beczki synek mi sie 23go urodził, Ignacy, , a klekot, jeździ, cały czas pali srednio 8L/100, wymieniłem czujnik poziomu oleju wreszcie, trafił się od 2.0 tdi, pasuje, P&P hehe Artur, dzwoniłeś, jak widzisz powyżej zajety byłem, napisz PW
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
swego czasu wszyscy cięzarówkami jeździli i problemów nie było,. skoro juz o tym rozmawiamy czym naprawde różni sie opał od ON, chyba niema Bio?? i kolorem, ma ktos ekspertyzy, ??? mogę tylko gdybac że na stacjach nie zawsze super jakość sprzedają i również krzywdę wtryskom wyrządzić można,.
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki dzięki, rodzinka już w domu, narazie robi 3 rzeczy co niemowlak powinien, hehe,.tej czwartej czyli płakania nie za wiele
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
mój po kazdej dłuzszej trasie zawsze ''jakoś''żwawiej chodzi
-
SPOTY RADOMSKIE
czesć panowie synek mi się 23go urodził, Ignacy, już w domu jest, także rodzinka w komplecie,. pozdrawiam
-
2.0 tdi, 170 koni, odpala po chwili gaśnie
witajcie, nie dopisałem że pasek o którym pisałem na początku, załapał się na wymiane w serwisie, wszystkie pompki nowe,.
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
xeramic, do czyszczenia wtryskiwaczy, buteleczka na zbiornik, dodatkowo podnosi cetany więc lepiej,.
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje Chyba raczej juz w nastepnym zyciu. ma facet jaja!!!!!!!!!, zobaczcie jak przelatuje obok tirów, ja jechałem 220 motorkiem dla mnie to juz było szybko,.tym bardziej że bez dużych owiewek,.
-
SPOTY RADOMSKIE
nic nowego wszystko w normie,.hehe
-
Jaką macie TEMPERATURĘ OLEJU w swoim TDi
u mnie 2.5 AKN po chipie, motul 5/40 przy normalnej jeździe po miescie nawet teraz olej 100-110 w zależności od jazdy, jak postoję na światłach spada na ok 100, trasa w lecie do 130 przy dłuższym butowaniu,. pozdr
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
z niecierpliwością czekam na wynik i wykres z hamowni, w 1.9 może i łatwiej ale w 2.5 pierwsze słyszę,. zobacz u mnie w temacie wykres, lub u Syśka jak wygląda, bez usuwania żadnych elementów,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku, czy my o czymś nie wiemy,
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
po co odłączyłeś EGRa??? przecież 2.5 wcale lepiej nie jedzie po tym zabiegu a nawet gorzej???może jakby go programowo wyłączyć, i zrobić chipa, ale każdy 2.5 po programie w klubie ma nadal egr i moce ok 185 koni,. dlaczego wciąż nie masz zaślepek na spryskach??? ori kosztują ok 40 zł, w serwisie,.???
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
dzięki panowie, pytać zawsze możecie, Przemek też długo ma ten silnik i wiedzę też ma,. pozdrawiam