Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Wez xc90. Lepsze i mocniejsze; )
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Logiczne jest ze w kolor nadwozia
-
Spociki Łódzkie
Na zaden sposoring sie nigdy nie polasilem i nie polasze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- Spociki Łódzkie
Ja byłem na ogólnopolskim w Ostrowie w 2014 i potwierdzam, atmosfera była przednia i super zabawa, a auta perfekcyjnie odpicowane i kupa śmiechu. Jakby Dealer Audi dał pokierować nową B9 to chętnie bym pojechał- Spociki Łódzkie
Ja z ramka A4 Klub Polska B5 Battalion nie moglbym tam wjechac [emoji14] nas tam nie lubia [emoji3] EDIT: alez chamsko forum dodaje swoja nazwe przed nazwe innego forum... az tak nas tu nie lubia- Spociki Łódzkie
Ja teraz dopiero przyjade jak zloze ulep na tip top inoczej sie nie pokazuje...@klysek nie my jezdzimy ze znaczkiem kuciapki na masce- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
Wiem co masz na mysli. W paz/listop malowalem pol auta a teraz na drzwiach pasazera z przodu 3 wgniotki z utlbytkami lakieru od parkingow... jaja lub jajniki przez gardlo bym wyrywal w wkladal zamiast galek ocznych- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
Cale szczescie ja do cierpliwych naleze, bo w planie 19 i gleba a Lodz temu nie sprzyja synek 2 latka pewnie mleczaki potraci- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
A tam pitolisz, zobacz na auto fafnastego. On tez mowi ze lata w 4 osoby do roboty a beton ma na pasie transmisyjnym zrobiony a co do zderzaka to niech sie znajdzie jak najtanszy [emoji14]- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
To daj chociaż tył niżej bo japa lekka jest. I pomyśl o dokładce PDC w kolorze na tył. Zespawana ze zderzakiem robi robotę nawet bez czujników- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Skąd brałeś uchwyty na relingi do montażu boxa? Drogo Cie wyszły?- [B5 ARJ] Clean Freak V6
To już od dawna dobre dwa miechy, tylko cholera nie moge tego nigdzie znalezc w lodzi- A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Dobra miejscowka do fotek. Gdzie to konkretnie jest w Ldz? PS: i tak jak wczoraj rozmawialismy... bez gwintu dobrze nie bedzie- [A4 B5 96r] 1.8 125KM Sedan
Jesli buda ta sama to tyle samo do malowania. Chodzi o to ze wyjdzie drogo malowanie calego auta, ponad 4 tys jak nie lepiej. Chyba ze masz jakiegos Mirka co pod chmurka opierdzieli auto za 1.5 tys. Ale to zawsze ryzyko. Lepiej te pieniadze przeznaczyc na inne rzeczy, czyli naprawy mechaniczne, drobne wizualne mody jak gwint, felgi itp- Spociki Łódzkie
Ja tam podjechac moge. Gadalem tez z Marcinem i chetnie by wpadl jak znajdzie czas, moze jeszcze Kryniu podjedzie ale zadzwonie do niego- [A4 B5 96r] 1.8 125KM Sedan
Po co chcesz malowac? Taki zly stan lakieru jest?- Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Tez jestem tego zdania ale co kto lubi wazne ze jest roznorodnosc- Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Byly fabrycznie jako drl na jakis kraj ale nie wiem na co dokladnie. To po prostu bialy kruk, tak jak skladane lusterka ktore szly przewaznie do Wloch- Avancik 2.4 [ARJ] by AdixZdr[17'',gwint,]
Te okrągłe spinki najlepiej odkręcać, szybciej i łatwiej schodzą- A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Troche dluga sie wydaje, u mnie siedzi cos takiego z allegro:- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Pod fotelem pasazera nie mam kiedy zdjąć zderzaka i nawiercic miejsca na patent Kowiego... znaja zycie bede robil wsio na raz razem z gwintem, felgami i cupra- Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
W halogenach nie mozna miec dziennych. Sa tam homologacje na drl? Poza tym swiatlo rozchodzi sie z halo na boki a w drl powinno na wprost.- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Tutaj przede wszystkim felgi brakuje... ale juz niedlugo cos wleci na auto razem z gwintem- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
- Spociki Łódzkie