Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Regparts. Nie byłem zadowolony. Musiałem się upominać o zwrot kaucji i o dokument potwierdzający zakup, a przede wszystkim nie było zrobione odpowietrzenie w listwie i trzeba było samemu robić otwór. Dobrze, że udało się na aucie, bez ponownego demontażu. Kontakt z gościem dobry dopóki nie masz problemu z "nowym" maglem. Prócz tej przygody wszystko działało ale jak długo to nie wiem, bo sprzedałem z rok po tym samochód. Podsumowując to drugi raz bym nie skorzystał.
  2. U mnie tak było przy zatartej listwie magla. Jeśli cieknie w zaznaczonym miejscu to zacznij od wymiany opasek albo sprawdź czy przewody nie poparcialy na łączeniu.
  3. 20 zeta. Jutro będę w lublinie to mozesz sobie sprawdzic.
  4. Mogę Ci tanio sprzedać adapter bluetooth pod to ami. Kupiłem ale okazło się, że u mnie telefon bez problemu streamuje muzykę do radia.
  5. Do 300 można przyjąć, że jest ok, jeszcze zależy czy zaraz po wypaleniu czy na późniejszym dystansie od wypalania. Jeśli zaraz po wypaleniu przekracza grubo ponad 200 to już słabo.
  6. W serii doładowanie nie przekracza 0,6bara i górą spada do 0,3. Tu masz zupełnie inne wartości.
  7. Jeśli bez zmiennej fazy to zamiennik z febiego wystarczy. Przetestowane dwukrotnie i po 100tys bez oznak zużycia, a cena śmieszna w porównaniu do oryginału. Używka z oryginału to się nadaje co najwyżej ale do huty.
  8. Przepływ przy takim doładowaniu powinien wynosić około 150-155g/s, a teraz masz jak dla serii ~130g/s.
  9. W starachowicach Ostrowiecka 45.
  10. Przepływ jest lepszy ale daleki od normy Przyplywka z Boscha? Dolot szczelny w 100%?
  11. Duzo brakuje więc wątpie czy pomoże. Poza tym auto jest po sofcie, nie wiem czy wiesz? Logi na benzynie wszystkie?
  12. Tak i przy tym błąd wentylatora - zwarcie z plusem . Wyskakuje raz na ruski miesiąc. Bezpiecznik cały, wiązka wygląda ok, przy teście wentylatorów nie wyskakują żadne błędy i wszystko działa.
  13. Turbo praktycznie niedoladowuje w całym zakresie. Sprawdź sobie dv, a soft do poprawy.
  14. Pierwsze co to musiałbys wtryskiwacze zmienic na takie z bexa jakby miało to teoretycznie działać
  15. Tak, jest sprawny. Tyle ode mnie.
  16. Pisałeś, że masz usunięty eżektor i coś tam jeszcze więc o to mi chodziło. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz post.
  17. Ale co ma dać? Jak jest niesprawny separator to przy pozostawionym fabrycznie układzie odmy będziesz mieć więcej oleju w dolocie i będzie go trochę przepalać. Nie bawiłem się w usuwanie tego co napisałeś i nie mam pojęcia czy coś w niesie do tej układanki prócz kilku gramów wagi.
  18. Wypali się ale będzie to długo trwało i nie jest to zalecane ze względu na wysokie temp. podczas wypalania., z resztą mandacik można zarobić za postój z włączonym silnikiem. Także najlepiej w trasę, pewnie około 30km jak się załączyło dopiero co wypalanie, i posłusznie wypalać jak samochód każe
  19. Jest 06pr 008 079-041.
  20. Zatkany katalizator? Auto seria czy po sofcie?
  21. Zrob log statyczny i dynamiczny 2+33 i się duzo wyjasni. Zamiast wróżyć i wymieniać w ciemno rzeczy słuchając rad szamanów trzeba zacząć od postawowej diagnostyki. Jak masz vcdsa to sobie poradzisz.
  22. A co ma emulator do tego błędu? Poza tym emulator jeśli juz zaklada się na sondę za katem jak wyrzuca błąd jego niskiej sprawności i zaskocze Cie, bo to nie działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.