Treść opublikowana przez przem8
-
Wyciek z przewodów powrotnych wspomagania w Audi A4 B7 1.8T
Regparts. Nie byłem zadowolony. Musiałem się upominać o zwrot kaucji i o dokument potwierdzający zakup, a przede wszystkim nie było zrobione odpowietrzenie w listwie i trzeba było samemu robić otwór. Dobrze, że udało się na aucie, bez ponownego demontażu. Kontakt z gościem dobry dopóki nie masz problemu z "nowym" maglem. Prócz tej przygody wszystko działało ale jak długo to nie wiem, bo sprzedałem z rok po tym samochód. Podsumowując to drugi raz bym nie skorzystał.
-
Wyciek z przewodów powrotnych wspomagania w Audi A4 B7 1.8T
U mnie tak było przy zatartej listwie magla. Jeśli cieknie w zaznaczonym miejscu to zacznij od wymiany opasek albo sprawdź czy przewody nie poparcialy na łączeniu.
-
Wejście AMI w Audi A4 B8
20 zeta. Jutro będę w lublinie to mozesz sobie sprawdzic.
-
Wejście AMI w Audi A4 B8
Mogę Ci tanio sprzedać adapter bluetooth pod to ami. Kupiłem ale okazło się, że u mnie telefon bez problemu streamuje muzykę do radia.
-
Zbyt szybkie zapełnianie się filtra DPF w Audi A4 B8 2.0TDI
Do 300 można przyjąć, że jest ok, jeszcze zależy czy zaraz po wypaleniu czy na późniejszym dystansie od wypalania. Jeśli zaraz po wypaleniu przekracza grubo ponad 200 to już słabo.
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
W serii doładowanie nie przekracza 0,6bara i górą spada do 0,3. Tu masz zupełnie inne wartości.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jeśli bez zmiennej fazy to zamiennik z febiego wystarczy. Przetestowane dwukrotnie i po 100tys bez oznak zużycia, a cena śmieszna w porównaniu do oryginału. Używka z oryginału to się nadaje co najwyżej ale do huty.
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
Przepływ przy takim doładowaniu powinien wynosić około 150-155g/s, a teraz masz jak dla serii ~130g/s.
-
Montaż LPG do Audi A4 B6 1.8T
W starachowicach Ostrowiecka 45.
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
Przepływ jest lepszy ale daleki od normy Przyplywka z Boscha? Dolot szczelny w 100%?
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
Te same logi powtórz póki co.
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
Duzo brakuje więc wątpie czy pomoże. Poza tym auto jest po sofcie, nie wiem czy wiesz? Logi na benzynie wszystkie?
-
Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB
Przepływomierz za mało mierzy.
-
Wypalanie DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Tak i przy tym błąd wentylatora - zwarcie z plusem . Wyskakuje raz na ruski miesiąc. Bezpiecznik cały, wiązka wygląda ok, przy teście wentylatorów nie wyskakują żadne błędy i wszystko działa.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8T BFB
Turbo praktycznie niedoladowuje w całym zakresie. Sprawdź sobie dv, a soft do poprawy.
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Pierwsze co to musiałbys wtryskiwacze zmienic na takie z bexa jakby miało to teoretycznie działać
-
Czy separator odmy grzybek w 1.8T jest sprawny?
Tak, jest sprawny. Tyle ode mnie.
-
Czy separator odmy grzybek w 1.8T jest sprawny?
Pisałeś, że masz usunięty eżektor i coś tam jeszcze więc o to mi chodziło. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz post.
-
Czy separator odmy grzybek w 1.8T jest sprawny?
Ale co ma dać? Jak jest niesprawny separator to przy pozostawionym fabrycznie układzie odmy będziesz mieć więcej oleju w dolocie i będzie go trochę przepalać. Nie bawiłem się w usuwanie tego co napisałeś i nie mam pojęcia czy coś w niesie do tej układanki prócz kilku gramów wagi.
-
Czy separator odmy grzybek w 1.8T jest sprawny?
Sprawny.
-
Wypalanie DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Wypali się ale będzie to długo trwało i nie jest to zalecane ze względu na wysokie temp. podczas wypalania., z resztą mandacik można zarobić za postój z włączonym silnikiem. Także najlepiej w trasę, pewnie około 30km jak się załączyło dopiero co wypalanie, i posłusznie wypalać jak samochód każe
-
Jaki czujnik poziomu oleju silnikowego do Audi A4 B6 1.8T BFB?
Jest 06pr 008 079-041.
-
Problem z grzejącym się kolektorem w Audi A5 8T 2.0 TFSI
Zatkany katalizator? Auto seria czy po sofcie?
-
Błąd P0172 w Audi A4 B6 1.6 ALZ
Zrob log statyczny i dynamiczny 2+33 i się duzo wyjasni. Zamiast wróżyć i wymieniać w ciemno rzeczy słuchając rad szamanów trzeba zacząć od postawowej diagnostyki. Jak masz vcdsa to sobie poradzisz.
-
Błąd P0172 w Audi A4 B6 1.6 ALZ
A co ma emulator do tego błędu? Poza tym emulator jeśli juz zaklada się na sondę za katem jak wyrzuca błąd jego niskiej sprawności i zaskocze Cie, bo to nie działa.