Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Miałem 2 razy montowany tylko, że zwykły napinacz zamiast tego ze zmienną fazą. Łańcuch to iwis, czyli to co na pierwszy montaż. Z napinaczem nic się nie działo, bo już nie miało co Ja akurat jestem przeciwnikiem napinaczy ze "zmienną" fazą i jakbym miał znowu 1.8t to wywaliłbym to przy okazji.
  2. Wsio ok, prócz tych korekt ale to pewnie na lpg robione było.
  3. To powtórz tylko 2+33 na obu paliwach ale logami nie zdiagnozujesz tego problemu.
  4. Multum powodów, a należy zacząć od diagnostyki vcds'em.
  5. Te logi to na gazie? Jeśli tak to do regulacji ale to nie ma nic wspólnego z gaśnięciem podczas przełączania. Pokaż parametry z konfiguracji programu gazowego.
  6. Najlepiej mieć na maksa, czyli do gornego zagięcia.
  7. U mnie tez po mapie, bo kupiłem auto i okazalo się, że miało skopany soft w Holandii i trzeba było poprawić. Średnie spalanie przy emeryckiej jeździe pół na pół trasa z małym miastem to 7-7,5l. Dzisiaj jechałem do zakopca i wyszło jakies 6,5l przy jeździe na tempomacie 120-130 km/h. Przy takiej pedalskiej jeździe moje byłe, stare a4 b6 1.8t q paliło 7l benzyny w trasie więc gdzie ta oszczędność i ekologia? Mam jeszcze a3 8p w 2.0tdi i ile bym nie chłostał to średnie nie przekroczyło 6,5l. Wydawać by się mogło, że im nowszy silnik to bardziej ekonomiczny, guzik prawda.
  8. Szukaj lepiej innego tunera/fachowca, który wykona prawidłową diagnostykę i wskaże problem. Tak poza tym b8 w 2.0 tdi wcale nie są szczególnie oszczędne. Ja jestem strasznie rozczarowany spalaniem i czytając opinie nawet tu na forum to wychodzi, że ten typ tak ma.
  9. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko ori aso. Nie dla filtrona ultra audi nelsona ?
  10. Słuchaj, skoro chcesz sprawdzic skąd masz błąd od ubogiej mieszanki to jak chcesz to zrobic? Log z normalnej jazdy i pod pełnym butem na lpg 2+33 i odczytac korekty z kanału 32. Powtórzyć 3+20 na benie 98 jak tak bardzo chcesz ale mozesz spróbować na lpg do momentu az nie zrzuci na benzynę. Żeby lpg bylo dobrze wyregulowane to tam średnio co kwartał trzeba by zaglądać, a juz napewno przy dwa razy w roku przy zmianie gazu z letniego na zimowy i odwrotnie.
  11. Tak, jeśli na 98 będą niewiele mniejsze to kicha. Mozna by sprawdzić na lpg ale masz z nią problem. Nie. Złośliwość rzeczy martwych. Pewnie przez lpg. Zobacz jakie masz korekty dlugoterminowe po jezdzie na gazie.
  12. Masz bardzo duże stuki. Paliwo 98? Co do lpg to pewnie za bardzo spada ciśnienie na reduktorze i przerzuca na pb.
  13. Do prania/wymiany. Jeśli końcówki wydechu masz w sadzy to pranie nic nie pomoże, bo jest pęknięty wkład.
  14. To ma cykac. Zaworek od par paliwa. Jakby nie cykal to wtedy problem.
  15. Może jakies podróby trafiłeś. Ponad 10lat jeździłem na takich ngk i nigdy nie miałem problemu.
  16. Nie. Trzeba podejrzec w parametrach zadane doładowanie. Przeładowanie może wynikać z wielu rzeczy, a najczesciej to nieszczelność w podciśnieniach. Sprawdzenie czy jest program zajmuje kilkanaście sekund podczas jazdy więc nie wiem nad czym się tu doktoryzować.
  17. Odejmij atmosferyczny czyli rzeczywiste będzie o 1bar mniej. Jeśli chodzi o zawor n75 to tylko ori działa albo pierburg z opla 2.0t ale jest inna kolejnosc wezykow i trzeba pokombinowac, za to ponad 3x tańsze. Trochę bajki opowiadają te mechaniki.
  18. A masz jakies tego objawy? Obstawialbym prędzej niedrożny kat, a potem skopany program. Ewentualnie jeszcze masz jakąś usterkę której nie potrafisz namierzyć, a ja tym bardziej przez internet
  19. Musisz loga zrobic. Na postoju przeciez atmosferyczne będzie ? 0,3 powinno dmuchac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.