Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Tam nie ma koła zmiennych faz, a napinacze łańcucha ze zmienną fazą i żeby wymienić przy okazji łańcuchy to trzeba rozpinać rozrząd i wyjmować wałki. Koszt obstawiam 3tys w górę, w zależności ile wydasz na napinacze, a tych najtańszych bym unikał.
  2. Sonda raczej nic nie ma do wypadania zapłonu.
  3. przem8 odpowiedział(a) na DNM temat w Audi A4 B7
    Sprawdzisz korekty to będziesz widzieć czy trzeba.
  4. Potrzebny adapter. Temat stary jak świat, było poszukać i poczytać.
  5. przem8 odpowiedział(a) na Sawyer21 temat w Audi
    Jesli 1.4 tfsi to tylko po modernizacji, gdzie rozrząd jest na pasku. Po 2012r. bodajże.
  6. I to by było widac w logach ale nie mój cyrk... Równie dobrze może być spartolony program i po głowicy.
  7. przem8 odpowiedział(a) na DNM temat w Audi A4 B6/B7
    Dv do sprawdzenia, tip bez sensu do tej mocy, a n75 jak sprawne to po ruszac?
  8. Zamiast ładować się w koszty to proponuję sprawdzić w logach czy jest wszystko ok. Wymiana świec nie zaszkodzi jak niewiadomo kiedy było to robione ale z cewkami bym się wstrzymał.
  9. Podciągnąc sztangę i korekta softu. Ile dmuch z odpiętą kostką od n75?
  10. A starą sprawdzałeś czy wymieniłeś w ciemno? N75 dobrze masz podpięte?
  11. Wczoraj byłem oglądać to Używany Audi A4 2015 - 42 800 PLN, 265 000 km - Otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Jedyny minus taki, że dpf do prania, bo zapełniony w 100% wg vcds. Tak to bezwypadek, full serwis, korekty wtrysków max 0,2. Dystans od wypalenia 403 km i podejrzewam, że za 50km byłoby wypalanie patrząc po masie popilu więc dpf do uratowania, końcówki i wydech w środku czysty jak łza. Nie picowane auto pod sprzedaż. Z opłatami za 42 000 do zabrania, może jeszcse by co urwał. Od spodu tyle co na podjeździe widzialem ale nie widać wycieków. Osobiście się waham ale wolałbym cos w benie i nie wiem czy nie zejdę półkę niżej jeśli chodzi o klasę auta ale bez klekotu bocianów pod maską. Silnik cnhc, rozrząd w aso robiony przy 203000. Mogę odsprzedać raport z historią aso i rozkodowanym wyposażeniem.
  12. Na jalowych powinno byc min. 1,2 bara. Generalnie za niskie masz te ciśnienia oleju.
  13. przem8 odpowiedział(a) na zolwiu temat w 1.8T
    Pokaż loga 115+118 i będzie widać czy jest ok.
  14. Kto Ci powiedział, ze dopuszczalne jest 400? Mam taką wiedzę i tyle. Skoro wiesz i uwazasz inaczej to po co ten temat?
  15. Dpf juz przypchany. Nie powinien przekraczać 200, a 300 to juz dyskwalifikuje dpf. Jeszcze jak na postoju przy 2 tys obr. przekracza 50 to juz kiepsko
  16. Układ od pompy sai, czyli powietrza wtórnego. Nje działa sama pompa albo nieszczelność w układzie. Popatrz sobie w etce online jak nie potrafisz szukać pod maską.
  17. Odłącz pompe sai. Słychać, ze juz jest wyeksploatowana i może stawia duży opór i stąd te objawy.
  18. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Instalacje LPG i Paliwa Alternatywne
    Na pewno masz popsuta regulację, bo kotekty odjechane są dobrze. Jak gszownik nie wie to kto ma wiedzieć? ?
  19. Oryginał. Jest jeden typ do 1.8t.
  20. Wszystko jedno
  21. Masz tryb awaryjny i jedzie bez doładowania. Sprawdź dv i wężyki podciśnienia, głównie przy n75.
  22. A gdzie grupa 115+118? Sprawdź zawór dv.
  23. Dolej więcej do sprężarki albo możesz też do osuszacza bezpośrednio wlać. W instrukcji jest też procedura uruchomienia sprężarki. Serwis ma wlać tyle ile odessał oleju, ilez mozna powtarzać. Równie dobrze możesz sam dolac o tyle więcej co odciągnęła maszyna, a serwis tylko uzupełni czynnik.
  24. Zlawasz ze starej sprężarki olej do naczynia z miarką. Potem z nowej wylewasz tak samo cały olej i wlewasz tyle ile spuściłes ze starej. Jest korek wlewowy w sprężarce. Poza tym do nowej sprężarki dostajesz porządną instrukcję i tam jest wsio opisane jak dla przyslowiowego debila, przynajmniej do denso dołączają taką ksiazeczke U mnie w starej sprężarce było 70ml, reszta w ukladzie. Nadmiar oleju w układzie jest chyba gorszy niż jego lekki niedobór. Maszyną dodaje się symboliczną ilosc oleju a nie cały, bo nie rozprowadzi się to dobrze po układzie. Poza tym nie wolno uruchamiac klimy bez czynnika, bo przytrzesz nową sprężarkę wiec albo krotszy pasek z ominięciem sprężarki albo musisz miec dostęp do maszyny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.