Treść opublikowana przez przem8
-
Ile kosztuje wymiana koła zmiennych faz rozrządu w A4 B5 2.8?
Tam nie ma koła zmiennych faz, a napinacze łańcucha ze zmienną fazą i żeby wymienić przy okazji łańcuchy to trzeba rozpinać rozrząd i wyjmować wałki. Koszt obstawiam 3tys w górę, w zależności ile wydasz na napinacze, a tych najtańszych bym unikał.
-
Wypadanie zapłonów i problem z sondą lambda w A4 B6 1.8T BFB
Sonda raczej nic nie ma do wypadania zapłonu.
-
Numer DV N75 w A4 B7 1.8T BFB
Sprawdzisz korekty to będziesz widzieć czy trzeba.
-
Po wymianie radia na kruger&matz w A4 B7, tylne głośniki nie grają
Potrzebny adapter. Temat stary jak świat, było poszukać i poczytać.
-
Exeo 1.8T po wymianie gruszki
Wstaje jak szalona
-
Pomoc w zakupie A3 8P
Jesli 1.4 tfsi to tylko po modernizacji, gdzie rozrząd jest na pasku. Po 2012r. bodajże.
-
Cewki + świece do A4 B7 1.8T BFB (240km/350nm)
I to by było widac w logach ale nie mój cyrk... Równie dobrze może być spartolony program i po głowicy.
-
TIP do A4 B7 1.8T BFB
Dv do sprawdzenia, tip bez sensu do tej mocy, a n75 jak sprawne to po ruszac?
-
Cewki + świece do A4 B7 1.8T BFB (240km/350nm)
Zamiast ładować się w koszty to proponuję sprawdzić w logach czy jest wszystko ok. Wymiana świec nie zaszkodzi jak niewiadomo kiedy było to robione ale z cewkami bym się wstrzymał.
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.8T BFB Stage 1
Podciągnąc sztangę i korekta softu. Ile dmuch z odpiętą kostką od n75?
-
Błąd 16683 logi A4 B7 1.8T
A starą sprawdzałeś czy wymieniłeś w ciemno? N75 dobrze masz podpięte?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Wczoraj byłem oglądać to Używany Audi A4 2015 - 42 800 PLN, 265 000 km - Otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Jedyny minus taki, że dpf do prania, bo zapełniony w 100% wg vcds. Tak to bezwypadek, full serwis, korekty wtrysków max 0,2. Dystans od wypalenia 403 km i podejrzewam, że za 50km byłoby wypalanie patrząc po masie popilu więc dpf do uratowania, końcówki i wydech w środku czysty jak łza. Nie picowane auto pod sprzedaż. Z opłatami za 42 000 do zabrania, może jeszcse by co urwał. Od spodu tyle co na podjeździe widzialem ale nie widać wycieków. Osobiście się waham ale wolałbym cos w benie i nie wiem czy nie zejdę półkę niżej jeśli chodzi o klasę auta ale bez klekotu bocianów pod maską. Silnik cnhc, rozrząd w aso robiony przy 203000. Mogę odsprzedać raport z historią aso i rozkodowanym wyposażeniem.
-
Coś wibruje, uderza i stuka przy schodzeniu z obrotów w A4 B6 1.8T
Na jalowych powinno byc min. 1,2 bara. Generalnie za niskie masz te ciśnienia oleju.
-
Brak boostu w Audi A4 B5 1.8T
Pokaż loga 115+118 i będzie widać czy jest ok.
-
Częste wypalanie DPF w A6 C7 2.0TDI
Kto Ci powiedział, ze dopuszczalne jest 400? Mam taką wiedzę i tyle. Skoro wiesz i uwazasz inaczej to po co ten temat?
-
Częste wypalanie DPF w A6 C7 2.0TDI
Dpf juz przypchany. Nie powinien przekraczać 200, a 300 to juz dyskwalifikuje dpf. Jeszcze jak na postoju przy 2 tys obr. przekracza 50 to juz kiepsko
-
Błąd P0411- obieg powietrza wtórnego w A4 B6 1.6
Układ od pompy sai, czyli powietrza wtórnego. Nje działa sama pompa albo nieszczelność w układzie. Popatrz sobie w etce online jak nie potrafisz szukać pod maską.
-
Analiza logów w A4 B6 1.8T BFB
Odłącz pompe sai. Słychać, ze juz jest wyeksploatowana i może stawia duży opór i stąd te objawy.
-
A4 B6 1.8T LPG STAG
Na pewno masz popsuta regulację, bo kotekty odjechane są dobrze. Jak gszownik nie wie to kto ma wiedzieć? ?
-
Błąd 16683 logi A4 B7 1.8T
Oryginał. Jest jeden typ do 1.8t.
-
Jaki silnik 1.8T do modów?
Wszystko jedno
-
Błąd 16683 logi A4 B7 1.8T
Masz tryb awaryjny i jedzie bez doładowania. Sprawdź dv i wężyki podciśnienia, głównie przy n75.
-
Błąd 16683 logi A4 B7 1.8T
A gdzie grupa 115+118? Sprawdź zawór dv.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Dolej więcej do sprężarki albo możesz też do osuszacza bezpośrednio wlać. W instrukcji jest też procedura uruchomienia sprężarki. Serwis ma wlać tyle ile odessał oleju, ilez mozna powtarzać. Równie dobrze możesz sam dolac o tyle więcej co odciągnęła maszyna, a serwis tylko uzupełni czynnik.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Zlawasz ze starej sprężarki olej do naczynia z miarką. Potem z nowej wylewasz tak samo cały olej i wlewasz tyle ile spuściłes ze starej. Jest korek wlewowy w sprężarce. Poza tym do nowej sprężarki dostajesz porządną instrukcję i tam jest wsio opisane jak dla przyslowiowego debila, przynajmniej do denso dołączają taką ksiazeczke U mnie w starej sprężarce było 70ml, reszta w ukladzie. Nadmiar oleju w układzie jest chyba gorszy niż jego lekki niedobór. Maszyną dodaje się symboliczną ilosc oleju a nie cały, bo nie rozprowadzi się to dobrze po układzie. Poza tym nie wolno uruchamiac klimy bez czynnika, bo przytrzesz nową sprężarkę wiec albo krotszy pasek z ominięciem sprężarki albo musisz miec dostęp do maszyny.