Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na dexter90 temat w 1.8T
    Nawet w komentarzach masz, że winny był akumulator za takie odpalanie. Prócz tego sprawdź ciśnienie paliwa.
  2. przem8 odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    Do diagnostyki wystarczy Ci laptop i kabel za 50zł. Z forum ściągasz vcds'a, trochę lektury co diagnozować w tym silniku i tyle. Ryzykowny wypad tyle kilometrów...
  3. przem8 odpowiedział(a) na fenri95 temat w 1.8T
    DV najlepiej wyjąć i sprawdzić osobiście U mnie się czasem tłoczek zacinał i się nie domykał całkowicie. Nie miałem efektów akustycznych
  4. przem8 odpowiedział(a) na fenri95 temat w 1.8T
    Kup ori. W wakacje zmieniałem u siebie i daje rade bez problemu w silnikach po chipie.
  5. Zwykłe prf6q, poza tym jest cały temat o tym więc po co kolejny. Zapewne ten trafi do kosza, Uzupełnij profil kolego
  6. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Przecież na 10w40 będziesz miał gorszy zimny rozruch niż na 5w.
  7. Wrzucam logi @bagi67 : http://vaglogi.pl/log-002_020_2e7AKze.html http://vaglogi.pl/log-033_118_ppLQ72O.html http://vaglogi.pl/log-002_115_7nu27R.html
  8. Tu wrzuć logi http://vaglogi.pl/
  9. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17978/P1570/005488
  10. przem8 odpowiedział(a) na adeksus89 temat w 1.8T
    Kup conti albo dayco, bo o gatesie też czytałem gdzieś, że potrafi hałasować
  11. przem8 odpowiedział(a) na dymekk208j temat w 1.6
    Czujnik założyłeś oryginalny czy zamiennik? Nie wiem dokładnie jaką tolerancje mają te czujniki ale w innym aucie z grupy vag ostrzeżenie pojawiło się jak bagnet nie maczał się w oleju i do maksimum brakowało ponad 2l oleju. Jeśli samochód ma skłonności do brania oleju to lepiej częściej samemu to kontrolować
  12. przem8 odpowiedział(a) na dymekk208j temat w 1.6
    Na pewno nie daj się naciągnąć na dzień dobry na robienie uszczelki pod głowicą. Czyszczenie odmy i zapewne przy demontażu jakieś kolanko czy trójnik się połamie ze starości ale to norma. Jak to zamarznie to może gorszego bałaganu narobić
  13. przem8 odpowiedział(a) na dymekk208j temat w 1.6
    To nic dziwnego. Poczyść wszystko i przynajmniej raz w tygodniu postaraj się porządnie przegonić auto w trasie (50km) i powinno być dużo lepiej
  14. przem8 odpowiedział(a) na dymekk208j temat w 1.6
    Niezła masakra Jakie odcinki pokonujesz? Cała odma nadaje się do czyszczenia na peweno. Jakby padła UPG to raczej po takich efektach powinno ubywać tego płynu.
  15. przem8 odpowiedział(a) na adeksus89 temat w 1.8T
    Wyje ale już nie zwracam na to uwagi. Przestudiowałem cały internet i to co udało mi się ustalić to głównie winny jest pasek rozrządu. Pasek ładnie się prowadzi, jest dobrze napięty więc wszystko niby ok. Na początku myślałem, że to pompa wody ale skoro to nie ona, zaprzestałem dalszych działań w kierunku reklamacji.
  16. przem8 odpowiedział(a) na adeksus89 temat w 1.8T
    Cały komplet INA. Napinacz już chyba tego nowego typu. Rok temu zmieniałem rozrząd
  17. przem8 odpowiedział(a) na TheBesci4k temat w 1.8T
    Lepiej żeby ten silnik jeździł na 5w40 ale... Możliwe, że turbo spala olej. Zdejmij wąż z intercoolera i sprawdź czy nie ma tam za dużo oleju. Długo masz ten samochód? Jakie ubytki miałeś tego oleju?
  18. przem8 odpowiedział(a) na adeksus89 temat w 1.8T
    Mam to samo i zrobiłem już tak 20tys km. Z resztą zakładałem o tym temat i też się kilka razy wypowiadałem
  19. przem8 odpowiedział(a) na ocb temat w 1.8T
    Jeśli kontrolka od oleju była czerwona to należy szukać w kierunku ciśnienia oleju. Żółta jest od poziomu...
  20. Auto po programie i chyba kiepskim. Przepływ szaleje podobnie jak doładowanie i wtryski pętlą od 6tys obr.
  21. Zrób logi dynamiczne na Pb 2+33, 3+20, 115+118. Dodatkowo dynamicznie 90+91+93 żeby sprawdzić jak działa fazator. Przed logami skasuj błędy. Sprawdzałeś zawór dv?
  22. Rzeczywiście, mój błąd...
  23. Turbo trochę kiepsko wstaje i coś gorąco w dolocie jak na taką temp. na zewnątrz (chyba, że pałowane wcześniej )
  24. Prędzej zależy to od dostawcy lpg na daną stację Teraz jest zimowy gaz więc teoretycznie trochę więcej powinno go spalać auto. Co do spalania to w zależności od jakości gazu różnice mogą sięgać spokojnie 2 litrów. Sprawdzone osobiście, przy tankowaniu na tej samej stacji przez dłuższy czas raz trafił mi się taki kwiatek
  25. Korekty masz 10% więc teoretycznie mieścisz się w normie Zatankowany gaz może nie był najlepszej jakości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.