Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na lukaszaudib6 temat w 1.6
    Możliwe, że czujnik w misce olejowej do wymiany. Co do sondy to najlepiej wyłączyć w ecu
  2. Kolejno: błąd od czujnika temp. zewnętrznej i poduszki pasażera.
  3. Po wcześniejszym Twoim poście zrozumiałem, że 170tys na gazie zrobione Jak gaz dobrze ustawiony i nie wali błędami o ubogiej mieszance to nic złego nie miało prawa dziać się z silnikiem.
  4. Po logach lpg nadaje się jeszcze do podregulowania. Jak miałeś strojoną instalację, na korekty czy mapki?
  5. http://jakiakumulator.pl/audi-a3-i-8l-1996-2003-akumulatory/ U siebie zmieniłem na 60Ah i 540A.
  6. Gaz założony u nas? Jaka instalacja? Silnik zawsze można zmienić
  7. Pracę łańcuszka będzie słychać i to normalne, tylko jak koledzy wyżej piszą powinien to być raczej taki szum bez żadnego metalicznego/chroboczącego dźwięku. Jego prawidłowa praca bezszelestna na pewno nie jest Na ssaniu potrafi trochę hałasować kombi zawór podczas pracy pompy sai i wtedy wydaje się, że to od napinacza/łańcuszka.
  8. kanały 14,15,16 sprawdzasz wypadanie zapłonów.
  9. Lpg jest bardziej wyczulone na stan układu zapłonowego.
  10. Skoro błąd idzie za cewką to logika nakuzuje ją wymienić:p
  11. Powinno Ci to latać bez żadnego dotrysku. Gazownik chyba nie wie jak to ustawić
  12. Amory z tyłu sobie zmień. Za duża różnica między nimi
  13. Turbo ok, trochę stuków na pb. Jeździsz na 98? Gaz można by trochę lepiej wystroić. Mógłbyś powtórzyć log 2+33 do odcinki na Pb żeby sprawdzić jaki dokładnie przepływ, bo chyba ciut mało jak na bexa.
  14. Dopuszczalne wartości w 93 to -3 do +6. Ten dzwięk zanika po delikatnym dodaniu gazu? Zapewne hałasuje pasek rozrządu jak to zazwyczaj w zestawie INA. Problem często poruszany tu na forum jak i na zagranicznych forach i filmikach z youtuba. Ja mam to samo, nie zawsze, ale jest
  15. Kolego jeśli tankujesz zaolejony gaz to niestety takie są skutki. Przerabiałem osobiście ten temat z miesiąc temu. Gwarancja nie pokrywa skutków tankowania paliwa wątpliwej jakości. Ja zapłaciłem 50 zł za czyszczenie wtrysków z robotą + 70 zł za standardowy przegląd gwarancyjny. Nie wolno tankować gazu dostarczanego przez tezet (m.in Lotos), bo takie są właśnie skutki. Dobre wtryski możesz uwalić takim gazem po 2tys. kilometrów. Ja byłem pierwszą osobą, która czyściła kiedykolwiek wtryski ac-w03 w zakładzie gdzie montowałem lpg. Filtry miałem czyste ale ten olej dostaje się wszędzie. Byłem ostrzegany przy montażu żeby unikać tezetu ale niestety nie wiedziałem, że lotos też się od nich uzależnił od jakiegoś czasu. Jako ciekawostkę dodam, że ten serwis czyścił/doprowadzał do ładu instalacje lpg we flotowych oplach tezetu w Lublinie
  16. Przy ustawieniu GMP znaki na kole rozrządu i kole pasowym muszą się pokrywać. Dodatkowo powinny się pokrywać znaki na kole zamachowym i obudowie sprzęgła. Ustawiałeś rozrząd na swoich znakach czy jak?
  17. Jakby spalało płyn i kopciło z tego powodu to zapach tego dymu byłby słodkawy, a nie śmierdział benzyną. Ta wymieniona lambda jest ori? Na pewno wszystko dobrze podłączone?
  18. Wtyczka z ostatniego zdjęcia wygląda jak od sterownika lpg. Masz tu poprzerabianą instalację pod niefabryczne radio. Najlepiej byłoby to wywalić, podpiąć ori radio pod fabryczne kostki i zobaczyć czy dalej jest problem. Jeśli już za bardzo poplątane przy tym radiu to jedynie do jakiegoś fachmana, który ogrania temat przeróbki instalacji pod nieoryginalne radio.
  19. przem8 odpowiedział(a) na pablo 21 temat w 1.8T
    Jeśli to nie sprzęgło to warto zacząć od zestawu podstawowych logów dynamicznych za pomocą vaga.
  20. Czyszczenie smoka w 1.8t po zakupie powinno być uwzględnione w pakiecie startowym razem z wymianą oleju. Ciśnienie może być jeszcze w normie, co nie znaczy, że smok będzie zupełnie czysty.
  21. Przerabiałem kiedyś u siebie i winny był czujnik stopu przy pedale hamulca. Sprawdź czy towarzyszy temu niegasnące światło stopu. Jeśli tak to winny będzie ten czujnik.
  22. przem8 odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    Zrób logi statyczne grup 15+16 tak przez minutę i dynamiczny 2+33. To co wkleiłes to nie są logi. Przed logami zawsze kasuje się błędy nawet jak ich nie ma. Rozrząd też raczej kiepsko ustawiony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.