Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. 1,2 na jałowych pewnie, a na wyższych obrotach ile? Była zrzucana miska przy okazji i czyszczenie smoka? Jak masz vaga to sprawdź wartość w grupie 93, bo może rozrząd przestawiony. Może panewka stuka
  2. Zapodaj potem fotę jak to wygląda i napisz jak się jeździ Ja jakoś tego nie widzę ale się nie znam.
  3. Za duży balon będzie 225/55 i z resztą producent na felgi 16 zaleca 205 lub 215/55. Nie spotkałem się jeszcze w ogóle z takim rozmiarem w audi a4
  4. Jeśli już to 205 lub 215/55
  5. Nie wiem kolego co chcesz udowodnić ale korekty nie kłamią, a na gazie na pewno nie jeździ jak powinien.
  6. Check od ubogiej mieszanki pojawi się jeśli korekty sondy przekroczą 25%. W normie jest +10/-10 ale najlepiej jakby oscylowało w granicach +5/-5. Jeśli wyskakuje na gazie błąd od mieszanki to już jest naprawdę ubogo. Jakie masz korekty w grupie 32? Jeśli powyżej tych 10 to ja bym się tym zajął od razu
  7. Mam podobne zdanie na ich temat, a przejeździłem na nich trzy zimy i dalej są użytkowane
  8. Zmień gazownika, a przy korektach rzędu 25% wywala właśnie błąd.
  9. Jakby była nowa to mogła by pokazywać około 135 ale jeśli siedzi jeszcze ori to nie ma co szukać dziury w całym jeśli nic się z autem niepokojącego nie dzieje.
  10. Budżetowe zimówki może i mają zazwyczaj więcej bieżnika ale również nie zauważyłem żeby się ścierały w błyskawicznym tempie. Nokiany produkowane w Rosji też miały być kiepskie, a jakoś latam na nich kolejny sezon i wszystko jest jak trzeba. Uniroyale również miały zniknąć po sezonie, a jakoś nie widać zużycia - ale to już odnośnie letnich gum taki offtop
  11. Gaz do regulacji, bo od 3tys/obr robi się co raz bardziej ubogo. Nie wywala Ci checka z ubogą mieszanką ?
  12. Całkiem nieźle i lpg nawet wystrojone
  13. Ale przed wymianą przepływki były ok Program do poprawki i tyle oraz nie katuj go kolego powyżej 6000
  14. Właśnie pytanie jak wysoko bierze, bo to pojęcie względne. Jaki masz niby przebieg? Jeśli po zdemontowaniu nie będzie miał luzów i nie będzie przypalony to wymień tylko zestaw sprzęgła i załóż Luk albo sachs. Przy okazji zwróć uwagę na uszczelniacze wału i skrzyni, bo lubi się tam pocić i wtedy wymiana.
  15. Tutaj problem dotyczy tylko wycieku płynu chłodniczego i obstawiam króciec z tyłu silnika. Dymek z korka oleju to norma, bo przecież olej się nagrzewa, ślady oleju po wymianie też nie powinny dziwić No chyba, że warsztat się przyłoży i porządnie posprząta po sobie
  16. Ten przewód co zaznaczyłeś kupujesz normalnie w motoryzacyjnym z "metra". DV najlepiej wyjąć i sprawdzić, przegub do wymiany. Co do oleju to płukanka, micha w dół i czyszczenie smoka, czyszczenie pod pokrywą zaworów i olej 5w40. Dodatkowo możesz zweryfikować w jakim stanie napinacz rozrządu z łańcuszkiem i jego ślizgi. Sprawdzenie ciśnienia oleju też nie zaszkodzi I przy okazji wymiany uszczelki pod klawiaturą zrób też uszczelkę pod napinaczem, żeby za pół roku znowu nie rozbierać tego samego
  17. Mierzone było w czasie jazdy czy tylko na postoju? Turbo po logach jest ok.
  18. przem8 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    Jest ok
  19. przem8 odpowiedział(a) na Cguurek temat w 1.8T
    Masz 2+33?, bo 2 razy wkleiłeś 3+20
  20. przem8 odpowiedział(a) na Cguurek temat w 1.8T
    Auto po programie. 2 linki są jednakowe. Turbo trochę przeładowuje, spore spalanie stukowe w grupie 20. Kiedy zmieniałeś świece? Sprawdź zawór dv, bo chyba nie upuszcza od razu.
  21. W którym miejscu dokładnie zlokalizowano wyciek, spod głowicy? Brak ogrzewania przez zapowietrzony uklad i do tego test na co2 pozytywny więc wszystko wskazuje na uszczelkę
  22. Masz kabel i program vag lub vcds? Wszystko jest opisane na forum co i jak więc trochę chęci i wszystko można doczytać Kabel można kupić za 50zł, program ściągasz z forum i sam sobie jesteś panem w kwestii diagnostyki Pompa SAI czyli pompa powietrza wtórnego, dogrzewa katalizator na ssaniu. Taki eko-wynalazek. Można to śmiało wyrzucić i mogę dać Ci namiary na PW na kogoś kto Ci to ogarnie jeśli rzeczywiście masz z tym problem
  23. Raczej zostawić jak jest, bo z tego co widać to głównie rant ochronny zdarło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.