Treść opublikowana przez przem8
-
Założenie jednomasu z seata ibizy 1.9 110 do a4 b5
Jednomas musisz mieć z silnika montowanego wzdłużnie np. audi 80. W seacie jest montowany poprzecznie więc nie podejdzie.
-
Logi do oceny BFB 1.8 T ++
Kasowane błędy zaraz przed logami? Na gazie możesz zrobić tylko 2+33 i też wcześniej skasuj błędy nawet jak ich nie ma
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Kiedyś dostałem klucz dynamometryczny z marketu Jula tylko, że ma regulacje 19-110 i służy mi już parę lat do hobbistycznego użytku (2-3 razy w roku). Jeśli tak samo często go będziesz używać to myślę, że większość kluczy w tej cenie będzie podobnej jakości i nie ma się co rozwodzić za bardzo nad wyborem
-
Rozrząd, błędy 17930, 16815, 16399, 16409
Zarejestruj jest po prawej stronie na dole w okienku logowania. Czekaj zaraz Ci wkleje te liniki Oto pożądane logi : http://vaglogi.pl/log-002_091_092_0xX245.html http://vaglogi.pl/log-093_094_096_5YBaT.html http://vaglogi.pl/log-096_094_093_ymUYr.html
-
Rozrząd, błędy 17930, 16815, 16399, 16409
Zakładasz sobie konto, następnie po kolei przesyłasz pliki z logami klikając na prostokąt na głównej stronie, prześlij i potem wszystko widać już jak na dłoni Wygenerowany link wklejasz tutaj.
-
Rozrząd, błędy 17930, 16815, 16399, 16409
Byłoby o wiele łatwiej i szybciej jakbyś to wrzucił np. na vaglogi.pl i wkleił tutaj tylko linki
-
Nie działa fis
Chyba chodziło Ci o pasek klinowy? Może masz po prostu słaby akumulator. Sprawdź miernikiem.
-
Audi a4 b7
Pewnie z połowa użytkowników forum , a część użytkowników nawet nie wie, że ma auto po modach
-
problem z ubywajacym olejem
Przecież poniżej pewnej temp. zewnętrznej (chyba +4) klima nie działa i automatycznie rozłącza kompresor i żadne econ wtedy nie świeci
-
Seat Exeo 1.8t 2009r
Ciśnienie wydaje się być w porządku. Jak jest dobrze rozgrzany silnik to słychać jakieś niepokojące dźwięki z okolic napinacza? Jak możesz to nagraj jeszcze raz filmik po odpaleniu na zimnym skupiając się głównie na napinaczu (tylna część głowicy).
-
Seat Exeo 1.8t 2009r
Kontrolkę ciśnienia oleju może powodować uszkodzony napinacz łańcuszka rozrządu. Na jałowych jakie było ciśnienie na ciepłym? Główna przyczyna w tych silnikach tej kontrolki to zawalony smok olejowy. Ori napinacz w aso 2,5 tys. Zamienniki to loteria ale tysiaka trzeba przeznaczyć na komplet dobrych części jeśli byłby to napinacz...
-
RDZA NA TYLNYCH TARCZACH
Prowadnice lekko chodziły? Możliwe, że zaciski wymagają regeneracji
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Podepnij vaga i porównaj wskazania temp. na zegarach z tym co pokazują czujniki.
-
SZARPIE JAK JEST ZIMNY
Na gazie i benzynie tak samo?
-
Wskaźnik poziomu oleju
Zazwyczaj między poziomem min., a max jest 1l. Dolej jak będziesz miał wskazanie oleju poniżej połowy na tym wskaźniku. Proponuje zakupić bagnet do tego silnika
-
Zapach spalonego oleju w kabinie
Według mnie cieknie Ci gdzieś spod dekla, ścieka na wydech i tyle. Te silniki często mają problem z wyciekami. Może zmień mechanika
-
Zapach spalonego oleju w kabinie
Co mają same napinacze łańcuchów do zapachu spalanego oleju? Jeśli już to wyciek spod napinaczy na elementy wydechu i stąd smród ale to byłoby widoczne. Może mylisz zapach oleju ze spalinami i masz po prostu uwaloną plecionkę lub pęknięty kolektor wydechowy
-
1.8T ANB - błedy sonda
Sprawdź dolot kompresorem czy szczelny i będziesz miał pewność. Jakie wartości masz w grupie 32? Te błędy są od drugiej sondy, czyli ewentualnie wina kata, sondy lub może też być przez źle wyregulowane lpg.
-
Wolne Nagrzewanie, Utrzymywanie Temperatury 70 Stopni
Pewnie termostat do wymiany
-
problem z napinaczem łancucha
Ta cewka jest odpowiedzialna za pseudo zmienne fazy rozrząd. Jak będziesz miał możliwość to możesz podmienić samą cewkę. Jest obszerny temat o tym napinaczu gdzie wszystko jest opisane co i jak
-
Jaki rozrząd do 1.8 turbo 165 km
dayco, bosh, skf, conti. Do wyboru do koloru
-
Zbyt uboga mieszanka - tryb awaryjny silnika.
Co to za instalacja i jakie graty masz wsadzone? Może parownik nie daje rady przy takiej mocy lub jest uszkodzony i wtedy kwalifikuje się do wymiany. Znajdź kogoś innego kto to wystroi jak ten warsztat nie potrafi
-
Analiza Logów 1.8T AVJ 150km
Logi wrzucaj np. na vaglogi.pl. Jak nie ma nieszczelności to przepływka do wymiany no i turbo kiepsko wstaje.
-
Amortyzatory Tył
Na amorach powinny być numery, ewentualnie po vinie
-
[B6 2.0 ALT] Słynny check i próba pozbycia sie problemu
Logi są w normie. Nie wiem czy czytałeś o tym http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17545/P1137/004407