Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Jednomas musisz mieć z silnika montowanego wzdłużnie np. audi 80. W seacie jest montowany poprzecznie więc nie podejdzie.
  2. Kasowane błędy zaraz przed logami? Na gazie możesz zrobić tylko 2+33 i też wcześniej skasuj błędy nawet jak ich nie ma
  3. Kiedyś dostałem klucz dynamometryczny z marketu Jula tylko, że ma regulacje 19-110 i służy mi już parę lat do hobbistycznego użytku (2-3 razy w roku). Jeśli tak samo często go będziesz używać to myślę, że większość kluczy w tej cenie będzie podobnej jakości i nie ma się co rozwodzić za bardzo nad wyborem
  4. Zarejestruj jest po prawej stronie na dole w okienku logowania. Czekaj zaraz Ci wkleje te liniki Oto pożądane logi : http://vaglogi.pl/log-002_091_092_0xX245.html http://vaglogi.pl/log-093_094_096_5YBaT.html http://vaglogi.pl/log-096_094_093_ymUYr.html
  5. Zakładasz sobie konto, następnie po kolei przesyłasz pliki z logami klikając na prostokąt na głównej stronie, prześlij i potem wszystko widać już jak na dłoni Wygenerowany link wklejasz tutaj.
  6. Byłoby o wiele łatwiej i szybciej jakbyś to wrzucił np. na vaglogi.pl i wkleił tutaj tylko linki
  7. przem8 odpowiedział(a) na wojoB5 temat w Audi A4 B5
    Chyba chodziło Ci o pasek klinowy? Może masz po prostu słaby akumulator. Sprawdź miernikiem.
  8. przem8 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie z połowa użytkowników forum , a część użytkowników nawet nie wie, że ma auto po modach
  9. przem8 odpowiedział(a) na lukaszaudib6 temat w 1.6
    Przecież poniżej pewnej temp. zewnętrznej (chyba +4) klima nie działa i automatycznie rozłącza kompresor i żadne econ wtedy nie świeci
  10. Ciśnienie wydaje się być w porządku. Jak jest dobrze rozgrzany silnik to słychać jakieś niepokojące dźwięki z okolic napinacza? Jak możesz to nagraj jeszcze raz filmik po odpaleniu na zimnym skupiając się głównie na napinaczu (tylna część głowicy).
  11. Kontrolkę ciśnienia oleju może powodować uszkodzony napinacz łańcuszka rozrządu. Na jałowych jakie było ciśnienie na ciepłym? Główna przyczyna w tych silnikach tej kontrolki to zawalony smok olejowy. Ori napinacz w aso 2,5 tys. Zamienniki to loteria ale tysiaka trzeba przeznaczyć na komplet dobrych części jeśli byłby to napinacz...
  12. przem8 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    Prowadnice lekko chodziły? Możliwe, że zaciski wymagają regeneracji
  13. Podepnij vaga i porównaj wskazania temp. na zegarach z tym co pokazują czujniki.
  14. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Na gazie i benzynie tak samo?
  15. przem8 odpowiedział(a) na Kristoof89 temat w 1.8TFSI
    Zazwyczaj między poziomem min., a max jest 1l. Dolej jak będziesz miał wskazanie oleju poniżej połowy na tym wskaźniku. Proponuje zakupić bagnet do tego silnika
  16. Według mnie cieknie Ci gdzieś spod dekla, ścieka na wydech i tyle. Te silniki często mają problem z wyciekami. Może zmień mechanika
  17. Co mają same napinacze łańcuchów do zapachu spalanego oleju? Jeśli już to wyciek spod napinaczy na elementy wydechu i stąd smród ale to byłoby widoczne. Może mylisz zapach oleju ze spalinami i masz po prostu uwaloną plecionkę lub pęknięty kolektor wydechowy
  18. Sprawdź dolot kompresorem czy szczelny i będziesz miał pewność. Jakie wartości masz w grupie 32? Te błędy są od drugiej sondy, czyli ewentualnie wina kata, sondy lub może też być przez źle wyregulowane lpg.
  19. Pewnie termostat do wymiany
  20. przem8 odpowiedział(a) na raxi109 temat w 1.8T
    Ta cewka jest odpowiedzialna za pseudo zmienne fazy rozrząd. Jak będziesz miał możliwość to możesz podmienić samą cewkę. Jest obszerny temat o tym napinaczu gdzie wszystko jest opisane co i jak
  21. dayco, bosh, skf, conti. Do wyboru do koloru
  22. Co to za instalacja i jakie graty masz wsadzone? Może parownik nie daje rady przy takiej mocy lub jest uszkodzony i wtedy kwalifikuje się do wymiany. Znajdź kogoś innego kto to wystroi jak ten warsztat nie potrafi
  23. Logi wrzucaj np. na vaglogi.pl. Jak nie ma nieszczelności to przepływka do wymiany no i turbo kiepsko wstaje.
  24. przem8 odpowiedział(a) na Darwek24 temat w Audi A4 B6/B7
    Na amorach powinny być numery, ewentualnie po vinie
  25. Logi są w normie. Nie wiem czy czytałeś o tym http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17545/P1137/004407

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.