Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Czyżby to było w warsztatowni? Odezwij się do @Galetto . Przed tymi modami powinni porobić logi, sprawdzić czy auto trzyma seryjne parametry, a potem brać się za strojenie. Zapewne nieprofesjonalny soft przyczynił się do tego wszystkiego... Tu masz temat odnośnie prac naszego forumowicza:
  2. Będziesz robić to ręcznie? Woskowanie w porównaniu do polerki to sama przyjemność
  3. Z tego nic się nie da odczytać. Co chciałeś zlogować, jakie kanały? Jak falują obroty to możesz przeczyścić przepustnicę, posprawdzać czy nie masz nieszczelności oraz czy odma cała.
  4. przem8 odpowiedział(a) na krakowiak241 temat w 2.8
    Zacząłbym od kabli, a potem jakieś czujniki. Lepiej zacząć od czegoś co widać od razu, że jest uszkodzone i nie zdziwiłbym się jakby tu leżała główna przyczyna
  5. Jeżdżąc a4b6 w Q po wyłączeniu esp i latając bokami nie miałem takich problemów jak opisujesz. Natomiast w ośce, jeżdżąc na ręcznym przy wyłączonym esp, po pewnym czasie łapał błąd i nie dało się ponownie włączyć esp oraz abs nie działał, dopiero po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wróciło do normy. Raczej coś masz nie tak.
  6. przem8 odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    U Ciebie w aeb chyba nie ma jeszcze sondy szerokopasmowej więc strojenie lpg jest bardziej wymagające. Z tą temperaturą to winny jest termostat, czujnik temperatury lub w skrajnym przypadku zegary ale obstawiam to pierwsze. Jak masz vaga to spróbuj zrobić logi dynamiczne (poszukaj jakie kanały będą dla tego silnika) albo odwiedź kogoś ogarniętego w 1.8t.
  7. przem8 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Mam od ponad roku wkład skv i odpukać jest ok. Widzę, że masz lpg więc pb będzie służyć głównie do odpalania. Pompa z koszem vdo kosztuje chyba w granicach 800zł. Próbuj szukać samego wkładu vdo lub pierburga jak chcesz coś lepszego.
  8. Nie. Wybierz już coś z pozostałej trójki.
  9. Chcesz zmienić silnik, bo padł czy mało mocy? Mógłbyś zmienić nazwę tematu, bo trochę przydługi
  10. Poszukaj, na bank na forum jest rozpiska wszystkich potrzebnych żarówek. Ostatnio u siebie za komplet do wnętrza, bagażnik i oświetlenie drzwi zapłaciłem 70zł. Efekt wow, jak chcesz to mogę Ci podesłać na PW link do gościa.
  11. przem8 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Tak działa sprawna odma Płynu na pewno nie ubywa? W innym temacie chyba pisałeś, że robisz 30km dziennie więc nie powinieneś mieć takiego problemu z tym masłem
  12. przem8 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    035103245G i najlepiej ori . Jak puszcza w jedną stronę i nie zasysa korka oleju to jest sprawny. Pod 1 jest podstawa filtra oleju.
  13. przem8 odpowiedział(a) na olopan temat w Audi A4 B5
    Termostat powinien się otworzyć zanim woda zacznie się gotować. Jeśli jest inaczej to taki termostat nadaje się na śmietnik.
  14. przem8 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Bez konkretów to sobie można gdybać co to...
  15. przem8 odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    Odczytaj normalnie błędy vagiem. Widocznie coś rozłączył przy montażu jak przed założeniem lpg było dobrze. To jak to jest wystrojone jak w ogóle auto nie jeździ i niesprawne zostało oddane..
  16. Jak spowodujesz szkodę to co ma Ci ubezpieczyciel wypłacić z OC? Przecież to Ciebie nie dotyczy wtedy. W razie pecha współwłaściciel traci zniżki
  17. To może tu trzeba szukać przyczyny. Tak się raczej nie robi..
  18. To już kup lepiej rts, średnia cena 80zł za sztukę. Kilku forumowiczów zajmuje się sprzedażą części więc napisz do nich na pw.
  19. To dopytaj jak było strojone. Możesz podejrzeć korekty długoterminowe na vagu tylko nie wiem na którym kanale w tym silniku. Jak znajomy nie potrafi wystroić to lepiej podjechać do kogoś kumatego i zrobić jak trzeba. Prawidłowe wystrojenie nie powinno wpłynąć na gwarancję, takie moje zdanie. Napisz jeszcze jakie graty masz od lpg. U siebie, chwilę po założeniu lpg, miałem robiony program, gaz ustawiał tuner i też mnie gazownik postraszył utratą gwarancji na przeglądzie i na gadce się skończyło. Stwierdził, że wszystko jest elegancko i powiedział, żeby cieszyć się jazdą. Zależy od podejścia
  20. Miałeś to w ogóle strojone w czasie jazdy?
  21. Gdzie kolego zakładałeś instalacje? Z 5l to za dużo pali.
  22. Przepływomierz raczej nadaje się na śmietnik
  23. przem8 odpowiedział(a) na olopan temat w Audi A4 B5
    To u Ciebie na 51 jest temp. płynu. W zależności od bodajże rocznika temp. płynu była na 49 lub 51 kanale. Załączył się wiatrak?
  24. przem8 odpowiedział(a) na olopan temat w Audi A4 B5
    A na kanale 51? Sprawdź jeszcze kanał 1. Powinno być same zera.
  25. Jest tak jak piszesz. Turbo w 1.8t (seria) w pełni wstaje w granicach 2,3-2,5 obr/min. To, że Ci przeładowuje to może być kwestia zaworu n75, za mocno podciągnięta sztanga lub jeszcze coś innego. Zrób log z odpiętą wtyczką od n75 i zobacz czy w pełnym zakresie obrotów jest 0,3bara. Pod wykresem masz tabelkę i zadane ciśnienie to pierwsza kolumna po"load", a osiągnięte kolejna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.