Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Na samej benzynie też tak się dzieje? Jeśli nie to problem jest związany z lpg np. wtryskiwaczami.
  2. przem8 odpowiedział(a) na Krysteek96 temat w 1.8T
    Zimą to żaden dystans na dogrzanie silnika. Zerknij do odmy i pasuje systematycznie przegonić samochód porządnie w trasie te kilkadziesiąt km
  3. Wygląda ok, chociaż samo wykonanie loga nie jest perfekcyjne i jakbyś mógł zrobić to jak należy to byłoby spoko.
  4. Problemy z hamulcem to możliwe, że wina eżektora. Olej przy zaworku to pewnie wina pękniętego trójnika odmy. Przy okazji pewnie też dojdzie wymiana tego kolanka. Kiedy wymieniałeś płyn hamulcowy?
  5. przem8 odpowiedział(a) na Krysteek96 temat w 1.8T
    Ubywa płynu chłodniczego? Jak nie to wyczyść cały układ odmy (pewnie jest zawalony) i zmień olej. Jak głownie pokonujesz krótkie odcinki to o takiej porze roku to norma. Jeśli ubywa płynu i majonezu pod korkiem i na bagnecie jest sporo to wskazuje na uszczelkę pod głowicą. Dziękuję i pozdrawiam.
  6. Jak nie ma wycieków to zrób test co2.
  7. Takie ilości jak podajesz to jest błąd pomiarowy. Zalej oleju pod max, przejedź te 1000km i sprawdź.
  8. Tam nie może cieknąć popatrz jak wygląda głowica https://www.olx.pl/oferta/glowica-vw-seat-skoda-audi-1-6-8v-bse-bgu-alz-CID5-IDpNEF3.html . Widać, że z przodu wali spod dekla i potem olej przemieszcza się na niby to łączenie.
  9. Te testy wg. mnie nie odzwierciedlają pracy oleju w silniku, a tarcie to jeden z elementów, z którymi musi zmierzyć się olej i tych wyników nie traktowałbym jako wyroczni. Podstawa to regularnie wymieniać olej (u nas max co 10 tys., przy butowaniu częściej) i lać z normami, jakie zaleca producent. Fajnie, że komuś się chce robić takie testy ale nie popadajmy w paranoje..
  10. przem8 odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 1.6
    Ile Ci bierze tego oleju? Te silniki wbrew pozorom potrafią/lubią sobie wypić i nierzadko przy przebiegu około 200tys. wymienia się pierścienie.
  11. Tam siedzi sonda szerokopasmowa więc takie zbieranie mapek jest zbędne. Chyba trochę bajeczkę i kit Ci wcisnęli ale dobrze, że jesteś zadowolony. Pojeździj trochę i zobacz jakie masz korekty w gr. 32 w vagu (tylko nie kasuj błędów w międzyczasie).
  12. przem8 odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    Może być też dźwięk łańcuszka rozrządu. Klapka wg cała?
  13. Obstawiam jednak spod pokrywy zaworów, ewentualnie uszczelnienia koła rozrządu i ścieka. Spalanie norma na takich krótkich odcinkach.
  14. Zerknij, może coś wybierzesz https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=50.16503989137603%2C20.18717052226566&z=9
  15. Zdrowa seria.
  16. przem8 odpowiedział(a) na marcinbob_89 temat w 1.8T
    Nie podejrzewam autora tematu o to, że jest idiotą.
  17. przem8 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Jak to sprawdzałeś (silnik 90 stopni) i na jakim paliwie?
  18. przem8 odpowiedział(a) na marcinbob_89 temat w 1.8T
    Zmień mechanika. Co do ciśnienia oleju to obowiązkowo jego pomiar i niezależnie od wyników czyszczenie smoka. Jak smok czysty, a ciśnienie słabe to pompa do wymiany. Niezłe bzdury. Niektórzy płuczą samą ropą i nic się nie dzieje, a płukanki są na bazie produktów ropopochodnych
  19. Z tego, co kojarzę to w serii bex ma zadane doładowanie poniżej 1bara.
  20. Spaprany program albo przepływka
  21. Takie ustrojstwo jak to nazwałeś może być w miarę wiarygodne. Zrób podstawowe logi dynamiczne i będzie coś więcej można powiedzieć. Poza tym jeśli to byłby fachowiec to sam by to zrobił albo chociaż zaproponował
  22. przem8 odpowiedział(a) na keczu temat w 1.8T
    A mógłbyś to wrzucić na vaglogi.pl? Można by to szybko odczytać
  23. Z tego co pamiętam to miałeś doradzane, żeby sprawdzić szczelność dolotu, najlepiej kompresorem, a potem ładować się w koszta typu nowa przepływka.
  24. Skoro na pb jest wszystko cacy to po prostu nie potrafią tego wystroić i tyle. Możesz się pochwalić co to za warsztat? Tylko bez bełkotu typu mojego znajomego znajomy itp...
  25. Dobry gazownik powinien mieć vaga i podstawowe pojęcie na ten temat. Kabel + vcds i log 2+33 na pb wyjaśni wszystko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.