Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Wygląda na ślizganie się sprzęgła.
  2. Sam tłumik żadnej mocy nie doda. Co tam masz za silnik? Szukaj używanego ori w dobrym stanie.
  3. Podmień przepływkę jak masz możliwość
  4. Wartości przepływu się zwiększyły ale dalej są wahania góra, dół. Jest trochę ubogo. Turbo ok.
  5. przem8 odpowiedział(a) na CHUDY_13 temat w Audi A4 B6/B7
    Jest cały temat przecież o tym!!! Zestaw jak najbardziej spoko.
  6. przem8 odpowiedział(a) na Konrad1996 temat w 1.8
    Ciśnienie oleju sprawdzane? Do 2s to norma i producent nawet to dopuszcza.
  7. przem8 odpowiedział(a) na Konrad1996 temat w 1.8
    Łańcuszek rozrządu - jak trwa to 2-3s to norma.
  8. Poszukaj, bo jest opisana dokładnie procedura diagnostyki kata vagiem ale raczej nie daje 100% pewności. Co do turbo to nie wiem w czym dokładnie problem, może być zawór n75, nieszczelność, sztanga źle wyregulowana...
  9. Po tych logach nie widać problemów z pompą, wszystko w normie. Do ogarnięcia na pewno stan kata.
  10. Jak przed zakładaniem lpg miałeś ten błąd od kata to nie będzie tego wina. Korekty w gr. 32 możesz sprawdzić ale co najmniej po 50km i bez żadnych logów tylko odczytać co tam jest. Dopuszczalne są +/-10, najlepiej jak najbliżej zera. W gr. 20 jest spalanie stukowe i dopuszcza się tam max. wartość 6 i zależy chociażby od jakości paliwa
  11. przem8 odpowiedział(a) na sandall temat w 2.8
    Co to za reduktor, że takie zabiegi trzeba robić? Zakręc na parę dni gaz i się dowiesz, a prędzej zrób próbę jak opisano powyżej.
  12. przem8 odpowiedział(a) na Koral7517 temat w 1.8T
    Jak trzeba to pierwszą sondę wymienić i to na ori, przy wywaleniu kata drugą sondę wywalasz z ecu u tunera (najlepiej od razu zrobić program) albo emulator kątowy ale nie zawsze spełnia on swoją funkcję. Temat nie raz poruszany, polecam opcję "szukaj" Przydałby się konkretny kod błędu i przeprowadzenie diagnostyki vagiem w celu sprawdzenia co się dzieje. Najlepiej kup kabel, ściągnij vaga (chyba, że masz), trochę lektury o diagnostyce i powodzenia
  13. Błąd od pompy SAI, a drugi może być związany ze źle ustawionym lpg, nieszczelnością wydechu, umierającym katalizatorze itp. Jakie masz korekty w gr. 32 po jeździe na lpg? Z logów to turbo początkowo przeładowuje i trochę stuków w gr. 20. Kiedy wymieniałeś świece/cewki?
  14. W klimatroniku jest ukryte menu i sprawdź co pokazuje na kanałach 49 i 51. Porównaj z tym co na zegarach.
  15. Czy każdy? Pewnie nie Trzeba sprawdzić dolot ciśnieniowo, kompresorem, a nie jak większość na "oko" lub wodą z mydłem. Turbo ok, przepływ niby w normie ale ma wahania przy bardzo wysokich obrotach i korekty bardzo wysokie, nieadekwatnie do przepływu.
  16. Jest ubogo, stuki w gr.20 mieszczą się w normie. Sprawdź szczelność dolotu
  17. Używany ori.
  18. przem8 odpowiedział(a) na Qweer temat w 2.0
    Jest, bo to jest zużycie oleju nie do przyjęcia. Remont ryzykowny i nieopłacalny. Możesz próbować płukanki i zalać 5w50 może coś pomoże, a jak nie to się pozbyć.
  19. Ślizga się jak szalone
  20. przem8 odpowiedział(a) na Qweer temat w 2.0
    To masz jeden z lepszych wyników konsumpcji oleju przez ten silnik 0,5l na 1000km to można uznać, że taka norma w tych silnikach ale więcej to już gruba przesada
  21. przem8 odpowiedział(a) na jawor369 temat w 1.8T
    Zrób logi, vcdsa można pobrać z forum.
  22. Po wynikach kompresji nie można powiedzieć, że kupiłeś auto w dobrym stanie. Słaby hamulec kojarzy się z padniętym eżektorem ale nie wiem czy daje dokładnie takie objawy jak podałeś.
  23. Klocki i tarcze do wymiany. Sprawdź przy okazji zaciski i prowadnice w nich, bo nierówno masz zużyte zarówno tarcze jak i klocki.
  24. Są dość głośne, średnio nadają się do agresywnej jazdy i z perspektywy czasu jednak nie podchodzi mi ten bieżnik. Na duży plus zasługuje jednak cena tych opon, bo ciężko w podobnych pieniądzach dostać w miarę markową, dobrą oponę.
  25. przem8 odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    Najbardziej ogarnięty to gregor z Jasła i po sąsiedzku zajmują się też lpg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.