Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Przed każdym logiem kasujesz błędy nawet jak ich nie ma. Program jest na bank. Jak chcesz ogarnąć swoje auto to pisz do @Galetto jak jesteś z okolic Lublina i będziesz zadowolony. Ale pokasuj błędy i zrób przynajmniej 2+33 na pb i na lpg
  2. Kasowałeś błędy przed logami? Turbo ok, jest trochę przylany ale nie wiem czego to wina (może program typowo pod lpg), gr. 20 w normie. Po logach powinien mieć ponad 200 kuni... Wiadomo kto robił program?
  3. przem8 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    Są jakieś błędy na vagu? Możliwe, że reduktor puszcza i zalewa go gazem.
  4. Osobiście kupuje przez neta w sklepach z kosmetykami samochodowymi i za każdym razem coś innego ale ulubionego jeszcze nie znalazłem, a każdy z nich, nawet ten najtańszy, daje radę.
  5. Najlepiej zamalować rysę w kilku warstwach pędzelkiem i lakierem do zaprawek, potem papier wodny i polerka. Powinno być praktycznie niewidoczne z bliska jak się postaramy
  6. Samochód po woskowaniu należy myć szamponem o neutralnym ph, żeby przedłużyć jego leżakowanie na lakierze. Jak będziesz mył typową chemią na bezdotykowej to taki wosk np. z colli posiedzi z miesiąc (licząc mycie raz w tygodniu).
  7. 2+33, 3+20 i 115+118. Przed logami kasuj błędy. Na lpg możesz zrobić 2+33. Wypadania zapłonu masz na 15 i 16 kanale więc możesz sobie sprawdzić na jałowych. Może wtryski już kleją ?
  8. Przepływka za mało pokazuje. Jak wszystko szczelne to raczej czeka Cię wymiana
  9. Jest cały temat o tym... Na to co chcesz to wystarczy sam program i ewentualnie wtryski od bexa, dodatkowo fmic żeby nie puchło latem. Skrzynia multi średnio znosi większe przyrosty mocy i przy ostrzejszym traktowaniu nie wróżę jej długiej żywotności
  10. Jeśli chodzi o zawieszenie 1be to nie ma różnic ale w 1bv bodajże są dedykowane końcówki drążków.
  11. Jeśli kopci już na niebiesko od spalanego oleju to żadne preparaty nie pomogą i szkoda ładować kasę w "magiczne" środki.
  12. Bosch z takimi samymi numerami jaki był ori
  13. Parami 2+33, 3+20 i 115+118. Od 1,5 tys do odciny na 3 biegu i przed kazdym logiem kasuj błędy nawet jak ich nie ma.
  14. Zrób logi dynamiczne to wyjdzie co ją boli
  15. Korekty im bliżej zera tym lepiej. Ogólnie przyjęta norma wynosi +/-10 i to uznaje się za granicę tolerancji. Jakby mieściło się w granicach +/-5 to byloby praktycznie idealnie
  16. Te korekty w grupie 32 odczytaj jak przejezdzisz kilkadziesiąt km bez kasowania błędów. Masz vaga to zrób logi dynamiczne na pb i dodatkowo 2+33 na lpg i się dowiesz w jakim stanie masz auto.
  17. Jakie wartości masz w grupie 32? Teraz pewnie kasowales błędy więc sprawdź po 100km albo zrób log 2+33 na lpg.
  18. przem8 odpowiedział(a) na wiciu1919 temat w 1.8T
    To jest dźwięk od paska rozrządu z kompletu ina. Temat wielokrotnie ostatnio walkowany. Wyjaśniłem to w dziale "pozostałe audi"
  19. przem8 odpowiedział(a) na Miskovsky temat w 2.0
    Bo nie dotyka i bagnet pokazuje jakieś ostatnie 1,5l może ciut więcej (od min do max jest 1l i poniżej reszta).
  20. przem8 odpowiedział(a) na Miskovsky temat w 2.0
    A po jakim czasie sprawdzałeś ten stan oleju? I głupie pytanie - samochód nie stał pod górkę?
  21. Wpisz sobie w google i zobaczysz. Dobrze w tej roli radzą sobie też długie szczypce do uszczelniaczy.
  22. A jakie ciśnienie daje pompka, tylko podczas jazdy? Czujnik temp. sprawdzałeś?
  23. Poduchy sprawdzałeś?
  24. przem8 odpowiedział(a) na stachu A4 B6 temat w 1.8T
    10psi=0,69bara czyli bida z nędzą. Przydałoby się to zmierzyć manometrem o znacznie mniejszej skali to pomiar byłby dokładniejszy. Raczej micha w dół i akcja czyszczenie smoka
  25. Turbo troszkę ospale wstaje. Kiedy zmieniane świece, jest kat? Standardowo szczelność dolotu i dv do sprawdzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.