Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na cichy.g89 temat w Audi A4 B6/B7
    Od exeo pasuje. Jak masz servotronic to zapomnij o maglu z b5, poza tym trzeba robić jakieś dodatkowe przeróbki przy montażu magla z a4b5. Po co kombinować na siłę...
  2. Dokładnie tak. Przy wymianie płynu najlepiej zacząć od wysprzęglika, a potem przejść do hamulców
  3. Przez turbo wali olej do wydechu (jeśli dolot czysty) albo pierścienie się skończyły.
  4. Obojętne. Te objawy masz takie same na obu paliwach?
  5. To szarpanie to może przez padającą cewkę na 4 cylindrze. Spróbuj zamienić ją miejscami i sprawdź czy błąd pójdzie za cewką.
  6. Przepływomierz pokazuje jak dla mizernej serii. Postaraj się wrzucić to na vaglogi.pl to będzie łatwo czytelne dla wszystkich
  7. przem8 odpowiedział(a) na Wojtek666 temat w 1.8T
    Skoro odma drożna i wyczyszczona to powinno zniknąć po dłuższej trasie. Taki dystans jak pokonujesz zimą nie pozwala na porządne dogrzanie silnika i stąd się bierze ten majonez.
  8. Zacznij od logów dynamicznych, a nie wymian w ciemno Przepływkę dobrałeś po numerach ori czy na chybił trafił do 1.8t? Ten chip to jakiś gotowiec może?
  9. przem8 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Ja kupowałem używane koło zamachowe z diesla 1z i do tego komplet sprzęgła (g60 w moim przypadku) + nowe śruby z ASO, bo do jednomasu są krótsze. Są niby gotowe zestawy valeo ale różne opinie zbierają i drożej wychodzi niż kompletowanie zestawu na własną rękę. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że to dwumas u Ciebie.
  10. przem8 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Mylisz się i to grubo. Mam jednomas tylko, że w 1.8t i nie ma żadnej, podkreślam, żadnej różnicy i 1000 zostaje w kieszeni.
  11. przem8 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Bo konstrukcyjnie nie jest przystosowany do takiego oleju. Optymalny olej to 5w40 lub 0w40. 5w50 też jest na wyrost. Jeśli słychać napinacz 2-3 sekundy to norma, jeśli dłużej to zacznij od czyszczenia smoka olejowego (podstawa w tym motorze) i zmierz ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku.
  12. przem8 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Ten silnik nie jest przystosowany do 10w60. Nic niepokojącego nie słychać z tego nagrania
  13. Odczytaj błędy vagiem i podstawa to logi dynamiczne 2+33, 3+20 i 115+118 na Pb i 2+33 na lpg. Nikt szklanej kuli nie ma Pytanie czy dzieje się tak na obu paliwach?
  14. Wszystko zależy od Ciebie jak to spasujesz. Sporo osób ma takie końcówki albo nawet i 100mm
  15. przem8 odpowiedział(a) na dugi6.91 temat w 1.8T
    Trzeba się nagimnastykować ale da się. Trzeba przesunąć zbiorniczek wyrównawczy i będzie lepszy dostęp.
  16. przem8 odpowiedział(a) na Zepot temat w 4.2
    Nie wiem jak to dokładnie wygląda w 4.2 (raz miałem okazję jechać) ale na przykładzie 1.8t mogę napisać, że jeśli ten terkot trwa 2-3 sekundy po dłuższym postoju to jest to normą i dopuszcza to nawet producent Taka to przewaga dzięki technice...
  17. przem8 odpowiedział(a) na Zepot temat w 4.2
    To nie jest rozwiązanie. Nabijesz wstępnie układ ciśnieniem oleju i potem przy odpalaniu nic nie terkocze. Takie trochę druciarstwo.
  18. Etykiety, a ich realne właściwości to co innego Mam nokiany tylko, że wrd3 i uważam, że to dobra opona. Na mokrym trzyma, na śniegu ciężko mi się wypowiedzieć, bo od kilku lat u nas jest go jak na lekarstwo Przy prędkościach grubo powyżej dozwolonych czuję się na nich pewniej niż na letnich uniroyalach 3.
  19. Reszta ok. Przepływka musi mieć takie same numery, a nie wiem czy są zamienne. Inaczej będzie pokazywać głupoty.
  20. Sprawdź szczelność, a jak wszystko ok to raczej przepływka do wymiany.
  21. Jesteś pewny, że to od wtrysków, może zaworek z węglem aktywnym cyka? Jeśli masz sucho wokół gniazd wtryskiwaczy to raczej nie ma po co tam zaglądać Po logach turbo ok, przepływ trochę niestabilny, stuki mogą być przez te zużyte świece lub też pompa paliwa trochę niedomaga (można sprawdzić ciśnienie podczas jazdy i ma być 4bary).
  22. Napinacz widzę, że wymieniony już na jakiś zamiennik. Jak ze starego został sam solenoid to można spróbować przełożyć, ewentualnie szukać ori używki na przekładkę.
  23. Standardowo szczelność dolotu do sprawdzenia, ciśnienie paliwa. Układ zapłonowy kiedy wymieniałeś? Gaz nadaje się do regulacji.
  24. Wstaw komplet dobrze zrobionych logów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.