Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Jeśli dolot szczelny na 100% to podmieniłbym przepływkę ale pewnie ciężko będzie Ci znaleźć kogoś na podmianę. Dziwne te jej wskazania (przepływ skacze góra-dół). Ten odpowietrznik skrzyni to chodzi Ci o zaworek jednokierunkowy? Jeśli tak, to czy zakładałeś ori?
  2. Jeździłem kilka lat na LM i to jest dobry olej ale przeszedłem na tańszą alternatywę o podobnej lub lepszej jakości. Jak czytam takie farmazony, że ktoś w silniku z turbo zlewa świeżutki olej po 10tys. to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
  3. Tuner Ci wyłączy SAI i drugą sondę, obowiązkowe przy montażu DP. Opcja szukaj zarówno tu jak i w googlach działa znakomicie
  4. Niezłe bajki. Szkoda, że jeszcze spalanie nie spadło do 5litrów U mnie po połowie tego dystansu walił spalenizną i miał ciemną barwę, przed wymianą zrobiona płukanka.
  5. Pewnie coś z wydechem - rozsypany tłumik, obejma itp
  6. I zrób wcześniej logi dynamiczne żeby nie było na miejscu rozczarowania, że coś autu dolega i nici z chipa
  7. O jaki wąż Ci chodzi dokładnie? Nie ma błędów na vagu?
  8. przem8 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Wyjmij separator odmy (grzybek) i zdejmij wąż od odmy co wchodzi do pokrywy zaworów. Jeśli nie ma syfu to można uznać, że odma jest ok. Jak podskakuje korek to znaczy, że odma jest jeszcze drożna
  9. przem8 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Korek ma lekko podskakiwać. Jak zasysa to jest niesprawny zaworek jednokierunkowy
  10. Ciężko jest się do czego przyczepić po logach na pb, bo wszystko mieści się w normie. Zmienna faza działa poprawnie? Chyba w grupie 91 jest podgląd. Możesz sprawdzić podczas normalnej jazdy jak się zmieniają wartości.
  11. A skąd wiesz, że przez syf w gazie? Może mają jakąś wadę fabryczną. Moje acw03 (to samo co i Twoje w sumie) po 20 tys też nadają się na wymianę. Jakaś trefna partia mogła się trafić
  12. Zamontuj filtr odstojnikowy i nie powinieneś mieć takich problemów z zabrudzonymi wtryskami. Przypominam, że gwarancja nie obejmuje skutków powstałych przez zasyfiony gaz (czyszczenie, i wymiana na nowe) więc jeśli warsztat Ci je wymienił na nowe to tylko z własnej, dobrej woli. Ale nic nie szkodzi żeby je wysłać do producenta, który oficjalnie wyrazi swoje zdanie o ich stanie. Jeśli chcesz to bierz ze staga listwę ale acw-02.
  13. To kup kabel do 50zł i ściągnij vcdsa z forum. Inwestycja szybko Ci się zwróci i sam zdiagnozujesz sobie tego altka na wszystkie możliwe sposoby. Masz nawet cały temat elegancko opisany o diagnostyce tego silnika
  14. Przepływ dla serii bex to powyżej 150. Ja bym wsadził zwykły markowy filtr. Był gdzieś temat o tych wkładkach w 1.8t i nie sprawdzają się za bardzo.
  15. Chyba coś w stylu oil catch tank
  16. W aso dostępny jest tylko jeden typ, kiedyś były dwa rodzaje. Mój był z 2006r., leżak magazynowy, chociaż nie było żadnej informacji o dacie produkcji, i sądzę, że to było przyczyną jego żywotności i poza tym ukruszył się króciec przy ściąganiu wężyka - przegięcie po całości. Taka to sytuacja mnie spotkała. Czekam na decyzje odnośnie reklamacji. Mogę Ci tylko odradzić sklep czesciaso.pl i zamów sobie osobiście w serwisie vw, audi lub skody.
  17. przem8 odpowiedział(a) na Besiek1337 temat w Audi A4 B6/B7
    Jakieś 700-800zł. Zależy też od stanu starej i czy żeliwo niepopękane.
  18. Po zadanym ciśnieniu doładowania. Możliwe, że coś z zaworem n75. W ogóle ten log z pierwszego postu nijak ma się do tego bieżącego, jakby 2 różne auta
  19. przem8 odpowiedział(a) na Besiek1337 temat w Audi A4 B6/B7
    Regeneruj tą co masz albo przejdź na k03s z bex. Chyba, że nie planujesz żadnych modów to zostań przy seryjnej. Kupowanie fabrycznie nowej, nieregenerowanej turbosprężarki jest nieopłacalne.
  20. Jak od nowości to na 99% do wyrzucenia. W wakacje kupiłem ori z aso i wytrzymał pół roku.
  21. Zrób log dynamiczny i statyczny 2+33 i będzie widać co pokazuje przepływka.
  22. przem8 odpowiedział(a) na lexyy temat w 1.8T
    Sprawdź jeszcze świece jak wyglądają. Wychodzi na to, że głowica albo uszczelka :/
  23. Masz lpg? Jeśli tak to może przez to być błąd ubogiej mieszanki. Jak nie to przydałby się chociaż log 2+33, może przepływka albo jakaś nieszczelność. Na pewno któreś z błędów związane są z tym co napisałeś. Uzupełnij profil.
  24. Z tych logów wychodzi, że auto masz po programie, a przepływka pokazuje tyle co dla serii. Sprawdź szczelność dolotu na początek. Turbo sporo przeładowuje w pewnym momencie
  25. Do 4 tys. to się w dieslu robi i sporo instrukcji robienia logów dotyczy właśnie tdi i stąd może takie problemy wynikają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.