Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Zrób przynajmniej do 6 tys. Tyle razy wałkowane jak robić logi w benzyniakach...
  2. Było od razu sprawdzić przy okazji innych rzeczy, a nie tak na raty...
  3. przem8 odpowiedział(a) na lexyy temat w 1.8T
    Ten dym ma słodkawy zapach?, bo może to zwykła para wodna. Może puszcza Ci gaz do dolotu i dlatego tak odpala. Jakby była walnięta uszczelka to byś miał dużo masła pod korkiem oleju i na bagnecie lub jeśli puszczało by spaliny przez padniętą uszczelkę to test na co2 byłby pozytywny. Zakręć butlę i pojeździj trochę na samej benzynie.
  4. Chodziło mi o to żeby dopilnować aby nowy nabywca wypowiedział ubezpieczenie i tyle. Może nie jasno się wyraziłem.
  5. A jaka wartość widnieje od ustawienia rozrządu w gr. 93 ?
  6. Lpg do regulacji, bo jest uboga mieszanka. Przepływka jest ori? Można by sprawdzić szczelność dolotu.
  7. http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-termostatu-oraz-czujnika-temperatury-g62/
  8. vagiem tego nie sprawdzisz. Manometrem tylko
  9. Musisz spisać takie wypowiedzenie z kupującym czyli musi wyrazić zgodę
  10. Jakbyś zapłacił 2 tysie (bez zniżek) za OC na rok i nagle musiał sprzedać samochód to ciekawe czy byłbyś skłonny robić komuś taki prezent Po sprzedaży najlepiej zgłosić ten fakt ubezpieczycielowi.
  11. Wrzuć jeszcze 2+33 i 3+20. Jak zaczynasz logować to postaraj się od 1,5 tys. obr. z pedałem w podłogę i powtórz tak 115+118
  12. Sprzęgło od vr6 lub g60 podchodzi ale do poprzeczniaka. Do silnika umieszczonego wzdłużnie możesz dać LUK 623 113 900 i nowe śruby do jednomasu, bo będą potrzebne krótsze. U siebie w benzynie przeszedłem na jednomas i zero różnicy ale w dieslu to może być różnie, jedni chwalą, drudzy żałują
  13. Nie odpowiem Ci odnośnie kosztów (chociaż myślę, że cena z d*py) ale zastanów się czy chcesz tam naprawiać samochód. Kolega z Łodzi odstawiał tam kilka razy samochód i nie jest zadowolony, a cenią się jak za zboże Dla przykładu, wymienili olej na 10w40 z 5w40, bo taki będzie lepszy, bo tak i bez żadnej konsultacji z właścicielem.
  14. Jak okiełznałeś trochę vaga to sprawdź za jakiś czas korekty długoterminowe w grupie 32 Jak będzie w przedziale +/-10% (chociaż najlepiej jakby było do +/-5%) to jest ok.
  15. A zaglądałeś wcześniej do odmy albo kiedykolwiek ją czyściłeś? Termostat na 100% sprawny? Bo to, że pokazuje 90stopni na blacie nie oznacza, że faktycznie tyle jest i silnik może być niedogrzany.
  16. przem8 odpowiedział(a) na A81 temat w 2.0TFSI
    Potrzebna dokładna diagnostyka silnika, czyt. logi dynamiczne oraz było spisać/wydrukować błędy. Można wiedzieć gdzie robiłaś remont? Remontować silniki to łatwo, a jak przyjdzie do diagnozowania to już nie ma komu...
  17. To, że długoterminowa od jałowych 0.0 to akurat nie dziwi ale pod obciążeniem? Może tak idealnie masz
  18. Przed kasowaniem błędów do logowania też miałeś same zera w gr.32?
  19. Olej powinno się uzupełniać identycznym. Jeśli zmusza Cię do tego sytuacja np. w trasie to możesz zalać innej marki ale o takiej samej lepkości. Więc jesli nie masz takiej konieczności to kup tego mobila lub wymień cały olej na taki jaki chcesz.
  20. Jak jest wąskopasmówka to przy pełnym bucie nie wprowadza korekt, bo jedzie w OL.
  21. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrobione logi wstaw na vaglogi.pl i potem wklej linki na forum w dziale diagnostyka najlepiej. Jakbyś miał pytania to możesz pisać na PW. Co do tunera w Twoich okolicach to szukaj na forum albo podepnij się pod podobny temat.
  22. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz kabelek z vagiem/vcds'em to logi żaden problem. Jak nie to kupujesz kabel (koszt do 50zł) i program ściągasz z forum. Reszta doskonale została wielokrotnie opisana zarówno tutaj, jak również w szeroko rozumianych internetach Polecam obejrzeć filmiki naszej polskiej produkcji z instruktażem na youtubie Z podniesieniem mocy to do dobrego tunera i samym programem około 190 będzie.
  23. W APU jest sonda wąskopasmowa więc nie pokazuje korekt. To telepanie/rzucanie na wolnych to może wypadanie zapłonu?
  24. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrób logi dynamiczne i zobaczymy jak się trzyma W serii szatan to nie jest. Kilka miesięcy po chipie na ~200kuni wydaje się, że to nie jedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.