Treść opublikowana przez przem8
-
Ocena logów 1.8t APU
Zrób przynajmniej do 6 tys. Tyle razy wałkowane jak robić logi w benzyniakach...
-
1.8t BFB Prośba o analizę logów
Było od razu sprawdzić przy okazji innych rzeczy, a nie tak na raty...
-
Peknieta glowica
Ten dym ma słodkawy zapach?, bo może to zwykła para wodna. Może puszcza Ci gaz do dolotu i dlatego tak odpala. Jakby była walnięta uszczelka to byś miał dużo masła pod korkiem oleju i na bagnecie lub jeśli puszczało by spaliny przez padniętą uszczelkę to test na co2 byłby pozytywny. Zakręć butlę i pojeździj trochę na samej benzynie.
-
sprzedaż auta a ubezpieczenie
Chodziło mi o to żeby dopilnować aby nowy nabywca wypowiedział ubezpieczenie i tyle. Może nie jasno się wyraziłem.
-
Proszę o ocenę logów BFB 1,8t
A jaka wartość widnieje od ustawienia rozrządu w gr. 93 ?
-
Proszę o ocenę logów BFB 1,8t
Lpg do regulacji, bo jest uboga mieszanka. Przepływka jest ori? Można by sprawdzić szczelność dolotu.
-
Proszę o ocenę logów BFB 1,8t
Logi robione na pb?
-
Obsługa VCDS
http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-termostatu-oraz-czujnika-temperatury-g62/
-
Obsługa VCDS
vagiem tego nie sprawdzisz. Manometrem tylko
-
sprzedaż auta a ubezpieczenie
Musisz spisać takie wypowiedzenie z kupującym czyli musi wyrazić zgodę
-
sprzedaż auta a ubezpieczenie
Jakbyś zapłacił 2 tysie (bez zniżek) za OC na rok i nagle musiał sprzedać samochód to ciekawe czy byłbyś skłonny robić komuś taki prezent Po sprzedaży najlepiej zgłosić ten fakt ubezpieczycielowi.
-
Prośba o sprawdzenie logów 1.8T Quattro BEX
Wrzuć jeszcze 2+33 i 3+20. Jak zaczynasz logować to postaraj się od 1,5 tys. obr. z pedałem w podłogę i powtórz tak 115+118
-
Zmiana sprzęgła na jednomase Audi a4 b5
Sprzęgło od vr6 lub g60 podchodzi ale do poprzeczniaka. Do silnika umieszczonego wzdłużnie możesz dać LUK 623 113 900 i nowe śruby do jednomasu, bo będą potrzebne krótsze. U siebie w benzynie przeszedłem na jednomas i zero różnicy ale w dieslu to może być różnie, jedni chwalą, drudzy żałują
-
[B7 1.9 TDI] Wałek rozrządu / wygórowana cena naprawy ?
Nie odpowiem Ci odnośnie kosztów (chociaż myślę, że cena z d*py) ale zastanów się czy chcesz tam naprawiać samochód. Kolega z Łodzi odstawiał tam kilka razy samochód i nie jest zadowolony, a cenią się jak za zboże Dla przykładu, wymienili olej na 10w40 z 5w40, bo taki będzie lepszy, bo tak i bez żadnej konsultacji z właścicielem.
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Jak okiełznałeś trochę vaga to sprawdź za jakiś czas korekty długoterminowe w grupie 32 Jak będzie w przedziale +/-10% (chociaż najlepiej jakby było do +/-5%) to jest ok.
-
Masło. Skąd się wzieło i jaka może być przyczyna? Zdjęcia podglądowe.
A zaglądałeś wcześniej do odmy albo kiedykolwiek ją czyściłeś? Termostat na 100% sprawny? Bo to, że pokazuje 90stopni na blacie nie oznacza, że faktycznie tyle jest i silnik może być niedogrzany.
-
Ikonka silnika po remoncie
Potrzebna dokładna diagnostyka silnika, czyt. logi dynamiczne oraz było spisać/wydrukować błędy. Można wiedzieć gdzie robiłaś remont? Remontować silniki to łatwo, a jak przyjdzie do diagnozowania to już nie ma komu...
-
Logi 1.8T.
To, że długoterminowa od jałowych 0.0 to akurat nie dziwi ale pod obciążeniem? Może tak idealnie masz
-
Logi 1.8T.
Przed kasowaniem błędów do logowania też miałeś same zera w gr.32?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olej powinno się uzupełniać identycznym. Jeśli zmusza Cię do tego sytuacja np. w trasie to możesz zalać innej marki ale o takiej samej lepkości. Więc jesli nie masz takiej konieczności to kup tego mobila lub wymień cały olej na taki jaki chcesz.
-
1.8t apu logi
Jak jest wąskopasmówka to przy pełnym bucie nie wprowadza korekt, bo jedzie w OL.
-
Odcięcie turbo.
Zrobione logi wstaw na vaglogi.pl i potem wklej linki na forum w dziale diagnostyka najlepiej. Jakbyś miał pytania to możesz pisać na PW. Co do tunera w Twoich okolicach to szukaj na forum albo podepnij się pod podobny temat.
-
Odcięcie turbo.
Jak masz kabelek z vagiem/vcds'em to logi żaden problem. Jak nie to kupujesz kabel (koszt do 50zł) i program ściągasz z forum. Reszta doskonale została wielokrotnie opisana zarówno tutaj, jak również w szeroko rozumianych internetach Polecam obejrzeć filmiki naszej polskiej produkcji z instruktażem na youtubie Z podniesieniem mocy to do dobrego tunera i samym programem około 190 będzie.
-
1.8t apu logi
W APU jest sonda wąskopasmowa więc nie pokazuje korekt. To telepanie/rzucanie na wolnych to może wypadanie zapłonu?
-
Odcięcie turbo.
Zrób logi dynamiczne i zobaczymy jak się trzyma W serii szatan to nie jest. Kilka miesięcy po chipie na ~200kuni wydaje się, że to nie jedzie