Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. IPA odtłuszcza powierzchnię, a cleaner dodatkowo jeszcze oczyszcza. Jeśli chodzi o dobór cleanera to nie pomogę, bo nie używam
  2. Po IPA nie myjesz kolejny raz tylko po glinkowaniu.
  3. przem8 odpowiedział(a) na Matiasa1989 temat w 1.9TDI
    Logi parami.
  4. To najlepiej będzie kupić sachs lub bilstein pod 1be. Te ceny co podałeś to raczej pod standard 1ba więc się nie nadają.
  5. Z tego wszystkiego tylko trw jakoś do mnie przemawiają. Zawieszenie masz zwykłe 1ba?
  6. Nie używałem ale ten wosk należy raczej do tych dobrych i polecanych. Kiedyś wahałem się między tym, a coli ale ostatecznie wybrałem coli 476.
  7. przem8 odpowiedział(a) na Matiasa1989 temat w 1.9TDI
    Dynamiczne 3+11. Tuner wcześniej sam nie zrobił logów żeby sprawdzić czy wszystko w normie?
  8. przem8 odpowiedział(a) na Maniu457 temat w 1.8T
    Problem z solenoidem w napinaczu lub rozciągnięty łańcuszek. Zrób log 91+93 podczas normalnej jazdy. Dokładniejsze info http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16395/P0011/000017
  9. A po co QD przed woskiem? Po glince można przejechać lakier IPA i potem wosk. QD dopiero jak zacznie słabnąć powłoka.
  10. Nie wiem co masz za gazownika ale tu raczej wpływu na cenę nie powinno być, a poza tym na instalacji się nie oszczędza, bo potem tylko problemy. Powinien być zdjęty kolektor do wiercenia, nowa uszczelka pod kolektor itp.
  11. Poza estetyką gaz ma krótszą drogę do kolektora i polepsza się sprawność instalacji tak w skrócie. Te same wtryski co podałeś montowane pojedynczo noszą nazwę acw03. Jak gazownik będzie Ci wymyślać to go zmień i spytaj czy stroi na wskazania sondy.
  12. W grupie 20 jest spalanie stukowe i dopuszcza się niby wartość do 6. Świece możesz wymienić nie zaszkodzi albo przynajmniej sprawdź jak wyglądają.
  13. Zamiast listwy niech montuje pojedynczo wtryskiwacze.
  14. Zobacz co się dzieje w gr 3 i 20 od tych 3 tys. Nie wiem czy to głównie nie będzie wina programu.
  15. Sprawdź ciśnienie paliwa, bo wtryski pętlą od 5tys i turbo kiepsko wstaje. Moc pod 200kuni.
  16. Gdzieś, kiedyś na tym forum czytałem, że przy wartościach bliżej -10 (nie chcę strzelać, bo nie pamiętam dokładnie) jest odczuwalny spadek mocy, auto jest przymulone. Przy następnej wymianie rozrządu możesz pomyśleć o wymianie łańcuszka i ślizgów, ewentualnie wymiany całego napinacza na tego bez wtyczki
  17. przem8 odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    A co ma ciśnienie oleju do ściętych zębów na pasku? Prędzej silnik by się zatarł. Może pompa wody stanęła albo pasek był za mocno napięty. Uszkodzenie ślizgów też nijak ma się do tego, bo najprędzej doszłoby do kolizji tłoków z zaworami.
  18. przem8 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Powinno być słychać jak ta membrana na sprężynce pracuje, a dokładniej zamyka się w momencie zasysania powietrza ustami (drugi króciec zatkany palcem).
  19. Tu jest ok. Pisałem, że smok zabity nagarem?
  20. Delikatne spalanie stukowe na czwartym cylindrze
  21. Na wymianę licz ok. 4,2l, a ten olej powtarza się w co drugim wątku więc jest za***isty. Jak to Twoja pierwsza wymiana to pasuje wyczyścić smok olejowy żeby cieszyć się dłużej spokojną jazdą.
  22. przem8 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Głupoty piszesz. Im mniejsza wartość przed "W" to olej jest płynniejszy w niskich temp.
  23. Raczej jest dobrze. W gr. 93 niby norma jest -3/+6 ale jak będzie -4 to nic się nie dzieje. Zmienne fazy też działają i to raczej prawidłowo. Zrób komplet logów dynamicznych na pb to będzie można coś więcej wyczytać. To jest bex?
  24. przem8 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    10w60 to olej do upalania na torze w subarynach i wyczynowych samochodach, a nie w takich motorach jak ten, a przy niskich temp. nie ma mowy o dobrym "zimnym starcie" silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.