Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Kolego @mpiotrek7 zrób logi dynamiczne jak należy 2+33, 3+20 i 115+118. Przed każdym logiem kasuj błędy nawet jak ich nie ma, 3 bieg od 1,5 tys do odcinki i najlepiej załóż swój temat, bo się bałagan porobi
  2. W Puławach nie ma nikogo godnego polecenia. W Lublinie zakładałem w wychwalanej warsztatowni ale się zraziłem. Skontaktuj się z użytkownikiem soul87 jak Cię interesują okolice Lublina.
  3. przem8 odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    A nie łatwiej na początku sprawdzić vagiem sondę czy działa poprawnie? Porobić logi statyczne i dynamiczne.
  4. Ile zapłaciłeś za ten zestaw? W vagu w gr.93 można sprawdzić poprawność ustawienia rozrządu. Jeśli napinacz hałasuje, a ciśnienie oleju jest ok itp. to trafiłeś na chińskie gówno, a nie żadne "kradzione" oryginały Poza tym jakby był przestawiony o ząbek to nie będzie hałasować, co najwyżej będzie przymulony, a jak przekroczy wartość graniczną to wali błędem. Poza tym febi to pakowacz więc wszystko się może trafić w pudełku i najczęściej będzie to badziew.
  5. Przepływka mogłaby trochę więcej pokazywać ale korekty mieszczą się w normie. Turbo tak jak wyżej pisałem, można zajrzeć do dv i sprawdzić szczelność dolotu.
  6. Do katalizatora zaglądał? Turbo ospale wstaje i zamiast 2+34 przydatniejsze będzie 2+33.
  7. Przytrzymaj przycisk od 1 do 6 i tyle
  8. Źle ustawiona sztanga, zawór n75. Bezpieczne to nie jest, bo chwilowo ładuje prawie 2x tyle ile powinno.
  9. Turbo przeładowuje od 2,6 do 3,1 tys i to miejscami srogo
  10. Po zapisaniu częstotliwości wyszukanej manualnie tak samo się dzieje?
  11. Na taką szerokość felgi nie wejdzie opona 245 więc pozostaje szerokość 225.
  12. Zapchany kat? Możesz jeszcze odczytać błędy.
  13. Sprawdź eżektor i wymiana płynu hamulcowego nie zaszkodzi.
  14. Posiadam ten z pierwszego linka i co do super jakości oraz niezniszczalności tego kabla mam wątpliwości. Po 8 miesiącach przestał łączyć wtyk usb i poszedł na gwarancję. Nie wiem czy wymienili na nowy, czy tylko sam kabel (teraz jest dłuższy o 0,5m niż pierwotnie) ale działa i nie było problemu z reklamacją. Mogliby tylko poinformować o swojej decyzji, bo człowiek nie wie czego oczekiwać. Pewnie różnica jest w kraju produkcji Weź ten tańszy, spełniają te same funkcje i mają 2 lata gwarancji.
  15. Najprawdopodobniej urwana klapka WG.
  16. przem8 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Jeśli wszystko inne sprawdzisz oraz ciśnienie oleju ok to czemu nie? Kiedyś był podobny wątek na forum a3 i tam winne były zegary. Nie sugeruje Ci, że to akurat one są winne w Twoim przypadku ale należy je mieć w kręgu podejrzanych
  17. przem8 odpowiedział(a) na tomek899 temat w Audi A4 B6/B7
    Pod 190km wystarczy sam program. Jak chcesz przekroczyć granicę 200 to już koniecznie wtryski i turbo z bex oraz fmic, bo latem będzie lipa z chłodzeniem powietrza. Są osoby na forum co się tym profesjonalnie zajmują więc pisz do nich, a poza tym o podnoszeniu mocy w 1.8t jest wsio na forum...
  18. przem8 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Może być jeszcze wina zegarów. Niesprawny napinacz może powodować wyświetlanie konewki ale jego zostawilbym na sam koniec.
  19. przem8 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    To nie jest czujnik ciśnienia oleju tylko solenoid, który steruje napinaczem (a ten zmienia trochę ustawienie wałka rozrządu) w zależności od obciążenia silnika, taka pseudo zmienna faza rozrządu.
  20. Jak dostałeś jakieś papiery od gazu to tam powinno być napisane, ewentualnie szukaj sterownika (zapewne jest gdzieś przy podszybiu) i na nim będzie jakiej jest firmy. Raczej bez odwiedzin u gazownika nic nie zdziałasz.
  21. Przed każdym logiem kasujesz błędy, 3 bieg od 1,5 tys do odcinki z butem w podłodze i tak trzy razy Logi najlepiej robić parami tak jak było wspomniane.
  22. Raczej nie. W apu chyba 2+33, 3+20 i 115+118. Kabel to raptem koszt 30-40zł, a program jest na forum.
  23. Ze stako to co najwyżej możesz mieć zbiornik gazu.
  24. Zrób logi dynamiczne.
  25. Na przepływce brakuje jakieś 20g/s przepływu. Sprawdź szczelność jak ok to wymiana na nową. Świece, cewki nowe? Sprawdzałeś jak się ma katalizator?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.