Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Jeśli tuner wyłączy Ci komunikat o błędzie od napinacza to ładuj bez wtyczki, kilka osób już jeździ na takim modzie. Swag (lubi cieknąć), maxgear to pakowacze i zależy jak się trafi ale z tych co wymieniłeś to vaico wydaje się chyba najlepszym wyborem. Jak napinacz grzechocze na ciepłym to już pewnie nie trzyma i tylko wymiana.
  2. przem8 odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Jedna żarówka padła po 2 miesiącach dość sporadycznego używania samochodu. Ładnie świecą tylko szkoda, że tak krótko :/
  3. Przed każdym logowaniem trzeba kasować błędy nawet jak ich nie ma więc należałoby powtórzyć ale widać, że zalewa go na jałowych, a pod obciążeniem aż takiej tragedii nie ma. Zrób logi dynamiczne jak i statyczne na pb i lpg tylko skasuj błędy wcześniej. Raczej kwestia samej regulacji.
  4. Kasowałeś błędy przed logami? Logi statyczne robiłeś jak silnik miał 90stopni? Z tego co wkleiłeś to jest trochę za bogata mieszanka od 1,7-2tys., a na jałowym w ciul bogato
  5. Znając życie to po lakierniku zostanie w ciul swirli i hologramow chyba, że masz niesamowicie zdolnego artystę. Poczekaj aż się lakier utwardzi, przepoleruj cały samochód jak należy i dopiero wosk albo jakaś powłoka.
  6. Kasowałeś błędy przed logami, bo 2+33 wygląda gorzej niż z pierwszych logów? Źle ustawione lpg może rozwalać mapę benzynową.
  7. Są środki tzw. deironizery i tym próbuj, potem glinkowanie i się pozbędziesz syfu z lakieru.
  8. Progi pogniecione od podstawiania podnośnika lub czegokolwiek obok miejsca do tego przeznaczonego. Wyprowadzić to raczej ciężko. Oddaj do kumatego lakiernika i niech porobi zaprawki itp. jak należy, bo bez dobrego lakierowania też się nie obejdzie.
  9. Pierwszy log dynamiczny na lpg (do odcinki), drugi statyczny na lpg (około minuty niech trwa) i trzeci statyczny tylko w jego trakcie będziesz przerzucać między pb, a lpg na zmianę (co kilkanaście sekund). Dla pełni szczęscia możesz wykonać logi dynamiczne na pb 2+33, 3+20 i 115+118 i będzie wiadomo czy wszystko ok na benzynie. Pamiętaj żeby przed logami kasować błędy. Gwarancji nie powinieneś stracić jeśli będziesz robił w warsztacie z autoryzacją staga. Jeśli Twój gazownik nie potrafi wystroić to daj mu do zrozumienia, że jest tępym c**jem za przeproszeniem i pojedziesz do kogoś kumatego w tej kwestii ale gwarancja ma być
  10. Dokładnie, wykonaj log dynamiczny na lpg 2+33 i statyczny 2+33 na samym lpg i z przełączaniem paliw pb->lpg->pb...
  11. Ile przejechałeś km od kasowania błędów, pewnie nie dużo? Błąd jest od ubogiej mieszanki ale od wartości na biegu jałowym i pewnie korekty będą dalej iść na ubogo, pod obciążeniem jest w stronę bogato -3 więc nie jest źle póki co. Przed założeniem lpg nie było problemów z autem?
  12. Nie,odczytaj tylko wartości z gr. 32 bez kasowania błędów.
  13. Dopytaj jakie masz wtryski, bo na fakturze acw01, a w książce acw02. Jak acw02 to mógł pojedynczo zamontować, bo masz zapewne wtryskiwacze w listwie? Jeśli siedzą acw02 to taki zestaw ogarnie spokojnie moc po programie. Jak masz vaga to podejrzyj korekty w grupie 32.
  14. przem8 odpowiedział(a) na porsche19961 temat w 1.8T
    Napisz do osób, które handlują częściami @Wandej @dzik i Ci skompletują zestaw. Pompa jak najbardziej z hepu, bo ma metalowy wirnik, a reszta zestawu może być skf, ina, dayco, bosch co tylko chcesz
  15. Jak jest dobrze wystrojone to nie ma różnicy, a nawet na lpg można zyskać trochę więcej jak ktoś ogarnia temat. Jedź do kogoś kto Ci to wystroi na korekty sondy. Poszukaj na forum lpg polecanego warsztatu w Twojej okolicy. Długotrwała jazda z ubogą mieszanką ma drogie konsekwencje. https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=52.20888453811197%2C11.638433950000035&z=5
  16. Wątpię. Możesz sprawdzić co pokazuje vag w gr.93 - od -3 do +6 jest ok. Powyżej 9 będzie przymulone auto, a od 15 albo 16 wywala błąd.
  17. Przy okazji warto zajrzeć do napinacza łańcuszka z tyłu głowicy. Pewnie ma już trochę silniczek nalatane i ślizgi oraz łańcuszek mogą być już deczko zużyte. Koszt łańcuszka średnio ok. 120-140zł, a spokój będzie na lata
  18. Wysokość opony 101,25 do 98, czyli na 225/45 będziesz miał mniejszą szparę w nadkolu i delikatnie wyżej będzie stało auto, o całe 3,25mm
  19. Skoro idzie na ubogo to możliwe, że gdzieś masz nieszczelność (ten mod z odmą może?). Pojeździj jeszcze trochę i zobacz jak się będą korekty układać. Po logach z pierwszego postu wygląda, że masz bardziej na "bogato". Chyba, że to -7, a nie +7%
  20. Dopuszczalna norma do 10% ale jak to po jeździe na samej pb to korekty powinny oscylować w granicach 0. U Ciebie idzie na ubogo jeśli pokazuje +7%.
  21. przem8 odpowiedział(a) na jarecki88 temat w 1.8
    Jak przy wciśniętym pedale sprzęgła gasisz i nie ma takiego efektu to na bank dwumas. Możesz sprawdzić jeszcze poduchy. Dwumas raczej masz w aucie.
  22. Może wybulona opona. W służbówce tak mieliśmy, że przy ruszaniu i do pewnej prędkości było czuć takie podskakiwanie.
  23. Jak pisałem wcześniej do niefabrycznego radia niezbędny jest separator.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.