Treść opublikowana przez przem8
-
Szarpanie podczas jazdy
Zapewne rozsypany kat, który zapchał wydech i stąd też te objawy. Auto na kanał albo podnośnik i sprawdzić czy dzwoni katalizator oraz jak tam się ma reszta wydechu.
-
Rozrząd w 3.2 FSI - warsztat lubelskie
Spytaj w "Twój warsztat" na zemborzyckiej.
-
Szarpnięcie przy najniższych obrotach na LPG
W bloku 33 chyba Ci chodziło Na lpg jest bardzo uboga mieszanka. Dv wygodniej z kanału, do szczelności nie ma takiej potrzeby. Około 190 koni powinno być. Przepływ trochę faluje więc pasuje zacząć od szczelności dolotu.
-
Szarpnięcie przy najniższych obrotach na LPG
Auto masz po programie. Gaz jest masakrycznie ustawiony i lepiej nie jeździj na lpg. Turbo późno wstaje i te błędy to mogły mieć związek ze źle wyregulowanym lpg. Możesz sprawdzić szczelność dolotu, najlepiej kompresorem, i zawór dv. Na benzynie po logach wielkiego dramatu nie ma...
-
Ocena logów AVJ, słaba moc
Brakuje grupy 2+33 i jak robisz logi to od 1,5 tys do odcinki, a nie zaczynasz od ponad 2tys/obr. Sprawdzałeś fizycznie DV ?
-
DV, gdzie on jest?!
To są jednorazówki i nie ma się co z nimi cackać. Za pomocą płaskiego śrubokręta powinieneś je rozpiąć
-
DV, gdzie on jest?!
Bez tego się nie obejdzie.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
1.8t mają problem z tzw. oil sludge i stąd się biorą tak krótkie interwały wymian oleju, do których należy się stosować i tyle w temacie.
-
DV, gdzie on jest?!
Szukaj po tej stronie ale od spodu.
-
Sachs Performance problem
A co było nie tak?
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Graty masz dobre, które uciągną grubo powyżej 200 kuni. Te wtryski jakoś dziwnie ułożone...
-
Błąd P0507 i P1128
Pierwszy błąd to może być coś z przepustnicą. Poza tym zrób logi dynamiczne 2+33, 3+20 i 115+118 i statyczny 2+33 i więcej będzie można powiedzieć.
-
Błąd P0507 i P1128
Jest gaz? Jaki kod silnika? Uzupełnij profil
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jak nie ma w okolicy to trzeba i te 100km przejechać, a nie zakładać na siłę, a potem narzekać, że nie jedzie jak trzeba, że szarpie itp. Po tych zdjęciach co wstawiłeś to za pół tej ceny nie założyłbym u niego gazu. Poszukaj, zapytaj na lpg forum może jednak ktoś jest godny polecenia bliżej Ciebie.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
I tu wychodzi różnica paru stówek za montaż instalacji
-
Proszę o ocene logów 2.0 TFSI + Nie równa praca problem
Dodatkowo po przepływie i po czasie wtrysków jeśli robiony soft na seryjnych wtryskiwaczach.
-
Proszę o ocene logów 2.0 TFSI + Nie równa praca problem
Uboga mieszanka, korekty w gr. 33 dużo na +. Powodów może być dużo, począwszy od nieszczelności, przez przepływomierz po problemy z ciśnieniem paliwa. U Ciebie zacząłbym raczej od szukania nieszczelności, bo miejscami wskazania przepływu praktycznie stoją w miejscu.
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Wygląda jakby koleś uczył się na Twoim samochodzie. Lepiej podjedź do kogoś kumatego
-
Proszę o ocene logów 2.0 TFSI + Nie równa praca problem
Z doładowaniem to może te kombinacje z dv mogą mieć coś wspólnego. Niech się wypowie ktoś obyty z tfsi
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Nie cena i nie jakość. Masakra
-
Proszę o ocene logów 2.0 TFSI + Nie równa praca problem
Kasowane błędy przed logami? Turbo trochę nie trzyma doładowaniu od 5,7 tys obr i od 5 do 5,8 jest ubogo.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Spytaj czy ściąga kolektor do wiercenia i jak wygląda u niego strojenie 1.8t
-
ESP, ABS, spirala.
Czujnik stopu przy pedale hamulca.
-
AVJ dziwne dźwięki przez kilka minut po odpaleniu
Odpalić bez paska osprzętu i jak nie przejdzie to szukać winnego w elementach rozrządu.
-
1.8t apu doładowanie
Na forum był schemat odmy, tylko nie wiem czy zdjęcia jeszcze aktualne. Jak wpiszesz w google to na pewno znajdziesz. Jak zabierasz się za odmę to od razu zacznij od tego kolanka z trójnikiem i lepiej zakup nowe, bo w większości przypadków rozleci się w rękach jak tylko dotkniesz