Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Nieważne jak delikatna szczotka i tak nie unikniesz zarysowań ale na pewno będzie to bezpieczniejsze od myjni automatycznych.
  2. przem8 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    Ok. 200 i sam program. W mieście 13l, a ostatnio wychodzi około 12l z przewagą jazdy w trasie (eską i rzadko kiedy poniżej 140km/h).
  3. przem8 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie po programie spalanie lpg jest porównywalne lub nawet trochę niższe niż na serii, zależy kiedy. Różnicy przy dystrybutorze nie odczuwam.
  4. przem8 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w Audi A4 B6/B7
    Planujesz zwiększać moc i pytasz o spalanie? Na prawdę 2litry gazu w jedną czy drugą stronę to tak dużo? Jak Ci się trafi Q to kupuj, jak nie to zawsze można dołożyć. Na suchym ośka daje radę, ale na mokrym to o wyścigach spod świateł można zapomnieć przy mocy ok. 200kuni.
  5. Niech się wypowie ktoś mądrzejszy ale raczej bez wyciągnięcia turbiny się nie obejdzie. Możesz sprawdzić wcześniej zawór dv czy działa prawidłowo.
  6. Nie wiem czy wiesz ale kupiłeś auto po programie Turbo nie osiąga zadanego doładowania i bardzo powoli wstaje. Na pewno lepiej się zbiera, nawet teraz, od serii
  7. A to jakaś tajemnica? Snopków, ciecierzyn czy może jakubowice?
  8. Najlepiej to robić w dwie osoby. Ty jedziesz, a druga osoba kliknie na Twój znak. Przynajmniej do 6tys , bo inaczej to nie ma sensu i pamiętaj żeby przed logami skasować błędy i nie odpuszczać gazu jak już się zacznie. Powodzenia Widzę, że masz lpg więc logi zrób na Pb, a na lpg najwyżej dodatkowo jeszcze 2+33
  9. Wchodzisz w bloki pomiarowe, wybierasz grupy, które chcesz logować, potem wciskasz log, możesz zmienić docelową nazwę pliku, klikasz start w momencie kiedy chcesz rozpocząć logowanie, jak kończysz to stop i koniec. Potem wchodzisz w folder vcdsa i tam jest kolejny folder log i Twoje logi. Wrzucasz potem na vaglogi.pl plik stamtąd i wklejasz tu wygenerowany link.
  10. Wyjścia masz dwa- korekta softu i będzie w granicach 190koni lub większe wtryski i też korekta ale z bfb powyżej 200 koni to ciężko żeby było bezpiecznie. Jak będzie ciepło to bez dobrego chłodzenia i tak dużo koników ucieknie
  11. przem8 odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    Tak
  12. Bo przed sprzedażą była kasowana inspekcja i jeszcze za mało kilometrów przejechałeś żeby coś pokazało
  13. Nie patrz na tą rezerwę, bo za dokładna to ona nie jest. Wyjeździj przynajmniej 3 zbiorniki do końca i wtedy policz sobie średnią.
  14. 2+33, 3+20 i 115+118. Logi parami jak napisałem, na 3 biegu od 1,5tys do odcinki z butem w podłodze, wczęsniej skasuj błędy nawet jak ich nie ma. Zapisane logi wrzuć na vaglogi.pl. Na youtubie jest nawet poradnik tylko, że dla diesla jak kojarzę ale zasada podobna
  15. Uszczelki z wiekiem twardnieją i nie spełniają swojej funkcji. Jej koszt pewnie w granicach 60 zł. Jak ścieknie gdzieś na wydech to będzie walić spalonym olejem. Nie wiem czy będziesz robić teraz rozrząd ale mógłbyś to ogarnąć za jednym zamachem, taki pakiet startowy.
  16. Ten typ tak ma ale 5s to już trochę przydługo. Czyściłeś smoka olejowego kiedyś?
  17. 1. Radio nie włącza się też po kluczyku rozumiem? Może masz instalacje pod niefabryczne radio, a ktoś wrzucił ori (wyjmij i zobacz co tam jest) 2. j.w 3. Były takie wersje Pod tylną kanapą powinna być wlepka z kodami wyposażenia więc możesz sobie rozszyfrować. Jak masz do samochodu książkę serwisową to też na pierwszej stronie powinna być ta naklejka z kodami wyposażenia.
  18. Do wymiany uszczelka pokrywy zaworów. Norma po tylu latach nawet przy małym przebiegu. Rozrząd też już dawno powinien być wymieniony. Jak nie wiadomo kiedy to wymienia się dla świętego spokoju.
  19. przem8 odpowiedział(a) na Kubix5 temat w 1.6
    Jakieś błędy? Może problem z imo lub czujnik położenia wału. Jest iskra na świecy?
  20. Świece wymieniałeś kiedyś? Może szwankuje czujnik położenia wału ale raczej powinno wywalić błąd.
  21. ESP

    przem8 odpowiedział(a) na Dudi1980 temat w Audi A4 B6/B7
    System włączony jest automatycznie przy każdym odpaleniu samochodu. ESP jest wyłączone jeśli SAM wciśniesz przycisk i wtedy na desce świeci Ci się na żółto ikonka od esp. Jeśli przy włączonym esp w trakcie jazdy zacznie mrugać to znaczy, że system interweniował (wyprowadzenie z poślizgu lub przy buksowaniu kół).
  22. https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=52.20888453811197%2C11.638433950000035&z=5 Poza tym czarny ac r01 spokojnie ogarnie serię ale jak planujesz mody to lepiej wsadzić ten do 250km.
  23. Może być też rozciągnięty łańcuch, przestawiony rozrząd. Sprawdź co pokazuje na vagu w gr.93 i zrób log dynamiczny bodajże 91+92+93 żeby sprawdzić działanie nastawników.
  24. Usuniesz drobne rysy, można pozbyć się nawet hologramów, wydobędzie głębię ale ręce odpadają
  25. Jak ręcznie to ewentualnie przed woskiem megsa UC i jechać ręcznym, twardym padem ale to męka na twardych lakierach audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.