Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Pompa powietrza wtórnego - eko wynalazek. Nie opłaca się tego wymieniać, jest manual jak je regenerować, a dla nowej to szkoda tych pare setek. Ona nie jest bezszelestna i jak trochę ją słychać to nie ma co się przejmować. Można sprawdzić czy są szczelne przewody od niej, bo wtedy potęguje się efekt odkurzacza Można to spokojnie wyrzucić przy okazji usuwania kata i wyłączyć u tunera w ecu.
  2. Obstawiam pompę SAI.
  3. Podeślij linka, bo najtaniej 5l LM SHT kupiłem coś w granicach 190zł
  4. Nie powinno zasysać korka, jeśli tak się dzieje to najprawdopodobniej do wymiany zaworek jednokierunkowy odmy, ten który jest w trójniku. Radzę kupić ori, a na pewno unikać toprana (u mnie od początku nie działał jak trzeba).
  5. A jakie to są konkretnie błedy? Napisałeś ogólnie z układem paliwa. Podaj kody
  6. przem8 odpowiedział(a) na manveru5 temat w Audi A4 B6/B7
    To kup kabel (30-50zł), ściągnij z forum vcdsa i poczytaj o co chodzi z logami. Laptopa z baterią, która trzyma z pół godziny chyba masz? Poczytaj w dziale diagnostyka jaki kabel itp..
  7. przem8 odpowiedział(a) na manveru5 temat w Audi A4 B6/B7
    Zacząć od diagnostyki vagiem i zrobić komplet logów dynamicznych 2+33, 3+20 i 115+118.
  8. Ponoć na jakiś gotowcach jadą Kolega @Galetto sprawdzony więc nie ma co kombinować w okolicach Lublina
  9. Ale czasem warto zadać sobie trochę trudu, a nie od razu na gotowe czekać Od siebie polecam ravenol turbo vst
  10. Tyle stron i jeszcze takie dylematy
  11. przem8 odpowiedział(a) na Vasper temat w Audi A4 B5
    Inaczej sie nie da
  12. przem8 odpowiedział(a) na maciusoo temat w 1.8
    Kabel to koszt 30-50zł z przesyłką i ściągasz vaga tu z z forum. Przejrzyj temat w dziale diagnostyka, jest wszystko
  13. przem8 odpowiedział(a) na Vasper temat w Audi A4 B5
    Jakby problem był z ciśnieniem oleju to kontrolka byłaby koloru czerwonego. Czujnik w misce do wymiany lub kwestia samych styków.
  14. Na pewno z neutralnym pH
  15. Co do spalania to dolicz sobie 15-20% więcej gazu na 100km niż benzyny. Nie wiem czemu upierasz się przy brc, bo stag będzie wystarczający i o wiele tańszy. Widzę, że jesteś z Lublina więc kilka warsztatów jest godnych polecenia w samym Lbn jak i okolicach. Osobiście montowałem w Warsztatowni, jak masz pytania to pisz na PW.
  16. Kolego nie ten dział z takimi problemami. https://a4-klub.pl/forum/280-audi-a4-b6b7/ Po tym co piszesz to winny może być sterownik skrzyni. Uroki multitronica
  17. Logi wydają się być OK. A jak zakręcisz lpg i pojeździsz na samej benzynie to jest tak samo? Można się przyjrzeć jeszcze czujnikowi temperatury.
  18. Nie, bo mam jeszcze sprawny ale przy najbliższej możliwości go wyrzucę, a też mam auto po programie. Większość użytkowników 1.8t po chipie wywala kata i wstawia dp albo zostawia pustą puchę.
  19. przem8 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    U mnie na climatronicu w trasie pokazuje zazwyczaj 82-84 stopnie i termostat mam na 100% sprawny, a odczyty zgadzają się z vagiem. W korkach rośnie do 94-97 i załącza się pierwszy bieg wentylatora. Jak termostat miałem padnięty to nie pokazywał więcej niż 75 na climatronicu.
  20. niezłe bzdury, gdzie tak mówią? Zacznij od podstawowej diagnostyki jak napisałem, bo w ciemno nikt nic nie wywróży.
  21. Sprawdź szczelność dolotu i zrób podstawowe logi dynamiczne grup 2+33, 3+20 i 115+118. Katalizator jest jeszcze?
  22. przem8 odpowiedział(a) na andrzej1.8 temat w 1.8
    Jeśli to było po godzinie to zawiózłbym auto na lawecie i żądał zwrotu kasy. Nie wiem czy w takiej sytuacji pomogło by postraszenie policją ale zawsze można założyć sprawę albo przynajmniej postraszyć odpowiednim pismem. Samochód miał być sprawny, a zesrał się po godzinie więc to nie jest normalne.
  23. przem8 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Przy ilu załącza Ci się wentylator?
  24. przem8 odpowiedział(a) na andrzej1.8 temat w 1.8
    Oddaj babie samochód albo niech pokrywa koszta naprawy. Do zwalenia micha i pokrywa zaworów, bo olej to masz w silniku?
  25. przem8 odpowiedział(a) na lukasz51237 temat w 1.9TDI
    Szklana kula mówi, żeby wymyć zaolejone miejsca, pojeździć i zobaczyć z kanału skąd są wycieki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.