Treść opublikowana przez przem8
-
na zimnym wyje pare sekund - filmik
Pompa powietrza wtórnego - eko wynalazek. Nie opłaca się tego wymieniać, jest manual jak je regenerować, a dla nowej to szkoda tych pare setek. Ona nie jest bezszelestna i jak trochę ją słychać to nie ma co się przejmować. Można sprawdzić czy są szczelne przewody od niej, bo wtedy potęguje się efekt odkurzacza Można to spokojnie wyrzucić przy okazji usuwania kata i wyłączyć u tunera w ecu.
-
na zimnym wyje pare sekund - filmik
Obstawiam pompę SAI.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Podeślij linka, bo najtaniej 5l LM SHT kupiłem coś w granicach 190zł
-
A4 b7 1.8t bfb przerywa na ssaniu
Nie powinno zasysać korka, jeśli tak się dzieje to najprawdopodobniej do wymiany zaworek jednokierunkowy odmy, ten który jest w trójniku. Radzę kupić ori, a na pewno unikać toprana (u mnie od początku nie działał jak trzeba).
-
Problem 2.0 FSI 150 KM Kontrolka EPC
A jakie to są konkretnie błedy? Napisałeś ogólnie z układem paliwa. Podaj kody
-
Turbina a4 b6 1.8T
To kup kabel (30-50zł), ściągnij z forum vcdsa i poczytaj o co chodzi z logami. Laptopa z baterią, która trzyma z pół godziny chyba masz? Poczytaj w dziale diagnostyka jaki kabel itp..
-
Turbina a4 b6 1.8T
Zacząć od diagnostyki vagiem i zrobić komplet logów dynamicznych 2+33, 3+20 i 115+118.
-
Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
Ponoć na jakiś gotowcach jadą Kolega @Galetto sprawdzony więc nie ma co kombinować w okolicach Lublina
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ale czasem warto zadać sobie trochę trudu, a nie od razu na gotowe czekać Od siebie polecam ravenol turbo vst
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tyle stron i jeszcze takie dylematy
-
Żółta kontrolka oleju
Inaczej sie nie da
-
1.8 ADR kilka problemów
Kabel to koszt 30-50zł z przesyłką i ściągasz vaga tu z z forum. Przejrzyj temat w dziale diagnostyka, jest wszystko
-
Żółta kontrolka oleju
Jakby problem był z ciśnieniem oleju to kontrolka byłaby koloru czerwonego. Czujnik w misce do wymiany lub kwestia samych styków.
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
Na pewno z neutralnym pH
-
Spalanie
Co do spalania to dolicz sobie 15-20% więcej gazu na 100km niż benzyny. Nie wiem czemu upierasz się przy brc, bo stag będzie wystarczający i o wiele tańszy. Widzę, że jesteś z Lublina więc kilka warsztatów jest godnych polecenia w samym Lbn jak i okolicach. Osobiście montowałem w Warsztatowni, jak masz pytania to pisz na PW.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego nie ten dział z takimi problemami. https://a4-klub.pl/forum/280-audi-a4-b6b7/ Po tym co piszesz to winny może być sterownik skrzyni. Uroki multitronica
-
[B6 2.0 ALT] Prośba o analizę logów (problem z odpalaniem)
Logi wydają się być OK. A jak zakręcisz lpg i pojeździsz na samej benzynie to jest tak samo? Można się przyjrzeć jeszcze czujnikowi temperatury.
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
Nie, bo mam jeszcze sprawny ale przy najbliższej możliwości go wyrzucę, a też mam auto po programie. Większość użytkowników 1.8t po chipie wywala kata i wstawia dp albo zostawia pustą puchę.
-
wysoka temperatura
U mnie na climatronicu w trasie pokazuje zazwyczaj 82-84 stopnie i termostat mam na 100% sprawny, a odczyty zgadzają się z vagiem. W korkach rośnie do 94-97 i załącza się pierwszy bieg wentylatora. Jak termostat miałem padnięty to nie pokazywał więcej niż 75 na climatronicu.
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
niezłe bzdury, gdzie tak mówią? Zacznij od podstawowej diagnostyki jak napisałem, bo w ciemno nikt nic nie wywróży.
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
Sprawdź szczelność dolotu i zrób podstawowe logi dynamiczne grup 2+33, 3+20 i 115+118. Katalizator jest jeszcze?
-
WIELKI PROBLEM
Jeśli to było po godzinie to zawiózłbym auto na lawecie i żądał zwrotu kasy. Nie wiem czy w takiej sytuacji pomogło by postraszenie policją ale zawsze można założyć sprawę albo przynajmniej postraszyć odpowiednim pismem. Samochód miał być sprawny, a zesrał się po godzinie więc to nie jest normalne.
-
wysoka temperatura
Przy ilu załącza Ci się wentylator?
-
WIELKI PROBLEM
Oddaj babie samochód albo niech pokrywa koszta naprawy. Do zwalenia micha i pokrywa zaworów, bo olej to masz w silniku?
-
Wyciek oleju, lokalizacja.
Szklana kula mówi, żeby wymyć zaolejone miejsca, pojeździć i zobaczyć z kanału skąd są wycieki.