Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Założyłem ostatnio takie bosmy tylko rurka 36mm i po 4 ledy w bańce. Świeci bardzo dobrze i jest przede wszystkim białe światło. Wcześniej miałem ledy też w bańce szklanej i wytrzymały niecały rok. Ale od początku nie byłem z nich zadowolony - światło było niebieskawe i cena do jakości nieadekwatna (zakupione na sklepledowy.pl - nie polecam)
  2. Jeśli fulda będzie cichsza to bym je brał. Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.
  3. przem8 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Wychodzi na to, że nastawnik nie działa i turbo przeładowuje
  4. Może kombi zawór hałasuje. Odłącz pompę SAI i sprawdź czy też będzie hałasować w podobnych warunkach
  5. Odkręcasz jeszcze ten zaworek (wyleci trochę paliwa) i normalnie nakładasz wężyk i ściskasz obejmą.
  6. Podpinasz się manometrem do listwy wtryskowej. Na końcu listwy jest zaworek, który odkręcasz i się wpinasz wężykiem. Ciśnienie sprawdza się podczas jazdy i ma być 4 bary.
  7. Jak masz vaga to zrób logi dynamiczne na pb i wcześniej skasuj błędy.
  8. Sprzęgło się czasem nie ślizga?
  9. Z tego co kojarzę to w przedliftach trzeba zakładać ledy we wnętrzu bez polaryzacji lub zmienić polaryzację w oprawce/ledzie. Możliwe też, że najtańsze, najgorszego sortu ledy nie działają prawidłowo.
  10. To nie diesel i logi robi się do odcinki. Turbo wygląda ok. Powtórz logi i skasuj błędy przed każdym logowaniem.
  11. przem8 odpowiedział(a) na oko29 temat w 2.0
    Eżektor był sprawdzany?
  12. Może led bez polaryzacji rozwiąże sprawę.
  13. przem8 odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 1.6
    Uszczelniacz wału
  14. przem8 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Zrób log dynamiczny kanałów 90+93 i będzie widać czy i jak pracuje nastawnik oraz samo ustawienie rozrządu.
  15. Pytałeś o to samo w innym temacie i dostałeś podobną odpowiedź. Odłącz wtyczkę od pompy i zobaczysz czy to ona na zimnym hałasuje - najprostszy sposób. Jeśli to ona, nie wywala żadnego błędu od układu SAI to tak ma pracować.
  16. I już niech tak zostanie skoro tego nie rozumiesz. Jeździj tym swoim "niezawodnym" 2.0 tdi. Jeśli Cie nie interesuje temat lpg to zachowaj te swoje cenne rady i przemyślenia dla siebie.
  17. Akurat stuki mieszczą się w normie, napraw kolanko i jak wyeliminujesz nieszczelność dolotu to zrób logi. Jak dalej będzie falować przepływ to podmień tą przepływkę. Turbo aż tak późno nie wstaje
  18. przem8 odpowiedział(a) na Amigo33 temat w 1.8T
    Tak.
  19. To nie jest rozwiązanie problemu tylko tuszowanie. Masz zalepione wtryski więc czyszczenie albo wymiana.
  20. Jeśli tak to kup ori. Nie masz słabszych hamulców?
  21. Chodzi Ci o to? http://www.getem.pl/sklep/towar.4661.oryginalny.ezektor.zawór.vw.audi.058133753d.058133753.html
  22. Było przy okazji sprawdzić pod obciążeniem czy jest 4bary. Ale jak na jałowych ma 3,2 to raczej pompa niedomaga.
  23. przem8 odpowiedział(a) na Soltyss temat w 2.0TDI
    Zapewne 5w30 z normą vw 507 000. Albo zadzwoń do tego serwisu i się dowiesz
  24. Sprawdź ciśnienie paliwa manometrem pod obciążeniem.
  25. przem8 odpowiedział(a) na Pazi temat w Audi A4 B8
    Oczyścić, odtłuścić i zrobić zaprawkę. Możesz kupić 50ml dobranego lakieru w lakierniczym i pędzelkiem zamalować lub nabyć lakier do zaprawek w aso albo na popularnym portalu aukcyjnym. Chyba zbytnio panikujesz kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.