Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. W S4 b8 też był klocek bez czujnika. Tylko przód
  2. Tomek ale to metaliczny dźwięk czy bardziej jak stuki zawieszenia?
  3. Zawieszenie BV to obniżone i utwardzone. Ma inne wahacze górne oraz końcówki drążków bez tłuników gumowych. Langista może trochę wiedzy merytorycznej a nie odsyłanie do swojego pana.
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek daj Vin to Ci to ogarnę tak jak było w oryginale
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grześ gratulacjeNapisz co to za kolor?
  6. Swift,Polo,C3. Każde się sprawdzi
  7. Tak samo jak B6 zrobiona ze smakiem B8 daje rade na rodzinę 2+2? Bo za chwilę będę miał podobną sytuację tylko dwóch chłopaków
  8. Wandej odpowiedział(a) na Gibons temat w Układ Jezdny
    Przód chyba z golfa R
  9. Wandej odpowiedział(a) na thefast temat w Audi A4 B6/B7
    320mm wejdzie w biedronki
  10. Podejdzie
  11. W każdym 2.0TFSI jest 320mm/300mm. Jak chesz jakiś zestaw to pisz pw
  12. Monroe ,Sachs. Tych bym się trzymał
  13. W 1.8T nie ma 3 elektrodowych tylko 1 elektrodowe. Niestety żadnej reklamacji nie dostaniesz bo świece są na pewno sprawne tylko nie koniecznie podchodzą do Twojego auta Jak już gaziarz chciał zaszaleć i założyć świece do gazu to lepiej mógł wsadzić najtańsze denso po 10zł i na pewno by śmigały. Wymiana co 30-40tyś i byłbyś zadowolony
  14. Gaziarz chce założyć NGK gazowe z jedna elektroda. Załóż pfr6q tańsze sprawdzą się
  15. Spadło Ci spalanie beznyny po remoncie? Mój jak zaczął pobierać olej( maks 200ml na 1000km) trochę spalanie wzrosło. Być może to przez wielkie koła ale nie mogłem zejść poniżej 8l. Po sprowadzeniu w trasie łapał mi poniżej 7l
  16. Spróbuj na odpiętej przepływce
  17. Pięknie się komponują te czarne końcówki
  18. Śmiało możesz brać Zimmermanna tarcze i klocki też jakiś aftermarket ale chyba coś dobreg dostępne tylko z TRW lub TEXTAR. Kilka kpl już pchnąłem 380mm OZ i narazie nie ma reklamacji. Tomek wyrzeźbił 356mm na tył więc go podpytaj
  19. Stawiałbym na pompę ABS ale ona daje oznaki w postaci błędów losowych czujników lub modułu ABS. Sprawdź wiązkę pompy a jeśli nie to pewnie regeneracja
  20. Tomek ludzie zapominają o tym że chcą jeszcze żeby hamowały jak mają mniej pylić to przygotuj 400zł na Ate Ceramic lub Jurid White
  21. Takie ET i dystans 15mm to do A3 8P
  22. Możesz śmiało brać HEL. Każde B6/7 ma te same przewody(pomijam RS4)
  23. A co to za różnica? Każde auto rozpędzisz to pewnych prędkości i jak trzeba będzie awaryjnie hamować to wtedy taki zestaw Cię uratuje. Po za tym przy seryjnym aucie taki hamulec ma bardzo lekką pracę
  24. Auto kompletne✌️ Graty fury
  25. Miałbyś w tej cenie zestaw tarcze i klocki ferodo + dobre łożyska FAG i ringi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.