Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 AWX] Oem +
Q sobie dorezaj Teraz tyle felg u dawmaca że zgłupieć można
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Po czym wnosisz że było to 3.0tdi? C6 miały również 312mm zacisk
-
Grzanie się silnika
Ale wtedy będziesz wiedział dlaczego się gotuje. Najczęściej niestety jest to walnięty kanał w uszczelce głowicy
-
Grzanie się silnika
Termostat wyjmij a nie wynien Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
DF4258S.
-
Grzanie się silnika
Zmieniałeś rozrząd? Pompa tam chybaj jest na pasku wieloklinowym więc sprawdź jej stan. Ja bym wyjał termostat i zobaczył co będzie. Wymień jeszcze korek zbiorniczka wyrównawczego. Jeśli po tym wszystkim będzie nadal to samo to pewnie nic innego jak uszczelka głowicy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Moog to brand grupy Federal Mogul. Ta firma chyba wiesz czym się zajmuje.
-
Sens czyszczenia wtrysków benzynowych
Jak masz wydawać pieniądze na czyszczenie i jakieś preparaty kup lepiej nowe wtryskiwacze. Wydasz ze 300zł i będziesz pewien że masz nowe.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No ale teraz zabłynąleś... Pracowałeś w dużych firmach tak? No pewnie tak siedziałeś na filii inter carsu albo byłeś śmiesznym przedstawicielem handlowym i raczej to drugie bo widzę że wiedzę teoretyczną masz dużą. Wiesz co znaczy słowo hurtownik a co detalista? Jestem oczywiście małym punktem który prowadzę w domu czego nie ukrywam bo nie jest to moje jedyne źródło dochodu. Nie muszę zapychać sobie półek nie wiadomo czym bo mam około 15 dostaw dziennie z różnych hurtowni. Wy macie pewnie co 3 miesiące jak nie ma sztormu na morzach. Często do mnie klienci dzwonią i pytają skad te ceny bo mechanik który kupuje za 150tyś zł miesięcznie z inter carsu(tzw klient GOLD) ma wszystko znacznie drożej niż ja. Nie zawsze wielkość ma znaczenie jak to mówią. Pracowałem w kilku firmach związanych z branżą moto,ba nawet handlowałem łożyskami i piastami SKV i w niektórych przypadkach wystarczy mieć trochę znajomości i odpowienie podejście do tematu. Ale co ja mogę wiedzieć jestem tylko małym nic nie znaczącym punktem a prawda jest taka że po za skv o konkurencji dla mnie czy dzika czy Toma możecie pomarzyć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A co to za tajemnica handlowa? Myślisz że każdy rzuci się zaraz pod brame fabryki po wahacza bo taniej czy będzie chciał produkować swoje? Prosze... Ja moge powiedzieć każdegmu co i ską kupuje nie stanowi to dla mnie problemu bo jestem hurtownikiem i każdy inny detaliczny klient kupi drożej u mojego dostawcy niż u mnie. Fabryka wahaczy MS jest w indiach bo tam jest najtaniej ponoć. O kurcze ktoś mnie teraz zabije żę ujawniłem tajemnice Czyli albo nie wiecie albo fabryka jest tam gdzie całej reszty budżetówki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A można wiedzieć gdzie jest fabryka wahaczy SKV?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Według mnie mikoda albo rotinger Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wahacze MS mają mocniej ściskane sworznie. Powoduje to często właśnie piszczenie ale nie jest to oznaka zużycia
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Coś tam jest a tymbardziej że nowe
-
Wahacze SKV
Polecam przeczytanie regulaminu. 1 osoba =1 konto
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Odcinek specjalny w Namibi bardzo fajny Widać że budżet mają chyba jeszcze mocniejszy niż w BBC. May smigał Ferrari P3 i GT40 który wygrał jako pierwszy Le Mans
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Przód Brembo 4-tłok
-
B6 DIVISION
Wow mam takie po 33złStaniek powinno być ok. Paradoksalnie jeśli miałbyś glebę temat byłby jasny bo by weszło w nadkole smiało. Ja mam 8,5J ET43 i jest sporo schowane koło i z przodu i z tyłu. Miałem kiedyś łopaty RS6 ET35 9J i przy mocnej glebie koło wchodziło w nadkole. Tutaj wyjdzie podobnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak. Niczym się nie różnią zaciski
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Różnica jest taka że trzeba się przyzwyczaić do pedału hamulca bo można złapać szybko kogoś kto Ci w dupe wjedzie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaciski tak. Tarcze musisz dać z B7
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Gdzie to uzasadnienie? To że klocki sa twarde? Tak jak Adam pisze można wydać 200zł na klocki TRW czy ATE a za 50zł taniej mamy Ferodo o takiej samej jakości. Gdyby nie liczyła się również cena to nikt by tutaj nie pytał tylko szedł do sklepu i mówił że chce najlepsze hamulce do swojego auta.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kto Ci powiedział że BEX takie ma hamulce? 288mm ma AVJ,ALT,AWA,AWX,AVF. Reszta ma większe lub mniejsze (1.6 i 1.9tdi AVB) Rozpiska powyżej dotyczy B6 ale Ty masz na pewno 312/255mm
-
B6 DIVISION
Volvo,Focus i jakiś opel mają taki zacisk
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Bo może skrzywiły Ci się tarcze. Piasty mierzyles? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk