Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Jeździłes audi z quattro? Przy strzale ze startu tyl wychodzi bokiem a na przodzie nie ma praktycznie żadnych siła kierze Tapnięte z SGS5
  2. Z przodu dwa wahacze dobre skompletujesz za 800zł razem z tulejami z tyłu pajęczyna jak w b6 ale spoko nie pada szybko Osobiscie na e46 zamieniłbym b6 w konfiguracji FWD na RWD. Jeśli B6 ma quattro to nie chciał takiej wymiany
  3. Ty stary wyga powinieneś wiedzieć że ludzie wiedzą lepiej
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na moje to mają coraz mniej tych części na stanie i dlatego cena idzie w górę, nie tylko stabilizatory, ale różnorakie części do B6/7. A tu proszę, paragonik na wałek, poduchy silnika i jakieś śrubki do wałka: Do tego doszły: szklanki, półpanewki wałka, panewki wału, pierścienie, uszczeliki. Worek siana ... Weź tylko poduchę, łapa sie nie zużywa, a i odbijak pasa przedniego też jakoś mega po doopie nie dostaje To z ASO tak?
  5. Jesli masz AWX to masz 288mm
  6. masz założone tarcze 288mm tylko korozja może Ci zjadła trochę lub źle zmierzyłes Zacisk ATE
  7. Jeszcze nie. Info od dystrybutora:wink: Tapnięte z SGS5
  8. Dodam ze nie długo bedą dostępne tarcze 380mm z OZ
  9. 940 zł. Jak kupujesz 'oryginalny' Lemforder za 1400 to daleko nim nie zajedziesz Master Sporty? Tyle złego to o żadnej innej firmie nie słyszałem jak o tej.. Oni może są masterami, ale w zuzyciu materiałów Oho ktoś z grupy SKV Friendzone Po 10tyś już skrzypią więc daję jeszcze maks 10tyś i będzie tłuczenie
  10. Żebyś się nie zdziwił bo mi ledwo weszły Rotory 19` na zaciski 345mm i to z S4 ET43 8,5J. Wydawało się że nie ma prawa być nawet blisko a ramiona mijają się z jarzmem na maks 3mm
  11. Jeśli przód masz 320mm to system TRW. Tył masz 300mm też system TRW. Gdybyś chciał zakupić takowe zapraszam
  12. Tomaszu jesteś lepszy od pozycjonowania Na setki a może już tysiące tarcz ferodo tylko jedna reklamacja ale to trafiły się jakieś trefne od razu bo miały pęknięcię(skazę) na wewnętrznej stronie od piasty. Oczywiście reklamacja uznana także można pakować śmiało
  13. Ech gorąca woda i do tego zimne Karlovacko
  14. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a ja głupi w podkładki sie bawiłem jak chciałem spasy robić jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof 6 lat i 300 dni w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km Staż widzę podobny co i moja Tylko że ja miałem 143k w dniu zakupu a teraz mam 230k moja dostaje dożywocie prawdopodobnie... szkoda sprzedawać, chociaż idealna nie jest. Ale nigdy nie zawiodła i zawsze dowiezie 4 litery do celu Czyżbyś się budował?
  15. Przestań przeglądać ten katalog Tam do każdego B8 podają przód 314mm i 320mm
  16. BDA979 i BDA978 Zdrożały od listopada o 50% praktycznie ale według mnie nie duży koszt i tak zrobienia hebli takich jak w S4. Tył wychodzi drożej
  17. Czyje 2 lata gwarancji? Kto jej udziela? Za 1400zł kpl Lemfordera to że tak powiem podejrzany temat
  18. Do Twojego też będą pasować FDB1083. Takie możesz zamontować. Te klocki w zasadzie różnią się tylko ceną
  19. Taa na rynek niemiecki kraf, denkermann , skv itp wszystko tak aby brzmiało jakby miało coś wspólnego z niemcami Master Sport akurat ma trochę inna historię bo lata temu jak nikt o tej firmie nie słyszał to faktycznie był produkt niemiecki. Pracująć w inter carsie na samym początku widziałem kilka kpl MS produkcji DE. Jak wiadomo teraz to również firma niby w Niemczech zarejestrowana a nie ma z Helmutami nic wspólnego po za nazwą i może rejestracją firmy w DE
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź działanie czujników samopoziomu w vag gr2.Prawdopodobnie zaczynają się psuć. Na początku też tak mialem sporadycznie wchodził błąd i po 3 tygodniach został na stałe. Sprawa do ogarnięcia. Jak blisko 0v to uszkodzony czujnik, ale prawdopodobnie do odratowania. Poszukaj jak naprawić, podałem kilka postów wcześniej linka. Póki nie usuniesz wszystkich błędów nie przeprowadzisz adaptacji xenonów. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Siema.Vag com 55 xenon..... Means block 08 Grupa 1 i 2 Bass string 04 Grupa 1 i 2 Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka Ja walcze ze swoim poziomowaniem już dłuższy czas. Przedni czujnik pokazuj 0.2V a tylny 2.5V. jak to ugryźć? Dodam że przednim kręciłem na wszystkie strony i jest c**jnia jak była
  21. Zostaw A4 i kup za 20k skode fabie 1.6tdi. Będzie kompromis
  22. Nie kupuj transportera bo jest dosyć drogi w utrzymaniu a przynajmniej jednostka 2.5TDI
  23. Jeśli chcesz to kupić znacznie taniej to napisz lub zadzwoń do mnie Tylko według mnie sensu nie ma zakładać na przód ds`ów w tym rozmiarze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.