Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Sprzedać Miałbym za 2800zł kpl brembo 345mm przód i tył S4 330mm zregenerowane i pomalowane na czarno proszkiem.
  2. Pany ile jest warty tył S4 zestawik?
  3. Juz na aucie.. problem byl jedynie z czujnikiem zuzycia na klockach.. reszta super Daj znać jak to hamuje
  4. Z S6 masz 269mm, mały adapter i podchodzi tarcza 310mm z A8. Zacisk i klocek zostaje ten sam. Chyba najprostsze i najtańsze rozwiązanie. Tylko klocek jest mały w tym zestawie bo ten sam co w każdym 245mm
  5. na pewno masz takie założone? Bo to klocki pod 288/312mm
  6. 1l wystarczy Jak chcesz te tajle to pisz
  7. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a ja głupi w podkładki sie bawiłem jak chciałem spasy robić jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof 6 lat i 300 dni w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km Staż widzę podobny co i moja Tylko że ja miałem 143k w dniu zakupu a teraz mam 230k
  8. Żadne z tych co podałeś nie są pod drut. Pod drut są 23762 albo ferodo fdb1407. Tył jest taki sam w 245mm i 255mm ferodo fdb1083
  9. Tak było ale nie w każdym. US miały 288mm z przodu
  10. Tył robi mega robotę przy hamowaniu w zakrętach no i nie nurkuje tak mocno auto Według mnie 300mm jest optymalne.
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób Na innych "forach" też są pomocne osoby tylko zdaje się tam lubią skrzynki z prywatnymi wiadomościami poprzeglądać co nie ? Wszędzie jest tak samo Co nie ? Artur to tylko władza wie
  12. Grubo Marcinie
  13. Wpadnij do Promajny około 20km przed Makarską i spokój względny znaczy bez bazarów i tłumów
  14. 300mm da się za około 500zł + tarcze i klocki
  15. Wpisałeś vr5. Taki silnik był w VW Bora i Golf. Do takiego auta chcesz założyć skrzynię od quattro?
  16. A weź traf zaciski do tego i jarzma
  17. Jeździłem BiTem i bardzo fajnie to mruczy Tylko jak dla mnie skrzynia jakoś wolno pracuje
  18. Jeśli masz na mysli zaciski TRW 2-tłok to sobie odpuść. Zapodaj lepiej zwrotki z S4 i zaciski od C6. Pełno tego po 50zł/.szt
  19. Wandej odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w Audi A4 B6/B7
    Pokrywy +korki + turbiny +fazatory.Uszczelnienie turbin zrób jak masz motor na zewnątrz jeszcze. 2.7 od 3k ciągnie do końca i to dosyć szybko się dzieje
  20. ARG byl chyba w poliftach więc masz klocek FDB1323 a z trw GDB1307 Witam, dziś zostawiłem auto u mechanika i powiedział że jednak złe klocki kupiłem (kupiłem GDB1307). Mówił, że ja mam klocki bez uszów jakiś a kupiłem z uszami (albo na odwrót ). Czyli tak na przyszłość - z jakim oznaczeniem powinienem kupować?Kup pod zacisk trw. Jak polift fdb1451Tapnięte z SGS5
  21. Kup ferodo zestaw. Dobry i tani. Jeśli chcesz to pisz
  22. z B5 Marcin felunek poszedł do znajomego bo za szeroka tylna fela na moje opony 235. Nie chciałem naciągów
  23. FDS4044
  24. Zobaczymy. Narazie chce trochę zainwestować w budowę domu ale ogólnie jak juz miałbym zmieniać to tylko B8 CAHA z quattro. 3.0tdi niestety za drogie trochęTapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.