Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Tu masz Riegera: http://www.rieger-tuning.de/
  2. Na A6 wyglądają tak sobie ale do B7 te fele pasują elegancko Mimo że je sprzedaje gość z moich okolic to nie widziałem ich jeszcze na żywo.
  3. Kup MAM8 i nie będziesz miał już dylematów
  4. No właśnie, nie bierz do 1.6 za szerokiej gumy. Bez tego to słaby silnik, a jak jeszcze założysz szerokie opony to juz wogóle
  5. Rankingi rankingami ale i Dunlopki i Goodyeary są bardzo dobre. Których nie wybierzesz to i tak będziesz bardzo zadowolony.
  6. Właśnie to 15" za 17" najbardziej przemawia za tymi felami
  7. Fele konkretne, bierz i się nie zastanawiaj Zwłaszcza że cena faktycznie kusi
  8. Ja mam Dunlop SP Winter Sport 3D 195/65R15 i jestem bardzo zadowolony. Co do rozmiaru to na 15" kupisz napewno węższe. Ja bym wziął na Twoim miejscu drugi komplet tj. felgi + zimówki. Za każdym razem nie będziesz musiał płacić za wymianę i wyważanie koła. Zmienisz sobie w domu, przełożysz koła i tyle :>
  9. To policjanci się czegoś takiego czepiają ? Oni często mają problemy z podstawowymi sprawami, a co dopiero obliczanie czy opona przekłamuje
  10. Yelo ma rację. 225 napewno wchodzi na 8" felgę.
  11. Wzór paskudny, nie podoba mi się. Ale z drugiej strony to aż 2" rozmiaru, i nic nie dopłacasz do interesu. Może lepiej poszukaj innych, ładniejszych a te 15" zostaw sobie na zimówki.
  12. raggaman ma rację. W tych pieniądzach z aukcji to nie kupisz porządnego chromu. A w repliki się nie pchaj bo będziesz żałował.
  13. Ale potem temat zszedł trochę w stronę 17" to mu zaproponowałem rozmiar na 17" . A co do 18" to poszukaj najwęższych jakie podejdą na Twoje 18".
  14. Takich programików w sieci jest wiele, ale rewelacji nie ma. Często nie widać różnicy w rozmiarze felg. Czy jest to 15" czy 18" to i tak samo wyglądają na samochodzie. Lepiej zrobić VT w PSie
  15. To bierz te FK zespolone Jak już chcesz ringi to one będą najlepsze :>
  16. Można założyć, w końcu gal66 pokazał tabelkę. W niej jest że podchodzą, a przekłamanie na poziomie 0,2%
  17. Stalówki w B7 to trochę nie bardzo
  18. Te też są fajne, tylko że nie ten kolor. Wogóle widzę że masz duży dylemat
  19. Ja też się poradziłem raggamana i to samo mi poradził. Ostatecznie zamówiłem te: http://www.allegro.pl/item478819369_hid_xenon_xenony_h1_h7_4300k_8000k_najtaniej.html Teraz czekam na xenonki
  20. FK to też bardzo dobra firma. Napewno lepsza jak Depo. Zresztą odkąd Depo podjęło współpracę z FK to produkty Depo się poprawiły. To o czymś świadczy. Wada FK to to że nie robi lamp na wzór ori tylko głównie Angel Eyes, stąd czasami zdarzy się krytyka na forum tych lamp.
  21. Kwestia gustu, napewno byś się rzucał w oczy Tylko pamiętaj że jak kupisz takie alu to ludzie będą się patrzeć na felunek a nie na samochód. Auto to będzie dodatek do felg Chyba że lubisz ostry lans to bierz je :>
  22. Z 15" w B7 jest problem. Wsadzaj 16" i będzie
  23. Odpuść sobie, kupuj soczewki i wtedy rezaj
  24. Nie kombinuj z jakimiś czarnymi paskami. Jak chcesz żeby efektu większego kierunku nie było widać to kupuj zespolone Piszesz że zespolone czarne nijak Ci się widzą, a chcesz osiagnąć taki wygląd jak w zespolonych
  25. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    To szukaj bo warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.