Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B8] Pakiety stylistyczne do Audi A4 B8
Tu masz Riegera: http://www.rieger-tuning.de/
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
Na A6 wyglądają tak sobie ale do B7 te fele pasują elegancko Mimo że je sprzedaje gość z moich okolic to nie widziałem ich jeszcze na żywo.
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
Kup MAM8 i nie będziesz miał już dylematów
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
No właśnie, nie bierz do 1.6 za szerokiej gumy. Bez tego to słaby silnik, a jak jeszcze założysz szerokie opony to juz wogóle
-
[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??
Rankingi rankingami ale i Dunlopki i Goodyeary są bardzo dobre. Których nie wybierzesz to i tak będziesz bardzo zadowolony.
-
[ALL B5] wielka i prozba i pytanie co do felg azev 17"
Właśnie to 15" za 17" najbardziej przemawia za tymi felami
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
Fele konkretne, bierz i się nie zastanawiaj Zwłaszcza że cena faktycznie kusi
-
[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??
Ja mam Dunlop SP Winter Sport 3D 195/65R15 i jestem bardzo zadowolony. Co do rozmiaru to na 15" kupisz napewno węższe. Ja bym wziął na Twoim miejscu drugi komplet tj. felgi + zimówki. Za każdym razem nie będziesz musiał płacić za wymianę i wyważanie koła. Zmienisz sobie w domu, przełożysz koła i tyle :>
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
To policjanci się czegoś takiego czepiają ? Oni często mają problemy z podstawowymi sprawami, a co dopiero obliczanie czy opona przekłamuje
-
[ALL B7] jaki rozmiar zimówek do s4 b7?
Yelo ma rację. 225 napewno wchodzi na 8" felgę.
-
[ALL B5] wielka i prozba i pytanie co do felg azev 17"
Wzór paskudny, nie podoba mi się. Ale z drugiej strony to aż 2" rozmiaru, i nic nie dopłacasz do interesu. Może lepiej poszukaj innych, ładniejszych a te 15" zostaw sobie na zimówki.
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
raggaman ma rację. W tych pieniądzach z aukcji to nie kupisz porządnego chromu. A w repliki się nie pchaj bo będziesz żałował.
-
[ALL B7] jaki rozmiar zimówek do s4 b7?
Ale potem temat zszedł trochę w stronę 17" to mu zaproponowałem rozmiar na 17" . A co do 18" to poszukaj najwęższych jakie podejdą na Twoje 18".
-
[ALL] zobacz jak będzie wyglądał Twój samochód na różnych felgach
Takich programików w sieci jest wiele, ale rewelacji nie ma. Często nie widać różnicy w rozmiarze felg. Czy jest to 15" czy 18" to i tak samo wyglądają na samochodzie. Lepiej zrobić VT w PSie
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
To bierz te FK zespolone Jak już chcesz ringi to one będą najlepsze :>
-
[B8 CAG] Zimówki
Można założyć, w końcu gal66 pokazał tabelkę. W niej jest że podchodzą, a przekłamanie na poziomie 0,2%
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Stalówki w B7 to trochę nie bardzo
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
Te też są fajne, tylko że nie ten kolor. Wogóle widzę że masz duży dylemat
-
[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?
Ja też się poradziłem raggamana i to samo mi poradził. Ostatecznie zamówiłem te: http://www.allegro.pl/item478819369_hid_xenon_xenony_h1_h7_4300k_8000k_najtaniej.html Teraz czekam na xenonki
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
FK to też bardzo dobra firma. Napewno lepsza jak Depo. Zresztą odkąd Depo podjęło współpracę z FK to produkty Depo się poprawiły. To o czymś świadczy. Wada FK to to że nie robi lamp na wzór ori tylko głównie Angel Eyes, stąd czasami zdarzy się krytyka na forum tych lamp.
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
Kwestia gustu, napewno byś się rzucał w oczy Tylko pamiętaj że jak kupisz takie alu to ludzie będą się patrzeć na felunek a nie na samochód. Auto to będzie dodatek do felg Chyba że lubisz ostry lans to bierz je :>
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Z 15" w B7 jest problem. Wsadzaj 16" i będzie
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Odpuść sobie, kupuj soczewki i wtedy rezaj
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Nie kombinuj z jakimiś czarnymi paskami. Jak chcesz żeby efektu większego kierunku nie było widać to kupuj zespolone Piszesz że zespolone czarne nijak Ci się widzą, a chcesz osiagnąć taki wygląd jak w zespolonych
-
[B5 ADR] Lampy przednie
To szukaj bo warto