Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
Pamiętaj tylko że jeździsz teraz na 17" i jak zmienisz na mniejsze to będziesz miał pewien niedosyt. Ja bym na Twoim miejscu tak jak pisałem zostawił te fele i założył zawias 1BE. To najlepsze rozwiązanie będzie. Będziesz się cieszył 17" no i miał autko nie za nisko na jazdę.
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
No chyba nabijamy Ale przynajmniej chłopak się postarał i wkleił zdjęcie
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
Kup zawieszenie 1BE. Będzie auto niżej ale nie tak nisko jak miałeś. Przy felgach 17" i większych musisz zawias obniżyć. Nieważne jakie byś opony kupił, auto i tak będzie wyglądało śmiesznie. Chyba że kupisz mniejsze alu.
-
[ALL B5] Uszy serwisowe do soczewek
To jest najlepsze rozwiązanie. Podjedź do ASO i kup te uszy. W klejenie nie ma co się bawić.
-
[ALL B7] Lampy black angel eyes
I właśnie w taką stronę powinieneś pójść. A nie robić z Audi BMW, tym bardziej z B7 gdzie na ori światłach wygląda ładnie.
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Ja też bym lotki nie założył. Ale już z lotką kupiłem i narazie tak zostaje
-
Felgi Audi A8. Co to jest PAX ?
No wzór ciekawy, taki oryginalny Zapowiada się zwłaszcza na Avancie.
-
Felgi Audi A8. Co to jest PAX ?
To już musiałbyś się kogoś zapytać kto ma ten wynalazek. Napisz do jakiegoś sklepu internetowego z oponami. Może Ci coś doradzą w tym temacie.
-
Felgi Audi A8. Co to jest PAX ?
Tu masz przykład takiej opony: http://www.allegro.pl/item455100328_opony_michelin_system_pax_245_710_r490_4szt.html Na system Pax składają się cztery elementy: opona, specjalnie zaprojektowane koło, pierścień wspierający i czujnik ciśnienia. Także raczej zwykła opona nie podejdzie.
-
Felgi Audi A8. Co to jest PAX ?
Tak, PAX to system który umożliwia dalszą jazdę gdy w oponach stracimy powietrze. Tu masz trochę o tym systemie: http://opony.autko.pl/x_C_X__P_SAS__P2_4488.html Z tego co tam przeczytałem to chyba trzeba specjalne opony na takie felgi.
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Osobiście nie mam zamiaru tego zakładać. Jak już to dzięki tej folii w łatwy sposób można tylnie lampy przydymić
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Ciekawi mnie też aspekt prawny tych folii. W przypadku kontroli drogowej czy by to przeszło ? Czy nie trzeba by tej folli zrywać tak jak to jest w przypadku folii na przednie szyby.
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Panowie wyluzujcie, jak chcecie się kłócić w taki sposób to na priv. A co do większego spalania i słabszego przyśpieszenia między 17" a 18" to już nie przesadzajcie że odczujecie różnicę. To nie F1 gdzie się liczy każda setna sekundy. W normalnym użytkowaniu nawet tego nie zauważycie.
-
[ALL B7] Lampy black angel eyes
Nawet o tym nie myśl. Angel Eyes do B7 ? Nie rób z niej BMW bo do B7 to już wogóle Angele nie pasują.
-
[ALL B5] NEXEN 205/55/16 WINGUARD H91 M+S znacie te oponki?
205/55/16 - to 16 na końcu oznacza że opony są na felgę 16" i analogicznie 195/65/15 - to 15 oznacza że opony są na felgę 15". A jak chcesz naciągnąć oponę z felgi 15" na 16" ? MacGyverem nie jesteś Jak chcesz opony na felgi 16" to szukaj z ostatnią liczbą 16.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Mimo indeksu V to i w lecie byś się mógł do tych 240 nie rozpędzić
-
[B5 AHU] jakie koła
Do 16" bierz 205/55.
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Ja bym jednak założył 18". Na 17" też musisz uważać ale w mniejszym stopniu. Za jakiś czas jak obok Ciebie stanie B6 na 18" to mozesz żałować że takie małe załozyłeś. Poza tym jeśli komuś marzy się duża fela to niech nie rezygnuje tylko ze względu na drogi. Nie bądźcie minimalistami. Równie dobrze można napisać żeby nie kupować A4 bo zawieszenie delikatne i trzeba uważnie jeździć. Mi znajomy kiedyś powiedział żebym sprzedał 17" i kupił mniejsze bo opony drogie i musze strasznie na nie uważać (to było pomyślane rozsądnie tak jak ta wasza propozycja jazdy po polskich drogach na 16"). Ale mu podziękowałem za rade. Wolę się pomęczyć na 17" ale za to cieszy mnie autko Nie ma co tego tak przeliczać, do B6 minimum 18" i bez minimalizmu, to autko zasługuje na 18" :>
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Jak masz jakieś foto to się pochwal. Najlepiej jakbyś miał zdjęcie jak to świeci. Nie wiem czy to jest z tą widocznością tak 99%.
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Nie kombinuj, przelicz w kalkulatorze i dobierz zgodnie z tym. Wtedy będzie
-
[ALL B7] lato 18/19 rs4 czy r8
Zawias S-Line. Felgi wyglądają na Avanciku świetnie. Bierz w tym rozmiarze co są na zdjęciach. Pewnie to są 19"
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Zostaw w chromie, lampki są śliczne A czarne to według mnie bardziej do czarnej, srebrnej albo czerwonej A4. Na Twoim kolorze chrom będzie lepiej wyglądał.
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
I dobrze zrobiłeś że sobie odpuściłeś tą folię. Wygląda to ładnie ale... ze światłami nie ma co kombinować i obklejać ich folią. Lampy mają najpierw dobrze świecić a potem wyglądać.
-
ET Felg
Hmmm... przód i tył inne rozmiary alu, pomysł ciekawy Czekamy na efekty, może jakiś nowy trend w tuningu
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Bierz 195/65/R15 i będzie