Treść opublikowana przez Dibo
-
Tak czy nie opony Dunlop Winter Sport 3D 195/60R15 3D
Bieżnik będziesz miał taki jaki ma opona Nie przejmuj się tym
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Ciekawe Masz więcej informacji na ten temat ?
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
To że będą wystawały to wiadomo, ale upchnąć się da Jak bym miał takie to bym u siebie poszerzył lekko nadkola i by były
-
[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Te wyglądają kozacko http://cgi.ebay.pl/schwarze-Tuning-Rueckleuchten-Audi-A4-B5-sehr-edel_W0QQitemZ290361748228QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item439ae8ab04
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
ET29 przy 9" szerokości także jakoś by to upchnął
-
[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Przecież pojawiają się na allegro. FK i Depo takie robi
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Fajne te szarpnięcia
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Było już o tym wiele razy na forum Co do modyfikacji to kwestia gustu no i oczywiście wykonania, jakości użytych elementów itd.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają Dobrze dziadziu
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
To jest najlepsze podsumowanie Nie rozumiem ludzi przebijających się czyje auto lepiej jeździ. Czyżby jakiś problem z męskością, który próbujecie zniwelować pokazując innym że ich auto nie jedzie Podnoszenie mocy auta powinno być głównie robione dla radości i funu samego właściciela. A takie przebijanie się nie ma sensu. Nigdy nie będzie to sprawiedliwa rywalizacja, bo nie każdy ma takie same możliwości finansowe i może pozwolić sobie na proporcjonalne do tego modyfikacje. Niektórzy mają "trochę" podniesioną moc, a zachowują się jakby jeździli niewiadomo jakimi potworami, zachowanie takich "nadętych bufonów". Weźcie przykład z autora tematu - chłopak naprawdę grubo auto robi, a mimo to ma skromność i potrafi poszanować innych ze słabszymi silnikami. Poza tym temat jest o samochodzie Dzo-Dza i na jego temat się wypowiadajcie. Forum jest o samochodach i wiadome jest że często będą się pojawiały docinki w stylu: "to nie jedzie" itp. Większość z nich jest jednak albo w żartach, na wesoło napisana albo żeby doradzić (odradzić) zakup. A nie jak co poniektórzy mający "muchy w nosie" biorą to do siebie i jadą po sobie nawzajem. Panowie to świadczy o Was, ale i wpływa negatywnie na wizerunek klubu, także trzymajcie poziom jaki od dawna budujemy na tym forum.
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Jeszcze gdzie się da dokleić S-line no i obowiązkowo quattro. Jak cały pakiet znaczków to cały
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Zdecydowanie
-
felgi od R8
Jeżeli ori 16" to tylko takie: http://www.moto.allegro.pl/item787750732_orginalne_felgi_z_oponami_audi_16.html
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Policz sobie jeszcze raz punkty
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Podejdzie Rezaj, będzie kox
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
Piękne, też takie chcę A my tyle z Nowakiem ich na allegro szukaliśmy
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Tylko te widoczne wkręty
-
Prostowac czy kupić nowe felgi
Naprawić można ale po co ? Zazwyczaj cena prostowania kształtuje się od kilkudziesięciu PLN do ponad stu. Natomiast stalówki kupisz już za 50-60 PLN. Tymbardziej że bywa tak że często w przypadku tanich pospolitych alu też się nie opłaca.
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
Na 18" to 225/40 a nie 225/45 Przy tym drugim rozmiarze koło będzie większe i licznik będzie przekłamywał.
-
Keskiny KT4
Fele fajne, szkoda że tylko 17". 215 naciągniesz na 9" i fajnie to będzie wyglądało Tył może na hopkach przycierać.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Fajne te BBSy, rzadko spotykane Ile taka przyjemność, o ile można wiedzieć ?
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
Typowa cena za nówki.
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
I faktycznie są to ori LMy ? Poka foty
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Ja też popieram! Teraz jak się wyjeżdża na ulicę to na każdym skrzyżowaniu pseudo LEDY... :wallbash: A mnie to bawi Jak widzę typka majacego LEDy w seryjnym samochodzie, ze zwykłymi żarówkami i zazwyczaj na kołpakach to mogę się przynajmniej pośmiać