Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6
    Tym papierem to z wodą czy na sucho?
  2. --Rafcio-- opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam trochę za duszą szparę między klapą a lampą, chciałbym się dowiedzieć jak to dobrze ustawić i czym.
  3. VARTA
  4. Jak padnie czujnik wału korbowego ten pod filtrem oleju to może wogóle nie palić. Wykręć przeczyść http://t.iparts.pl/030/F0281002138/dokumenty/czujnik-polozenia-walu-korbowego-bosch.jpg
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na albert224 temat w 1.9TDI
    Jak oryginał cie nie wyniesie wiecej jak 400zł to bym brał w innym przypadku ori sprawą używkę. Widzę jeszcze, że ty obstawiasz ale możesz się mylić, lepiej by było zrobić logi dynamiczne i wstawic je w odpowiedni dział, tam koledzy ci powiedzą czy przepływka już słabo mierzy.
  6. Trzeba zdjac całą zwrotnicę, później łożysko stare wyprasować i nowe wprasować.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na albert224 temat w 1.9TDI
    Ja w 1.8T zmieniałem bo jakiś typ wcześniej włożył podróbę i auto odwalało. U taty w 1.9 tdi siedzi od nowości a na blacie prawie 400 tysi.
  8. Mam podobnie w B5 1.8T AEB, jak zimny to tak się dzieje, na ciepłym nie ma tego problemu. Ja obstawiam, że czujnik temperatury cieczy na zimnym coś źle mierzy ale to tylko przypuszczenia.
  9. Podobny dzwiek wydaje pompa wspomagania, niech ktoś pokreci kierownicą a ty zobacz czy się nie zmienia ten dzwięk.
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Taki
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Unf temat w 1.8T
    Zaślep go, nigdzie go nie podłączysz
  12. Fajna fura, ja bym wywalił ten spoiler z tyłu z klapy i wrzucił taką lotkę http://www.wojtmar.pl/sklep/galerie/a/abs-audi-a4-b5-spojler-b_3277.jpg
  13. No za 700 trudno chyba, że do spawania a kratki i tak pewnie osobno szukać trzeba.
  14. Ładne panie no i bym zapomniał, że auto też ładne
  15. Logi dynamiczne powinno się tak właśnie robić 3 bieg i od spodu aż do odciny
  16. Bardzo ładna bryczka, będe obserwował postępy.
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na bosu25 temat w 1.8
    Jak taka kompresja to silnik do remontu
  18. Pochwalę się też, że mam MS od samego kupna auta bo sam poprzedni właściciel zmieniał, nalatane 20tysi i narazie cisza, nic nie pozrywane.
  19. Może coś z serwem nie tak, albo z przewodami które do niego lecą.
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Te części radziłbym Ci kupować w ASO bo w normalnych sklepach są trudno dostępne. Nr N75 jaki był montowany przez fabrykę to 058906283C A zawór DV bierz ten najmocniejszy o numerze 06A145710P
  21. Cewka lub cewki,świece, przepływomierz. Odepnij przepływomierz i zobacz czy będzie chodził równo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.