Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Co na rysę?
Tym papierem to z wodą czy na sucho?
-
Jak to spasować
Mam trochę za duszą szparę między klapą a lampą, chciałbym się dowiedzieć jak to dobrze ustawić i czym.
-
Jaki akumulator do 1.6?
VARTA
-
Nie pali!w czym problem?1.8T
Jak padnie czujnik wału korbowego ten pod filtrem oleju to może wogóle nie palić. Wykręć przeczyść http://t.iparts.pl/030/F0281002138/dokumenty/czujnik-polozenia-walu-korbowego-bosch.jpg
-
Przepływomierz
Jak oryginał cie nie wyniesie wiecej jak 400zł to bym brał w innym przypadku ori sprawą używkę. Widzę jeszcze, że ty obstawiasz ale możesz się mylić, lepiej by było zrobić logi dynamiczne i wstawic je w odpowiedni dział, tam koledzy ci powiedzą czy przepływka już słabo mierzy.
-
łożysko koło przednie - wymiana
Trzeba zdjac całą zwrotnicę, później łożysko stare wyprasować i nowe wprasować.
-
Przepływomierz
Ja w 1.8T zmieniałem bo jakiś typ wcześniej włożył podróbę i auto odwalało. U taty w 1.9 tdi siedzi od nowości a na blacie prawie 400 tysi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Dziwne "wchodzenie" na obroty przy rozruchu silnika w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Mam podobnie w B5 1.8T AEB, jak zimny to tak się dzieje, na ciepłym nie ma tego problemu. Ja obstawiam, że czujnik temperatury cieczy na zimnym coś źle mierzy ale to tylko przypuszczenia.- [ALZ] Wycie z okolic rozrządu - film
Podobny dzwiek wydaje pompa wspomagania, niech ktoś pokreci kierownicą a ty zobacz czy się nie zmienia ten dzwięk.- AEB przeplywomierz
- Wastegate - przewody
Zaślep go, nigdzie go nie podłączysz- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Fajna fura, ja bym wywalił ten spoiler z tyłu z klapy i wrzucił taką lotkę http://www.wojtmar.pl/sklep/galerie/a/abs-audi-a4-b5-spojler-b_3277.jpg- Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Ale kosa , dobrze że te lampy tył zmieniłeś.- Nowicjusz - wątek powitalny
hejjja- Czerwona Bepiątka 1.8T
No za 700 trudno chyba, że do spawania a kratki i tak pewnie osobno szukać trzeba.- Czerwona Bepiątka 1.8T
Ładne panie no i bym zapomniał, że auto też ładne- Analiza logów 1.8t ANB, 115+118 003
Logi dynamiczne powinno się tak właśnie robić 3 bieg i od spodu aż do odciny- 1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
Bardzo ładna bryczka, będe obserwował postępy.- Cięcie sprężyn :)
- ciezki temat z audi
Jak taka kompresja to silnik do remontu- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pochwalę się też, że mam MS od samego kupna auta bo sam poprzedni właściciel zmieniał, nalatane 20tysi i narazie cisza, nic nie pozrywane.- Pedał opadający do podłogi brak ubytku płynu...
Może coś z serwem nie tak, albo z przewodami które do niego lecą.- zawor n75
Te części radziłbym Ci kupować w ASO bo w normalnych sklepach są trudno dostępne. Nr N75 jaki był montowany przez fabrykę to 058906283C A zawór DV bierz ten najmocniejszy o numerze 06A145710P- A4 b5 1.8T APU - problem z równymi obrotami
Cewka lub cewki,świece, przepływomierz. Odepnij przepływomierz i zobacz czy będzie chodził równo. - Dziwne "wchodzenie" na obroty przy rozruchu silnika w Audi A4 B6 1.8T AVJ