Treść opublikowana przez Imhotet
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
reduktor bieda to się przełącza sprawdz cisnienie na reduktorze.. jak jest poniżej 1.3 bara to pokreć śrubką, ale to trzeba potestowac.. pokręć ta gruchą turbiny........... jak turbo nie ma luzów to 10g/s Ci wpadnie jak nakrecisz edit pierw napisałem później zerknąłem w log.. turbo wstaje pięknie 0.5 bara 2000 rpm.. to na pewno był log na pb ? dziwnie przelane z dołu a później plusy u góry.. ? hmmm
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
patrzac na cene całego kwasa np 2700 u bakusia a 400 zł za wydech s4 i 700 za długie dp 3" to bym sie zastanowił zanim sie wypowiem...
-
Analiza logów 1.8T BFB
no do w c**j bogato to jeszcze troche brakuje..., ale za bogato jest.. poza tym program za bardzo podlewa auto . chociaż przy normalnej jeździe to nie powinien byc problem..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
u mnie na OZ jeszcze brak rdzy ale mam je dopiero pół roku tył / przód tak samo brak śladów...
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
U gregora zawsze profi robota jak rdzen wpadł ? 230 ?
-
Jakie Ciśnienie na Turbo k03
Bierz turbo od Romana widzialem je.. to wygląda to jak nowe.. zadnych luzów igiełka..
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
ci co dislami jeżdzą będą się smażyć w piekle... nasze junkersy są czyściutkie pochwal się jakie masz plany na przyszły tydzien Czy to jeszcze tajemnica ?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
nie wiem.. wydech S4 ?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
ten Czorny to jakiś niezły magik.. szkoda, że nie ma takich u nas... wtedy Wandej dalej by bujał ALTem
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
2.75 z przejsciem do 2.5 chyba chciałeś powiedzieć?
-
Analiza logów 1.8T BFB
pierw sprawdz szczelność dolotu później kręć gruchę.. w strone przodu auta sie ją podciąga.. program wygląda na słabo zrobiony, cieżko oszacować moc
-
Analiza logów 1.8T BFB
Auto po programie, temperatura taka bo małe turbo gotuje sie w taka temp na zewnatrz jak robisz którys log z rzędu.. wywal kata będzie chłodniej co do wstawania sprawdz szczelnośc dolotu jak szczelny podkręc gruszke
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Nie wyciągał bym aż tak pochopnych wniosków, przepływ to nie wszystko i wcale nie przekłada się tak łatwo na wyliczanie mocy, to że trzeba mieć 1,2 bar i 165 g żeby mieć 200km to już zupełnie troche poniosło kolege... mozna mieć 1,2 bar i mieć 150 km a można mieć też 250 km... Co do doładowania to faktycznie jest niedoładowanie ale pewnie wynika z tego że tak jest zrobiony soft i ograniczone jest wysterowanie zaworka n75 dlatego niedoładowuje, choć i tak dużo wiecej nie ma co liczyć, szczególnie przy wyższych obrotach. właśnie czytam i sam miałem skomentować te brednie co edek wypisuje... ale mnie ubiegłeś @edek brak wiedzy ewidentny więc powstrzymaj się od publicznych wypowiedzi i wprowadzania zamieszania @Cinkers próbowałeś troche gruche podciągnąć z Arturem ?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Tobię się należy skrzynka 40% Sam będe podstawiał auto tylko ale to się zejdzie jeszcze Nic nie trzeba Mordo, ważne żebyś to poskładał bez problemów i cieszył się jazdą powiedz jakie masz plany? Wpadną odrazu jakieś hybrydy.. ? no wiesz.. zeby dwa razy nie wyciagac
-
Prośba analiza logów 1.8T bfb
dziwnie to wyglada zrob loga 2-31-33 chyba ze gdzies robiłeś kanał 31 to wklej.. jesli cisnienie na listwie jest dobre i układ szczelny to sprawdz wtryski
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Przyjedz po silnik osobiście przywitam Cie jak należy tylko kierowce weź
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
są też nie zadowoleni klienci
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
tja 70
-
1.8 t BFB brak mocy
analitycy od 7 boleści tylko gramy na przepływce czytać...
-
A4 b6 1.8T BEX
zrobiłeś hybryde turbo a nie wymienili Ci gruszki ? Eh.. zaoszczedziłeś (zaoszczedzili) 150 zl a teraz Ciebie będzie to kosztowało zabawe z wymiana...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
950stopni ?? czy ty czasem nie odczytujesz tego z kanału 34 zamiast z sondy EGT ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
hmm no i wszystko jasne... czy będę chciał.. raczej będę musiał bo pokusiłem sie o przetestowanie MSów no i moje testowanie konczy sie po 1.5 roku wynik = śmieć. Marcin jeszcze jedno pytanie Lem ma też dwa warianty jeden do zawieszenia S-line drugi zwykły - widze to w katalogu sachsa.. czy porównywałeś kiedyś oba ?
-
1.8 t BFB brak mocy
przepływki sie czepili a nie widzą, że turbo ma pół bara dopiero w 2800... szukaj nieszczelności w dolocie zrob loga z kanałem 33 a nie 32
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
MS to kupa ale juz to pisałem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Marcin a co powiesz o Meyle HD ? Maja na yt piekny filmik jak to przeprojektowują zawieszenie i jakie ono jest dobre... Miał ktoś to łapach ??