Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. Bardzo fajny wynik Ci wyszedl na takim przeplywie i seryjnym IC, mozna wiedziec jaka była temperatura na zewnatrz jak stroiliście ?
  2. Wampir... boost zaplon i przeplyw mówią tylko o stanie auta i turbo, to nie ma zadnego pytania o soft, nie pytam o lambde czasy czasy wtrysku ani szczgóły mapy paliwa. Pytanie dotyczyło tego ile trzeba dmuchnąć zeby zobaczyc taki wynik.. soft mam zrobiony i moge podac takie informacje bo one nic o nim nie mowia.
  3. Spasuj kolego z tymi odpowiedziami ciebie nie pytam.
  4. syto.. jakie doladowania/ przeplyw / zapłon ?
  5. To jest na k03 czy k03s ?
  6. masz lepszy wzrok
  7. nic tu nie widac.
  8. tył to chinskie k04-15 fajne moze miec potencjał
  9. znajdz dolowdowanie to powinna sie pojawić moc tak jak mówi Łukasz pierw szczelność
  10. błędów z czujników "wycia" ?
  11. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    FabrykaMocy Rzeszow nie polecam ;p
  12. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    to samo u mnie.. ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 21:07 ---------- u mnie problem rozwiązało wgranie normalnego softu, tempomat trybi, także u Ciebie tez spierd*** ten co wgrywał soft
  13. dacie numery tych cewek ?
  14. cewki z TFSI sa lepsze ? To jest jakies potwierdzone info ?
  15. zalezy od robiącego.. u mnie poszly 2 kolanka 45 st redukcyjne 57/51 jedno kolanko redukcyjne 63/51 (przepustnica) 5x kolanko 90st (omijałem pompe SAI) i 1 łaczka silikonowa fi51 i 1 metr nierdzewki fi51
  16. kuzwa pieknie.. jakich uzyjesz swiec i cewek ?
  17. odgrzeje kotleta, zmieniłem olej na tego FUSCHa i zamiana biegów mocno na plus, polecam wszystkim drogo nie wychodzi do skrzyni 6gang wchodzi 3,5L
  18. turbo wstaje normalnie, przepływ ok, zaplonu nie cofa, zle nie jest tylko w dolocie masz ukrop 77 stopni, chyba ciepło bylo na zwenatrz co ?
  19. 215 g/s przy dobrym zapłonie w zupełności wystarcza do zabawy jak dla mnie to że turbo słabo wstaje to chyba wada TINPa.. mam racje ? Musisz popracować nad większą d*pą z tego co pisałeś I powinien być miut podobaja mi się Twoje czasy wtrysku, jakie wtryski ? jakbys kiedyś latał zrob jeszcze loga 3+20
  20. Ty sie nie ciesz opowiadaj
  21. chce takie ! Co było podstawa do hybrydy ? bo czapka wyglada na wieksza niz k03 a i d*pa wieksza..
  22. No to jaki tam przepływ pokazało przy 1 barze i tym rozmiarze wirnika.. ? jakich swieczek chcesz uzyć ? masz jakies kreski albo loga ?
  23. potrzebujesz jaki wydech nie dodałes... ori w zwiazku z Norwegia (kontrola?) czy jakis kwas 2.5 " ?
  24. a dzis jest nowy dzien !
  25. najlepiej logowac 3+20 i wyciagac wnioski, a ustawienie zaplonu mozna podejrzec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.