Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. dobre... uśmiałem się... przeciez klime mialy nawet modele z 94 roku... zmien mechanikow bo szkoda gadac... mi podlaczali tam przy chlodnicy o ile dobrze pamietam, taki zawor tam jest
  2. raczej nie, na 90% nie po pierwsze to jak juz jest napis to bylby po innej stronie...
  3. tylko wiesz, że książki można na allegro kupić powiem tak: dla tych co się znają i wiedzą co i jak to nie potrzebują niskich przebiegów dla tych co boją się dużych przebiegów i za wszelką cenę chcą mieć udokumentowany przebieg są książki na allegro
  4. no wiem wiem, liczyc umiem
  5. z tego co wiem to w grupie vag po 2001r przebieg jest zapisywany w kilku miejscach w aucie i tam jest wieksza prawdopodobnosc odczytu stanu licznika, to prawda?
  6. ja się już przyzwyczaiłem do przeróbek na b7... to co m się rzuca w oczy najbardziej to lampki przednie... oraz za duza tylna dokladka, reszta moze ujsc zeby cos zmienic to nie musisz wstawiac auta na warsztat na tydzien czy dwa bo wystarczy pare godzin najważniejsze ze tobie sie podoba
  7. tylko zeby wyglad byl tak samo fajny jak spalanie... dla mnie porazka
  8. jakieś konkrety
  9. zona miala vectre a 1.6 75KM i 170km/h od wsi do wsi smigała a ja na 2 gume rwałem ale to inne silniki
  10. z ciekawych moze byc jeszcze fokus albo vw bora w benzynce albo kup jej vectre b 1.8 albo 2.0 (tylko w benzynie-nie diesel!) z jakiegos 98 roku - jak poszukasz to znajdziesz chociaz zamiast vectry lepsza by byla a4 albo a3 [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________albo http://moto.allegro.pl/item642237297_1_8_bmw_samurai_off_road_115_km_poznan.html
  11. polo fajna sprawa dla kobiety ale zastanow sie dobrze nad audi 80 coupe albo mercem 124 coupe mesio jak dla mnie to koxik
  12. mi wystarczy ze wjezdzam do garazu i widze czy swieci i co swieci
  13. domjenick - a jak podjedziesz pod sciane jak bedzie ciemno to nie zobaczysz ktory swieci a ktory nie???
  14. do tych halo i lamp przednich przydal by sie jeszcze grill po lifcie bo tak byle jak to wyglada moim zdaniem fele do zmiany i brakuje mi tu relingow... :gwizdanie: a i co to sa za halogeny?
  15. wywal klakson - przykrec trabke do lusterka lewego
  16. w zeszlym roku placilem 90 za szczelnosc i nabicie po znajomosci
  17. Dobre, dobre Choć nie popieram braku szacunku dla języka z tgeo co pmiateam blyo juz, ale blyo wceiej tketsu
  18. imie dla syna... hmmm Michał dla córki - Inga, Ola - to takie normalne imiona... p.s. w szpitalu czeka matka z Nadzieją dla ojca... śmiesznie
  19. chodzi pewnie o żarówkę pomysłu, teraz po przeczytaniu tego każdego z nas oświeci i kontrolka znika :gwizdanie:
  20. w zasadzie nie musi miec nalatane-wystarczy ze troche zwilgotnieje... i leci do srodka. tak to juz jest, trzeba sobie z tym radzic.
  21. sory źle przeczytałem... myślałem że chcesz wsadzi tam coś innego zamiast nowego jak tak to spoko
  22. nie wiem cyz dobrze kojażę ale to jest chyba jedna z wtyczek do sterowania nawiewami... działają ci wszystkie tak jak powinny? mi kiedyś nie działało i sie okazało że taka tylko niebieska była luźna a kojaży mi się że biała też od tego była
  23. ze 40mm... chyba, a co chcesz tam wsadzic? - te tweetery dają cały efekt muzyki... sprawdzałeś kiedyś jaka jest różnica jak sa i jak ich nie ma? zatkaj sobie ręką chociażby i zobaczysz... ja bym to zostawił w spokoju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.