Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. No przy clh będzie to świetnie wyglądało no i przede wszystkim będzie bardzo praktyczne Ogólnie to jestem pod dużym wrażeniem tego projektu.
  2. Chyba Wro ale.... najpierw większe turbo i wydajniejsze PD
  3. Ahahahahah.... ale wtedy musiałbym nie wyciągać cementu bagażnika, żeby zawias stał równo. To by dramatycznie wpłynęło na dynamikę, która przy szalonych 101KM jest i tak co najwyżej słaba i dla mnie nieakceptowalna co niebawem mam zamiar zmienić
  4. W czarnuchu miałem 1ba + springi H&R i było dosyć sztywno. Pro-kit będzie pewnie bardziej komfortowy ale boje się, że usiądzie za mało i będę pluł sobie w brodę, że nie wziąłem sportline Z kolei muszę pamiętać o tym żeby mi nic nie obcierało jak zapakuję auto narzędziami, cementem, taczką itp. i pojadę na budowę
  5. Trochę to mało powiedziane Planów oczywiście jest o wiele więcej niż wypisałem ale to już wszystko zależy od tego jak mi będzie szło z budową domu Ale fakt auto znam doskonale i dlatego zdecydowałem się na zakup. Norbert muszę się przejechać Twoim autem bo mam zagwozdkę: Sportline czy Pro-kit
  6. Marcin już Ty dobrze wiesz, że szczery chłopak ze mnie Jak zrobię u Ciebie jeszcze trochę zakupów to na pewno posłuży
  7. Witaj Po krótkiej historii z B5 zupełnie przypadkowo powróciłem do modelu B6... tym razem Avant. Audi wpadło w moje ręce w październiku tylko dlatego, że teść kupił sobie B7 więc żal było nie skorzystać z okazji i nie odkupić jego B6 Audi służyło mu wiernie ponad 3 lata i było typowym wołem roboczym więc liczyłem się z faktem, że samochód nie będzie w idealnej kondycji - zwłaszcza wizualnej. Za to tuż przed odkupieniem wleciał nowy zestaw sprzęgła i dwumasy oraz kompletny rozrząd i paski osprzętu Trochę danych: Rocznik - 2003 Silnik - 1.9 TDI AVB - 101KM Przebieg w dniu zakupu - 292000km Bez owijania w bawełnę... ten egzemplarz to najbiedniejsze B6 jakie w życiu widziałem Dostałem ją na stalowych 15" a z wyposażenia dodatkowego nie potrafię znaleźć kompletnie niczego Oczywiście zbyt długo jestem już na forum i zbyt bardzo lubię budę B6 żeby tak to zostawić Plany na auto są spore ale czas i życie wszystko zweryfikuje. Dokonane naprawy: - X.2016 pompa vacum (nowa Bosch) - stara ciekła i miała luźny króciec - X.2016 płukanie silnika, wymiana oleju, wszystkich filtrów - XII.2016 drążki i końcówki drążków kierowniczych oraz ustawienie geometrii - XII.2016 termostat i płyn chłodniczy - XII.2016 łączniki stabilizatora przód i tył - XII.2016 czujniki ABS przód - wreszcie nie ma choinki na zegarach Wszystkie graty jak zawsze kupione u Dzika - dzięki wielkie Przeprowadzone mody - zimowe koła: "Biedronki" 16" i nowe opony zimowe Nokian WR D4 - ramki klubowe - wymiana oświetlenia wnętrza na ledowe - dzięki Tomnik - hamulce przód 320mm - dywaniki welurowe - Bixy: Hella Intemo, Denso Koito, Philips 4300K - ledy w miejsce świateł pozycyjnych Planowane mody: - więcej mocy bo seryjny AVB nie jedzie! - delikatna gleba - setup letni 18"-19" - przyciemnienie szyb - DRL i CLH - Ledy w pozycje i oświetlenie tablicy - S-line zewnętrzny i wewnętrzny - korekta lakieru i detailing wnętrza a później to się zobaczy Aktualne foty:
  8. Kozacki Avant a to koło jednak ponadczasowe i pasuje tu idealnie
  9. Animal odpowiedział(a) na LizakB5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo ładna eska no i kolorek prawilny Powodzenia w realizacji planów
  10. No z tymi reflektorami to pojechałeś grubo
  11. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie ma sprawy
  12. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja wymieniałem na ciepłym (ale nie gorącym - w pełni rozgrzanym) i poszło bardzo gładko
  13. Nic tylko gratulować, że byłeś grzeczny cały rok żeby na niego zasłużyć
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uderz do Gwertego
  15. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam. Podeślij adres do wysyłki to we wtorek wyślę
  16. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde, tydzień temu robiłem porządki w garażu i na pewno miałem stare klocki z przewodami i kostkami. Po południu sprawdzę czy się jeszcze nie walają
  17. Piękna linia C7 robi robotę a wnętrze bajka po prostu
  18. Myślę, że spokojnie jest to do zrobienia i na pewno da się to estetycznie wykonać. Ja w poprzednim B6 miałem wspawaną dokładkę s-line na dwa wydechy z B7 i wyglądało świetnie.
  19. A to numeru do mnie nie masz? Obecnie "moja świątynia" przechodzi solidny remont więc grubszych prac nie wykonuję ale mimo wszystko zapraszam na bajerę
  20. No to już musi się odpychać
  21. Skurwesyn! Ty to wiesz jak człowieka zdołować przed świętami A tak poważnie to kiera wymiata i........daj znać jak by Ci się znudziła i chciał byś sprzedać za stófkę
  22. Bez fotki się nie liczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.