Treść opublikowana przez Animal
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
No to prawdziwy rarytas
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
No przy clh będzie to świetnie wyglądało no i przede wszystkim będzie bardzo praktyczne Ogólnie to jestem pod dużym wrażeniem tego projektu.
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Chyba Wro ale.... najpierw większe turbo i wydajniejsze PD
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Ahahahahah.... ale wtedy musiałbym nie wyciągać cementu bagażnika, żeby zawias stał równo. To by dramatycznie wpłynęło na dynamikę, która przy szalonych 101KM jest i tak co najwyżej słaba i dla mnie nieakceptowalna co niebawem mam zamiar zmienić
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
W czarnuchu miałem 1ba + springi H&R i było dosyć sztywno. Pro-kit będzie pewnie bardziej komfortowy ale boje się, że usiądzie za mało i będę pluł sobie w brodę, że nie wziąłem sportline Z kolei muszę pamiętać o tym żeby mi nic nie obcierało jak zapakuję auto narzędziami, cementem, taczką itp. i pojadę na budowę
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Trochę to mało powiedziane Planów oczywiście jest o wiele więcej niż wypisałem ale to już wszystko zależy od tego jak mi będzie szło z budową domu Ale fakt auto znam doskonale i dlatego zdecydowałem się na zakup. Norbert muszę się przejechać Twoim autem bo mam zagwozdkę: Sportline czy Pro-kit
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Marcin już Ty dobrze wiesz, że szczery chłopak ze mnie Jak zrobię u Ciebie jeszcze trochę zakupów to na pewno posłuży
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Witaj Po krótkiej historii z B5 zupełnie przypadkowo powróciłem do modelu B6... tym razem Avant. Audi wpadło w moje ręce w październiku tylko dlatego, że teść kupił sobie B7 więc żal było nie skorzystać z okazji i nie odkupić jego B6 Audi służyło mu wiernie ponad 3 lata i było typowym wołem roboczym więc liczyłem się z faktem, że samochód nie będzie w idealnej kondycji - zwłaszcza wizualnej. Za to tuż przed odkupieniem wleciał nowy zestaw sprzęgła i dwumasy oraz kompletny rozrząd i paski osprzętu Trochę danych: Rocznik - 2003 Silnik - 1.9 TDI AVB - 101KM Przebieg w dniu zakupu - 292000km Bez owijania w bawełnę... ten egzemplarz to najbiedniejsze B6 jakie w życiu widziałem Dostałem ją na stalowych 15" a z wyposażenia dodatkowego nie potrafię znaleźć kompletnie niczego Oczywiście zbyt długo jestem już na forum i zbyt bardzo lubię budę B6 żeby tak to zostawić Plany na auto są spore ale czas i życie wszystko zweryfikuje. Dokonane naprawy: - X.2016 pompa vacum (nowa Bosch) - stara ciekła i miała luźny króciec - X.2016 płukanie silnika, wymiana oleju, wszystkich filtrów - XII.2016 drążki i końcówki drążków kierowniczych oraz ustawienie geometrii - XII.2016 termostat i płyn chłodniczy - XII.2016 łączniki stabilizatora przód i tył - XII.2016 czujniki ABS przód - wreszcie nie ma choinki na zegarach Wszystkie graty jak zawsze kupione u Dzika - dzięki wielkie Przeprowadzone mody - zimowe koła: "Biedronki" 16" i nowe opony zimowe Nokian WR D4 - ramki klubowe - wymiana oświetlenia wnętrza na ledowe - dzięki Tomnik - hamulce przód 320mm - dywaniki welurowe - Bixy: Hella Intemo, Denso Koito, Philips 4300K - ledy w miejsce świateł pozycyjnych Planowane mody: - więcej mocy bo seryjny AVB nie jedzie! - delikatna gleba - setup letni 18"-19" - przyciemnienie szyb - DRL i CLH - Ledy w pozycje i oświetlenie tablicy - S-line zewnętrzny i wewnętrzny - korekta lakieru i detailing wnętrza a później to się zobaczy Aktualne foty:
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Kozacki Avant a to koło jednak ponadczasowe i pasuje tu idealnie
-
eSka od Lizaka
Bardzo ładna eska no i kolorek prawilny Powodzenia w realizacji planów
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No z tymi reflektorami to pojechałeś grubo
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Nic tylko gratulować, że byłeś grzeczny cały rok żeby na niego zasłużyć
- B6 DIVISION
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Piękna linia C7 robi robotę a wnętrze bajka po prostu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No różnica musi być ale co się dzieje przy 2400 obr/min?
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Myślę, że spokojnie jest to do zrobienia i na pewno da się to estetycznie wykonać. Ja w poprzednim B6 miałem wspawaną dokładkę s-line na dwa wydechy z B7 i wyglądało świetnie.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A to numeru do mnie nie masz? Obecnie "moja świątynia" przechodzi solidny remont więc grubszych prac nie wykonuję ale mimo wszystko zapraszam na bajerę
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
No to już musi się odpychać
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Skurwesyn! Ty to wiesz jak człowieka zdołować przed świętami A tak poważnie to kiera wymiata i........daj znać jak by Ci się znudziła i chciał byś sprzedać za stófkę
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Kurde piękna jest trzeba Ci to przyznać
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Bez fotki się nie liczy