Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Ja letnie w B5 miałem Dunlopy i były rewelacyjne dlatego teraz szukając opon zimowych do B6 też miałem zagwozdkę czy brać Dunlopy czy Nokiany ale wybrałem Nokiany. Dziś dostawa a montaż pewnie w przyszłym tygodniu więc... pojeździmy... zobaczymy
  2. Piękne klasyki się Wam trafiły
  3. Panowie czy taka 16 wejdzie pod hamulce 320?
  4. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zależy od zderzaka ale ogólnie to chyba większość pakuje 90mm a do zderzaka S4 100mm
  5. Jeździłem na 18" zimą na oponach Continental i było całkiem dobrze problematyczne okazywały się trochę zamarznięte bryły śniegu/lodu na drodze, które chowały się pod świeżym śniegiem i czasami serce krwawiło... ale fele przeżyły
  6. No plan był taki, żeby nie rezać nic bo auto typowo jako daily i do pracy na budowie ale....... zobaczymy
  7. Będzie na pewno ale najpierw muszę się trochę ogarnąć w pracy i na budowie... ale uwierz, że drugiego takiego "golasa" to nie ma na tym forum
  8. Poszło PW Auto sprzedane - temat do zamknięcia
  9. Świetna konfiguracja i jak dla mnie analogowe zegary są lepsze niż te wirtualne
  10. No to sporo roboty włożone ale powinna się odwdzięczyć
  11. Fajnie działasz Tomek ale szkoda, że tak mało fotek po korekcie... Mam nadzieję, że jeszcze to nadrobisz
  12. Kolejna ogromna paczka od Marcina do mnie dotarła Jak zawsze najwyższy poziom obsługi i zadowolenia klienta P.S. Marcin następnym razem chyba prościej będzie wysłać paletę albo dedykowane auto z dostawą do mnie
  13. Bo sprezentował... ale sobie udało się znaleźć dla Niego fajną sztukę na za***istym wypasie Póki co nie ma ciśnienia ze sprzedażą bo trochę mi szkoda Zwłaszcza, że odziedziczone B6 to totalny golas i na dodatek z AVB pod maską... ale za to wszystko porobione poza heblami z przodu temat oczywiście niebawem się pojawi ale póki co nie ma czasu bo budowa domu ruszyła pełną parą a w każdej innej chwili działam w temacie detailingu
  14. Człowiek całe życie się uczy Tak, dawki były baaaardzo ładne jak kupowałem auto i takie są do dziś dnia. Nie pamiętam konkretnych dawek ale dwie pompki były bliskie zera, jedna chyba 0,3mg a druga 0,4mg. Nie pamiętam tylko czy na plusie czy na minusie. Auto na sprzedaż. W ostatnim czasie wpadło jeszcze sporo gratów o których nie pisałem i teraz śmiało mogę powiedzieć, że zostało lać paliwo i jeździć Dlaczego sprzedaję? Wszystko przez teścia, który po przesiadce do B7 postanowił oddać mi swojego Avanta B6 za cenę B5 - więc żal byłoby nie skorzystać Na wszystkie pytania chętnie odpowiem na PW. Na wszystko co zrobiłem przy aucie posiadam rachunki i lekko licząc w ostatnim roku władowałem w auto kilka ładnych tysięcy. Póki co auta nie wystawiam w żadnych serwisach bo nie mam ciśnienia a może znajdzie się chętny na forum.
  15. No zestawik całkiem pokaźny
  16. Hehehe jakbym widział klona mojej
  17. Kurde no siadły te naklejki niesamowicie! Brawo!
  18. UNC-R zrobi robotę na pewno Jak dla mnie Soft wcale nie przyciąga kurzu mocniej niż inne mazidła ale dużo zależy od tego w jakich warunkach jeździ auto
  19. Ja w tym roku po raz pierwszy lecę w wrześniu... konkretnie 08.09 wyjazd z Polski... mam nadzieję, że już upałów ani tłumów jak w sierpniu nie będzie Jadę w okolice Šibenika
  20. Pięknie się prezentuje... Kolor bajka no i pakiet S4 robi robotę
  21. Animal odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oj nie tylko Ty czekamy Marcin czekamy...
  22. Animal odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Świetna jest i widać, że ma u Ciebie dobrze
  23. Co za zmiany z zewnątrz planujesz?
  24. Animal odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Piękny jest bardzo fajnie przy nim działasz i widać, że trafił w dobre ręce 30h na korektę to i tak niewiele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.