Treść opublikowana przez Animal
-
Polecane opony zimowe
Ja letnie w B5 miałem Dunlopy i były rewelacyjne dlatego teraz szukając opon zimowych do B6 też miałem zagwozdkę czy brać Dunlopy czy Nokiany ale wybrałem Nokiany. Dziś dostawa a montaż pewnie w przyszłym tygodniu więc... pojeździmy... zobaczymy
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Piękne klasyki się Wam trafiły
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie czy taka 16 wejdzie pod hamulce 320?
-
B6 DIVISION
To zależy od zderzaka ale ogólnie to chyba większość pakuje 90mm a do zderzaka S4 100mm
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Jeździłem na 18" zimą na oponach Continental i było całkiem dobrze problematyczne okazywały się trochę zamarznięte bryły śniegu/lodu na drodze, które chowały się pod świeżym śniegiem i czasami serce krwawiło... ale fele przeżyły
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
No plan był taki, żeby nie rezać nic bo auto typowo jako daily i do pracy na budowie ale....... zobaczymy
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Hehehe co tu porównywać? Twoja ładniejsza
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Będzie na pewno ale najpierw muszę się trochę ogarnąć w pracy i na budowie... ale uwierz, że drugiego takiego "golasa" to nie ma na tym forum
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Poszło PW Auto sprzedane - temat do zamknięcia
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Świetna konfiguracja i jak dla mnie analogowe zegary są lepsze niż te wirtualne
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
No to sporo roboty włożone ale powinna się odwdzięczyć
-
Prace przy mojej a4 .
Fajnie działasz Tomek ale szkoda, że tak mało fotek po korekcie... Mam nadzieję, że jeszcze to nadrobisz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejna ogromna paczka od Marcina do mnie dotarła Jak zawsze najwyższy poziom obsługi i zadowolenia klienta P.S. Marcin następnym razem chyba prościej będzie wysłać paletę albo dedykowane auto z dostawą do mnie
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Bo sprezentował... ale sobie udało się znaleźć dla Niego fajną sztukę na za***istym wypasie Póki co nie ma ciśnienia ze sprzedażą bo trochę mi szkoda Zwłaszcza, że odziedziczone B6 to totalny golas i na dodatek z AVB pod maską... ale za to wszystko porobione poza heblami z przodu temat oczywiście niebawem się pojawi ale póki co nie ma czasu bo budowa domu ruszyła pełną parą a w każdej innej chwili działam w temacie detailingu
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Człowiek całe życie się uczy Tak, dawki były baaaardzo ładne jak kupowałem auto i takie są do dziś dnia. Nie pamiętam konkretnych dawek ale dwie pompki były bliskie zera, jedna chyba 0,3mg a druga 0,4mg. Nie pamiętam tylko czy na plusie czy na minusie. Auto na sprzedaż. W ostatnim czasie wpadło jeszcze sporo gratów o których nie pisałem i teraz śmiało mogę powiedzieć, że zostało lać paliwo i jeździć Dlaczego sprzedaję? Wszystko przez teścia, który po przesiadce do B7 postanowił oddać mi swojego Avanta B6 za cenę B5 - więc żal byłoby nie skorzystać Na wszystkie pytania chętnie odpowiem na PW. Na wszystko co zrobiłem przy aucie posiadam rachunki i lekko licząc w ostatnim roku władowałem w auto kilka ładnych tysięcy. Póki co auta nie wystawiam w żadnych serwisach bo nie mam ciśnienia a może znajdzie się chętny na forum.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
No zestawik całkiem pokaźny
-
[B5 AJM] Niebieski Avant
Hehehe jakbym widział klona mojej
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Kurde no siadły te naklejki niesamowicie! Brawo!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
UNC-R zrobi robotę na pewno Jak dla mnie Soft wcale nie przyciąga kurzu mocniej niż inne mazidła ale dużo zależy od tego w jakich warunkach jeździ auto
-
Wakacje w Chorwacji
Ja w tym roku po raz pierwszy lecę w wrześniu... konkretnie 08.09 wyjazd z Polski... mam nadzieję, że już upałów ani tłumów jak w sierpniu nie będzie Jadę w okolice Šibenika
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Pięknie się prezentuje... Kolor bajka no i pakiet S4 robi robotę
-
S4 b5 by Jachyr
Oj nie tylko Ty czekamy Marcin czekamy...
-
S4 b5 by Jachyr
Świetna jest i widać, że ma u Ciebie dobrze
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Co za zmiany z zewnątrz planujesz?
-
Mercedes 124 coupe
Piękny jest bardzo fajnie przy nim działasz i widać, że trafił w dobre ręce 30h na korektę to i tak niewiele