Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Wow no muszę przyznać, że taki tył robi robotę
  2. A mi się bardziej widzą te z RS4 B7 niż rotory, ale nie w czerni tylko jakimś innym, jaśniejszym kolorze
  3. Gratulacje! Mega efekt. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetny projekt.
  4. Stich lepiej już tego ująć nie mogłeś - brawo Ty!
  5. Jestem chory jak patrzę na Twoje przepiękne S4 - tylko gratulować Wloty wg mnie fajnie siadły i nadały jeszcze więcej rasowego charakteru
  6. Da się je całkiem nieźle zamaskować uzupełniając ubytki lakieru bez konieczności lakierowania całej maski. Oczywiście ślad nie zniknie ale ciężko będzie je zobaczyć nie wiedząć gdzie szukać
  7. Popieram! Zawsze podobał mi się ten wzór i wiem, że siądzie idealnie
  8. No to musimy się ustawić na jakiś dzień. Podepnę auto pod kompa i sprawdzimy o co chodzi.
  9. A co konkretnie potrzeba?
  10. Już nie mogę się doczekać kolejnego updatu
  11. Zdradzisz coś więcej na temat tego koła?
  12. Tuga leżała ok 10-15 minut a później zacząłem pędzelkować felgi i dopiero spłukałem. Zrobiłem fotki ale później raz jeszcze je wyczyściłem bo miejscami było niedoczyszczone. Najprościej tłumacząc glinka służy do zdjęcia brudu, którego często nie widać. Pomimo mycia różnego rodzaju chemią, pianami aktywnymi, szamponami i najlepszymi rękawicami w porach lakieru zawsze pozostaje trochę brudu i nalotów różnego pochodzenia. W autach, które nigdy nie miały styczności z glinką widać to najlepiej Dopiero lakier oczyszczony w ten sposób jest idealnie czysty i gładki. Jak będziesz miał kiedyś okazje glinkować auto to zrób kawałek np. maski a kawałek zostaw. Osusz element i zacznij przesuwać dłoń po obydwu fragmentach. Wtedy najlepiej poczujesz różnicę
  13. Dzięki. Fajnie, że się podoba Najpierw potraktowałem go papierem ściernym, że usunąć cały osad, który przez lata się gromadził i wyrównać powierzchnię a potem użyłem past Megsa (tych samych, których normalnie używam do lakieru). Najpierw M101 a później M205. Z racji, że dojście jest dosyć dobre to większość udało się wypolerować maszyną. Ręcznie tylko zakamarki.
  14. Dzięki Na dachu, całym prawym boku, tylnej klapie i zderzaku z tyłu lakier ori. Lakierowana tylna lewa ćwiartka, maska, zderzak przód i lewy błotnik. Drzwi z lewej strony cieniowane. Podziękował Jeśli masz na myśli czym myłem felgi to odpowiedź brzmi... Tuga!
  15. Dokładnie taka pasta a papier oczywiście wodny. Dawno nic nie wrzucałem więc nadszedł czas, żeby o sobie przypomnieć Tym razem zawitał w moich skromnym progach czarny VW Golf IV, który okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem. Ale po kolei... Auto miało głównie zostać odświeżone przed sprzedażą ale ponieważ lakier był wyjątkowo niedbale traktowany w przeszłości a ja miałem do dyspozycji cały tydzień to pokusiłem się o zrobienie możliwie pełnej korekty w trzech etapach z miejscowym wykorzystaniem wet sendingu Poniżej fotki z pracy i efektów po tygodniu zmagań Przez cały tydzień było słonecznie za to zimno a w sobotę kiedy skończyłem pracę i chciałem zrobić zdjęcia to pogoda załamała się i zaczął padać deszcz Tak auto wyglądało kiedy je dostałem: Oględziny po myciu - Tragedia! Czas na kilka 50/50 A tu już fotki po korekcie. Niestety tak jak wspomniałem zaczął padać deszcz
  16. Gratulacje Józek! Auto na wypasie no i ten kolor Po planach widać, że będzie grubo!
  17. Jak zawsze zarówno praca jak i relacja na najwyższym poziomie! Aż chce się oglądać
  18. Ta buda chyba nigdy mi się nie znudzi! Gratulacje!
  19. Dobra robota Gracjan! No i fajny ten zimowy setup
  20. Piękna Gratulacje! Tylko gdzie foty wnętrza????
  21. Animal odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ależ piękny ten froncik Gratulacje fury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.