Treść opublikowana przez Animal
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Wow no muszę przyznać, że taki tył robi robotę
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
A mi się bardziej widzą te z RS4 B7 niż rotory, ale nie w czerni tylko jakimś innym, jaśniejszym kolorze
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Gratulacje! Mega efekt. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetny projekt.
-
Drobne rysy
Stich lepiej już tego ująć nie mogłeś - brawo Ty!
-
[ALL B5] Audi S4
Jestem chory jak patrzę na Twoje przepiękne S4 - tylko gratulować Wloty wg mnie fajnie siadły i nadały jeszcze więcej rasowego charakteru
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
+1
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Da się je całkiem nieźle zamaskować uzupełniając ubytki lakieru bez konieczności lakierowania całej maski. Oczywiście ślad nie zniknie ale ciężko będzie je zobaczyć nie wiedząć gdzie szukać
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Popieram! Zawsze podobał mi się ten wzór i wiem, że siądzie idealnie
-
VAG Zielona Góra Żary Żagań Szprotawa
No to musimy się ustawić na jakiś dzień. Podepnę auto pod kompa i sprawdzimy o co chodzi.
-
VAG Zielona Góra Żary Żagań Szprotawa
A co konkretnie potrzeba?
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Już nie mogę się doczekać kolejnego updatu
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zdradzisz coś więcej na temat tego koła?
-
Moja pasja - moje realizacje
Tuga leżała ok 10-15 minut a później zacząłem pędzelkować felgi i dopiero spłukałem. Zrobiłem fotki ale później raz jeszcze je wyczyściłem bo miejscami było niedoczyszczone. Najprościej tłumacząc glinka służy do zdjęcia brudu, którego często nie widać. Pomimo mycia różnego rodzaju chemią, pianami aktywnymi, szamponami i najlepszymi rękawicami w porach lakieru zawsze pozostaje trochę brudu i nalotów różnego pochodzenia. W autach, które nigdy nie miały styczności z glinką widać to najlepiej Dopiero lakier oczyszczony w ten sposób jest idealnie czysty i gładki. Jak będziesz miał kiedyś okazje glinkować auto to zrób kawałek np. maski a kawałek zostaw. Osusz element i zacznij przesuwać dłoń po obydwu fragmentach. Wtedy najlepiej poczujesz różnicę
-
Moja pasja - moje realizacje
Dzięki. Fajnie, że się podoba Najpierw potraktowałem go papierem ściernym, że usunąć cały osad, który przez lata się gromadził i wyrównać powierzchnię a potem użyłem past Megsa (tych samych, których normalnie używam do lakieru). Najpierw M101 a później M205. Z racji, że dojście jest dosyć dobre to większość udało się wypolerować maszyną. Ręcznie tylko zakamarki.
-
Moja pasja - moje realizacje
Dzięki Na dachu, całym prawym boku, tylnej klapie i zderzaku z tyłu lakier ori. Lakierowana tylna lewa ćwiartka, maska, zderzak przód i lewy błotnik. Drzwi z lewej strony cieniowane. Podziękował Jeśli masz na myśli czym myłem felgi to odpowiedź brzmi... Tuga!
-
Moja pasja - moje realizacje
Dokładnie taka pasta a papier oczywiście wodny. Dawno nic nie wrzucałem więc nadszedł czas, żeby o sobie przypomnieć Tym razem zawitał w moich skromnym progach czarny VW Golf IV, który okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem. Ale po kolei... Auto miało głównie zostać odświeżone przed sprzedażą ale ponieważ lakier był wyjątkowo niedbale traktowany w przeszłości a ja miałem do dyspozycji cały tydzień to pokusiłem się o zrobienie możliwie pełnej korekty w trzech etapach z miejscowym wykorzystaniem wet sendingu Poniżej fotki z pracy i efektów po tygodniu zmagań Przez cały tydzień było słonecznie za to zimno a w sobotę kiedy skończyłem pracę i chciałem zrobić zdjęcia to pogoda załamała się i zaczął padać deszcz Tak auto wyglądało kiedy je dostałem: Oględziny po myciu - Tragedia! Czas na kilka 50/50 A tu już fotki po korekcie. Niestety tak jak wspomniałem zaczął padać deszcz
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
jaka cena za Avusy?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Gratulacje Józek! Auto na wypasie no i ten kolor Po planach widać, że będzie grubo!
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
genialna sesja no i auto oczywiście
-
Moje prace
Jak zawsze zarówno praca jak i relacja na najwyższym poziomie! Aż chce się oglądać
-
[RS4 ASJ] RS4 B5
Ta buda chyba nigdy mi się nie znudzi! Gratulacje!
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI Quattro
Dobra robota Gracjan! No i fajny ten zimowy setup
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Piękna Gratulacje! Tylko gdzie foty wnętrza????
-
[RS4 B7] by y0p5
Ależ piękny ten froncik Gratulacje fury
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Chyba raczej DSMIC