Treść opublikowana przez peter22
-
[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
Pochwal sie jak juz bedziesz po modzie, jestem bardzo ciekawy jak ta turbinka pracuje
-
[ALL B5] [ALL B5] Audi A4 1.9TDI Brak Mocy
mi kiedys spadł wąż chyba od IC w leonie z takim silnikiem 90 KM i właśnie były takie objawy , auto nie miało siły i za***iście kopciło na czarno
-
[B5 AKN] Chip tuning - czy jest sens w AKN ?
Dokładnie jak kolega napisał , polecam Witka
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
Niezle niezle wyszło . Pozdrawiam
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
zależy jak bedziesz jezdził , wiadomo ze po zmianie programu autko potrzebuje wiecej paliwka , ale to tylko przy bucie przy normalnej jezdzie bedzie takie sam paliło albo nawet mniej . pozdrawiam
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
Iverson a ty gdzie robiłeś program bo ładnie Ci wyszło 145PS i 340Nm
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
a kiedy masz zamiar zapakowac IC, bo jestem bardzo ciekawy jaka moc wyjdzie . :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
aha a sprawdzałeś cos juz na chamowni jak ten zestaw sie sprawuje??
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
A jak tam twoje autko Jarol jest juz sie czym pochwalić ??
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
podobno od AWX nie sa delikatne i lepiej sie poddaja modyfikacja . a co do GT22 to kolektor trzewa podobno wyspawac bo ona nie podejdzie p&p
-
[B5 AFN] Skrzypienie z przodu z lewej strony
jak masz wielowahaczowe zawieszenie to któres wahacze sa do wymiany . miałem cos takiego w ojca AHH
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
Czyli co zeby ze 115 zrobic 160-170KM to nie trzeba wkładac wielkiego turbo tylko wystarczy od 130, ja myslałem zeby do swojego wsdzic od 2.0 16V 170 KM ale dobrze sie o tym turbo nie mówi. Podobno jest bardzo delikatne.
-
[B5 AFN] Moj wykresik z hamowni - Diagtronik
niezle wyszło. I kolejna 110 wyszła lepiej niz nowsze 115. Gratulacje
-
[B5 AFN] 160km mojego dziadka
kolejny zadowolony kierowca po wizycie w Rogala. Jak tam puszcza daymki z rurki????
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
Jarol a jak tam twoje mody zapakowałej juz turbo kkk??
-
[B6 BAU] Wykres po chipie
Wcześniej miałem A6 2.5 Aym 155PS jak prowadziłem ją z Niemiec to udało mi sie pojechac 240km/h i nie było to trudne. Strasznie fajnie smigalo to autko :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
od czego masz IC??
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ten czujnik jest odpwiedzialny za wskazania temperatury powietrza - termometr.
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
witam wma ktos namiary gdzie mozna dostac turbine kkk
-
[ALL B7] Jakie oznaczenie mają turbiny od silnika BRD, BVA 2.0 TDI 170KM
Jarol mam jeszcze jedno pytanie , czy to prawda ze ta turbina bedzie pasowała bez przerabiania do silnika 115PS
-
[ALL B7] Jakie oznaczenie mają turbiny od silnika BRD, BVA 2.0 TDI 170KM
Tak jak w temacie "Jakie oznaczenie mają turbiny od silnika BRD, BVA 2.0 TDI 170KM"
-
[ALL B7] BDG chiptuning z ABT i MTM slabe przyrosty
a ja taki silnik zrobiłem u Witka i mimo ze wyszło tylko 171 PS To zarąbiscie poprawiło sie ruszanie tym autem nie ma szarpania po zmianie z 1 na 2 i juz mozna normalnie jezdzic. Autko jest ojca i po programie Witka bardzo sobie chwali jazde a przed programem srednio mu sie podobała jazda . NIe ma co sie zastanawiac trzeba jechac do Witka nawet te 10 PS to juz cos :a4fan:
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + mod
niezle wyszło . bedziesz jeszcze cos zmieniał czy narazie wystarczy :naughty: Panowie o czym jest dyskusja w tym wątku? / Poziek
-
[B6 AWX] Wykres po czipie
bonus od fabryki na programie :naughty: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_i_regulamin_dzialu-t20416.0.html / Poziek
-
[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław
piekny wykresik .przy tej mocy autko juz fajnie smiga http://www.a4-klub.pl/smf/faq_i_regulamin_dzialu-t20416.0.html / Poziek