Treść opublikowana przez misiek95
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
żarnik podmień miejscami dla pewności. Mi mrugały oba. Wysłałem przetwornice do sprawdzenia, kupiłem nowe żarniki i od tamtej pory bez problemów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak vdo to myślę że tak. Daj na pw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Informacja dla potomnych : w dyfrze EUB koszt wymiany simmeringow połosi 2x13zl. Czas 10 minut Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
To bardziej spuchniety przewód hamulcowy niż coś z klockami. BTW spalanie jak piszesz poniżej 7l to chyba dobry wynik jak na q ;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z czym konkretnie potrzebujesz pomocy?
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
No i wszystko. Dzięki zalewam
-
Montaż subwoofera
Ja w miejscowym sklepie audio kupiłem taka przejściówkę z wprowadzonymi 4 chinchami i sygnałem remote. Koszt kilkanaście złotych
-
[B6 AWX] Podwyższone obroty
podłącz vaga i zobacz jak wygląda procentowo położenie pedału przyspieszenia na początek
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Z ciekawości co tam wymieniałeś? Bo ja dzis umyłem swoje graty z angola i sanki są troche zgnite powierzchownie ale nie widze tam dużych zniszczeń z tego powodu. Wymieniałeś tuleje? Pewnie się to rozsypało po rozkręceniu prawda?
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Troche odgrzewam kotleta ale musze zapytać bo sie pogubiłem.. Nada się to do dyfra EUB?
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
a co konkretnie tam planujesz zrobić?
-
B7 Avant AWX Quattro
To wyjaśnia dlaczego nie moge takich znaleźć Może poszukam eibacha w takim razie Turbo jeżeli jakieś wjedzie to gtb 2060vklr. Ale to raczej odległe plany.
-
B7 Avant AWX Quattro
Buda z dawcy pojechała w ostatnią podróż A ja sie zabieram za przygotowanie wózka. Dyfer trzeba uszczelnić, wysłać tarcze sprzęgła do Maklandu. Uszczelniacz wału kupić, łożysko oporowe, igiełkowe. Szukam ciągle sprężyn tył H&R pod quattro... Troche sie jeszcze zejdzie
-
[TDI PD] Problem z pokrywą zaworów (odmą). Niedrożna odma i kopcenie.
Pokaż foto:) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie chcesz zamienić pompy ABS b7 q na b6q ?
-
Montaż subwoofera
Możesz wyciągnąć chinche z radia bez problemu. Konwerterow nie polecam ze względu na okrojona jakość dźwięku Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
EGR będziesz i tak zostawiał swój, cały dolot z kolektorem też. Zdecydowanie lepiej było by włożyć AWX/AVF... noo ale jak masz takiego to swapuj, co tu debatować
-
Swap silnika z 1.9 130 na 1.9 115
Dawid myślę że to jednak Ty źle zrozumiałeś o co sie rozchodzi;d to czy chce włożyć AJM czy Bxx to jednak ważna sprawa. a BRB i BKE nie mają zadnej różnicy w mocy... to legenda pokroju tych że 131km to lepszy silnik od 130km gdzie oba to 1.9
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Bardzo przydatne zdjęcia. Ja mam całego dawce na podwórku wiec wytne z niego spory kawał z zapasem i będę mierzył. Dziękuje Castrola lej. Wiele razy go wlewałem do samochodów. Swoich i nie swoich. Żadnych zastrzeżeń co do olejów przekładniowych tej marki nie mam. Co innego z silnikowymi. EOT
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pokaże ktoś foto jak to mocowanie sensownie wspawac? Przewalilem temat ale nikt się nie pochwalił Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Fizyczna przekładka, zmiana pinów we wtyczce, kodowanie i wszystko hula? Czy jakieś przygody były? Jak Ci poszło odpowietrzenie?
-
[B7 BKE] Brak mocy przy gwałtownym dodaniu gazu
Luz wzdłużny właściwie dyskwalifikuje turbine. Ładuj śmiało awx, na te małe dmuchawki brb bke to szkoda czasu i roboty btw. odezwij się na pw, będę miał taką turbinkę na sprzedaż.
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Kręć dalej na siłe. To sie tylko tak wydaje że dalej nie idzie. wykręcisz jeszcze jeden obrót i dopiero zacznie lecieć
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dokładnie, zrób legalizację to jest bezproblemowe i może się przydać. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka