Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fireman tom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fireman tom

  1. A wali Ci w czsie jazdy? Mi tłucze z tyłu jak szarpię tylnym kołem, tak jakby był lekki luz i takie pukanie. Czy to też może być silentblock?
  2. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:09_________________________________________________ Tak jak kolega napisał.
  3. Spróbuj olej wymnienić.
  4. Kolor pierwsza klasa, ciekawe podświetlenie blatu ale nogi to już niekoniecznie
  5. Tak czy siak życzę żeby trochę Ci służyły.
  6. Owszem ciężko ale mimo iż nie jestem mechanikiem ani żadnym fachowcem od aut to udało mi się ten stukot zlokalizować
  7. no to masz odpowiedź, płyn hamulcowy ma bardzo duży wpływ na sprzęgło
  8. nie u mnie w gorzowie gość się tym zajmuje
  9. Za drążek Lemfordera u kolegi z forum płaciłem 90zł od sztuki.
  10. Ja kupiłem ostatnim razem w sklepie, który zaopatruje się tylko w Niemczech, zresztą specjalizują się w sprzedaży filtrów Mann i olejów Castrola. Olej jest w 5 litrowych bańkach więc na 100% nie jest rozlewany u nas. W marcu płaciłem bodajże 119 albo 109zł za 5L.
  11. fireman tom opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanie: czy jest jakaś różnica między Castrolem rozlewanym w Polsce w 4 litrowych bańkach, a tym z Niemiec w 5 litrowych bańkach?
  12. fireman tom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Napisz ten domowy sposób bo może się komuś przyda
  13. W tej cenie to Lemfordera już można dostać więc chyba nie był to dobry wybór
  14. A jaki się nadaje oczywiście oprócz oryginalnego?
  15. No to ciesz się, ze to tylko to
  16. podjedź do jakiegoś mechanika niech żuci na to okiem bo tak to jest jak wróżenie z fusów
  17. Przerabiałem to samo - miałem wybite wachacze. Ani szarpaki, ani mechanicy z breszką nie doszli że to wachacze. Wg nich były ok ale ja się uparłem, wymieniłem caly komplet na Lemfordera i cichutko się zrobiło. Dodam, że stare wachacze miały straszne luzy na sworzniach i na nich pukały. Nie słuchaj mechaników i nie wierz szarpakom, tylko na tym kasę zdzierają. Złap lepiej sam za breszkę, zdejmij koło i włóż ją między dwa dolne wachacze. Poruszaj przy sworzniach i sprawdzisz czy to one pukają.
  18. podpinam się pod pytanie - jak wymienić płyn w układzie wspomagania
  19. Prawdopodobnie masz zapowietrzone sprzęgło, przerabiałem to po wymianie synchronizatora 3 biegu.
  20. Trafiłem tu przez szukajkę w google.
  21. Koledzy dobrze Ci radzą, pompa wody koniecznie do wymiany z całą resztą. Polecam zakup u kolegi z forum - poszukaj.
  22. fireman tom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No też się nad tym zastanawiałem Młotek w łapę i cheja, może przestanie pukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.