Treść opublikowana przez fireman tom
-
[ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
A wali Ci w czsie jazdy? Mi tłucze z tyłu jak szarpię tylnym kołem, tak jakby był lekki luz i takie pukanie. Czy to też może być silentblock?
-
[B5 AJM] Ile oleju do skrzyni biegów
[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:09_________________________________________________ Tak jak kolega napisał.
-
[ALL B6] Ciężko wchodzi 2-ka po nocy
Spróbuj olej wymnienić.
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
Kolor pierwsza klasa, ciekawe podświetlenie blatu ale nogi to już niekoniecznie
-
[B5 ADR] Złe prowadzenie auta. Prośba o pomoc.
KUP LEMFORDERA
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tak czy siak życzę żeby trochę Ci służyły.
-
Polecane opony zimowe
- [ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
Owszem ciężko ale mimo iż nie jestem mechanikiem ani żadnym fachowcem od aut to udało mi się ten stukot zlokalizować- [B5 AJM] Nieodbijające sprzęgło
no to masz odpowiedź, płyn hamulcowy ma bardzo duży wpływ na sprzęgło- [B5 AHU] Olej z Niemiec
nie u mnie w gorzowie gość się tym zajmuje- [B5 AHU] Jak sprawnie zniwelować luz na maglownicy?
Za drążek Lemfordera u kolegi z forum płaciłem 90zł od sztuki.- [B5 AHU] Olej z Niemiec
Ja kupiłem ostatnim razem w sklepie, który zaopatruje się tylko w Niemczech, zresztą specjalizują się w sprzedaży filtrów Mann i olejów Castrola. Olej jest w 5 litrowych bańkach więc na 100% nie jest rozlewany u nas. W marcu płaciłem bodajże 119 albo 109zł za 5L.- [B5 AHU] Olej z Niemiec
Mam pytanie: czy jest jakaś różnica między Castrolem rozlewanym w Polsce w 4 litrowych bańkach, a tym z Niemiec w 5 litrowych bańkach?- [ALL B5] Uczucie bujania przodu
Napisz ten domowy sposób bo może się komuś przyda- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W tej cenie to Lemfordera już można dostać więc chyba nie był to dobry wybór- [ALL B7] Jaki płyn do wspomagania?
A jaki się nadaje oczywiście oprócz oryginalnego?- [ALL B7] Dziwne zachowanie auta
No to ciesz się, ze to tylko to- [B5 AJM] Nieodbijające sprzęgło
podjedź do jakiegoś mechanika niech żuci na to okiem bo tak to jest jak wróżenie z fusów- [ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
Przerabiałem to samo - miałem wybite wachacze. Ani szarpaki, ani mechanicy z breszką nie doszli że to wachacze. Wg nich były ok ale ja się uparłem, wymieniłem caly komplet na Lemfordera i cichutko się zrobiło. Dodam, że stare wachacze miały straszne luzy na sworzniach i na nich pukały. Nie słuchaj mechaników i nie wierz szarpakom, tylko na tym kasę zdzierają. Złap lepiej sam za breszkę, zdejmij koło i włóż ją między dwa dolne wachacze. Poruszaj przy sworzniach i sprawdzisz czy to one pukają.- [B6 AWX] Jak wymienić płyn do wspomagania?
podpinam się pod pytanie - jak wymienić płyn w układzie wspomagania- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Castrol Magnatec Diesel 10W40- [B5 AJM] Nieodbijające sprzęgło
Prawdopodobnie masz zapowietrzone sprzęgło, przerabiałem to po wymianie synchronizatora 3 biegu.- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Trafiłem tu przez szukajkę w google.- [B5 1Z] Wymiana rozrządu
Koledzy dobrze Ci radzą, pompa wody koniecznie do wymiany z całą resztą. Polecam zakup u kolegi z forum - poszukaj.- [ALL B5] Uczucie bujania przodu
No też się nad tym zastanawiałem Młotek w łapę i cheja, może przestanie pukać - [ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu