Treść opublikowana przez kepasa
-
[ALL B6] Zabudowa audio w avant
też ich nie darzę .... klinika dźwięku może wyczyścić portfel... chodzi mi o kogoś z pojęciem, kto z parę stówek mi to zrobi i zamontuje,resztę audio zrobię sobie sam
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
mnie się podoba ale też pozostałbym przy samym dachu... czyli w tym b7 jest nakładka karbonowa??? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________to ktoś z forum?
-
[ALL B6] RDS na wyświetlaczu komputera
ctv ma rację, nic nie potrzebujesz oprócz kolegi z Vag-em, uruchomisz sobie wskazywanie na Fisie i po problemie...
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
Firma "Teleradioman", są nieźli. Robili sporo ciekawych projektów. Trzeba rozmawiać z p.Jackiem zna się na rzeczy. Pracowałem u nich kiedyś. mi sie atm z nimi ciężko gadało... nie potrafili znaleźć srodka cenowego tylko albo górna półka z chorymi marżami albo chłam... ale podjechać możesz, zadzwoń sobie na ten numer który podałem wyżej, będziesz zadowolony
-
[ALL B6] radio audi concert I
nie opłaci Ci się... przeróbka jak pod RNS-E
-
[ALL B6] Zmiana Blaupunkt canberra cm 84 na Audi Chorus
a propos montażu ori radia , robisz to bez problemu tylko jak nie miałeś wcześniej oryginalnego to ktoś Ci go musi podpiąć po szynie CAN, ba w przeciwnym razie będzie grał Ci tylko przód
-
[B6 AVF] Jakie radio kupić ?
temat generalnie zamknięty, ale jak można proponować nakamichi lub beckera i rozmyślać o mp3??? albo jakość albo ilość... i nie wiem jak może pasować pioneer do deski audi... o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie nie pasuje...
-
[ALL B5] Drgania powyżej 120 km/h
możesz spróbwać wyważyć na aucie, jak nie pomoże to opony do wyrzucenia
-
[B5 1Z] Brak kontrolki świec żarowych
dokładnie, spaliła Ci się poprostu żarówka. jak już wyciągasz zegary to przełóż sobie jakąś żarówkę z innej kontrolki i sprawdź czy dalej nie świeci...
-
[ALL] Jaki ON?
jak miałem diesla tankowałem na BP ultimate diesel i nie było kłopotów... orlen omijam do dziś...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
mnie też by interesowały... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 20:00_________________________________________________http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860712.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kozak :good:
-
[ALL B6] Problem ze znalezieniem części do zderzaka
taniej dużo nie kupisz używki... jest sens?
-
[ALL B6] Fabrycznie przyciemniane szyby
ja mam zielone... napisu nie mam... a sam sobie wyciemniłem i luzik... w polskich wersjach wyciemniano tylne szyby ale to była folia... nie piecowo jak np w passatach b5..
-
[B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem
pożycz zamykającą sie klapkę od kolegi i będziesz wiedział czy wina zamka w klapce czy w tapicerce...
-
[ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł
czegoś chyba nie rozumiem, jak masz w pozycji auto, to w dzień Ci nie świecą???? powinny świecić.(jako dzienne) ja mam załączone mijania Vag-em i odpalają się jak załączę zapłon... także też się da.
-
Jakiej firmy instalacja jest lepsza (Audi A8) ?
w BRC masz jeden duży reduktor do 300km... więc się zastanów, można się połasić na instalkę Prince'a. ma bardzo dobre opinie do V8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka.... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:19_________________________________________________ a plomby masz?
-
[B5 ADP] Co myślicie o tym oleju z allegro ?
racja
-
[B5 AFN] Jak wygląda smok oleju ?
prawie jak wawelski.... :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj