Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. kepasa odpowiedział(a) na Wąski temat w Lifestyle i Hydepark
    Było by wielu potencjalnych klijentów
  2. Wąski coś namąciłeś
  3. Dokładnie podjedz na spota i koledzy na pewno pomoga i użyczą wkładu
  4. kepasa odpowiedział(a) na ramzespp temat w Audi A4 B6/B7
    i tu kolego błąd Nie kupuj kluczyka na allegro tylko w ASO bo jak Ci zniknie fura i sprawdzą że kluczyki były dorabiane to nici z ubezpieczenia Szkoda oszczędzać 250 zł
  5. Efekt jest bardzo ciekawy
  6. u mnie był przetwornica co prawda orginał ale padła
  7. ładnie wygląda.... napisz jak jeździ... Poziek ma rację z tym paskiem plastiku, chyba ,że nie chcesz rezać...
  8. jak sam będziesz odgrzybiał, to sprawdź czy masz klimatyzowany schowek, wtedy nie będziesz go musiał wykręcać.. afiltr przeciwpyłkowy jest pod maską przed pasażerem na podszybiu... jak nie wiesz gdzie jest. to pewnie nadaje się do wymiany...
  9. mogły się poprostu spalić obydwie naraz... raz tak miałem ;(
  10. w b5 chyba wogóle nie było czujnika deszczu/zmierzchu...
  11. czujnik temperatury a termostat robi znaczną różnicę napisz czy przestało Ci wariować, bo ja mam tek samo... wieczorem jak jadę poza miastem spokojnie temp spada mi nawet poniżej 70'... i nie działałem jeszcze w tym kierunku... ale to na 100% termostat lub czujnik temp.
  12. jeśli nie masz auto przy przełączniku świateł, podpinasz VAG i uruchamiasz światła dzienne... po włączeniu silnika zapalą się światła..
  13. pobno po podpięciu tego adaptera zadziała wyświetlacz w FISie, ale lepiej kupić oryginalny patefonik ... http://www.allegro.pl/item396439783_audi_concert_chorus_can_bus_adapter_konwerter.html
  14. jakiś rusek chyba nim jeździł w holandii...
  15. sprawdź czy działa domykanie z kluczyka i z zamka w drzwiach(przytrzymujesz przekręcony kluczyk) wykluczysz bezpieczniki
  16. ciężko Ci będzie dotrzeć do usterki raczej... podepnij Vaga i przesusz dobrze komorę silnika...wystaw na słońce... ja kiedyś zamoczyłem moduł silnika w innym aucie, nie odpaliło... jak podmieniłem moduł palił od razu, więc zawilgocony suszyłem całą noc zwykła farelką auto rano odpaliło... od tamtego czasu nie myję silników
  17. kepasa odpowiedział(a) na plapaw temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie miąłem tak samo... tez myslałem , że coś siadło...
  18. a b6 "follow me" tez można ustawić, czy nie..
  19. Kepassa kepasa ma szarą(patrz-grafitową) i nie ma bródek ;p [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 08:13_________________________________________________odskoczyłem od tematu, ale musiałem zdementowac pogłoski.... ja tak daleko się nie wypuszczam poza tym
  20. Aha..ciekawa teoria :gwizdanie: Jeszcze nie spotkałem sie z tym aby po przyciemnieniu szyby nie zmieniła sie widoczność kolega chciał pewnie użyć słowa 'prawie' :>
  21. Pewnie zależy od wielu czynników- kierowca,samochód,opony,umiejętności ,pogoda, refleks, Jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz
  22. A półoś nie jest krzywa
  23. Daj spokój dużo nerwów i roboty
  24. Czyli są wszystkie do wymiany
  25. całe opakowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.