Treść opublikowana przez dayd_4
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Witajcie! Minęło kolejne 8000km. Więc lecimy z wymianą oleju przed majowką! P.S. Przy okazji wymieniłem też olej w moto. Marka, jedyna słuszna, sprawdzona.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Hej. Jak mogę Ci podpowiedzieć, elektryczne przepustnice nie są konieczne. Założyłem millteka przelotowego i jest to sensowne rozwiązanie, na dalszą trasę, typu kilkaset kilometrów, dla żony, dokupilem db killery. Jak jeździmy razem do 100km, przelot się nie drze, delikatnie rezonuje przy około 3000obr./min. Jak jutro będę leciał za granicę, założę db killery i wydech jest jak seria. Zajrzyj sobie na wątek, który o tym napisałem. Montaż do godziny P&P. @HOLMATRO też się przekonał i kupił millteka ostatnio. Pozdrawiam.
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Hej. Napisz więcej, co robiłeś z reflektorami i jak oceniasz różnicę. Pzdr.
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Ładnie to wszystko wygląda. Jest czarno, jest lotka, jest szyber, jest koło. Oby tak dalej! Pozdr.
-
A4 B5 1.8T by Czarek
@Mad_Maxs gratuluję zapału! Przeglądam Twoje wpisy i psuje mi smak tylko jedna kwestia - po co ten Rapid? Przy prawdziwym samochodzie, jakim jest B5, to papierowe origami! Pozdrawiam serdecznie!
-
Układ wydechowy strzela (stuka) po wyłączeniu auta [1.8T]
U mnie, odkąd nie mam katalizatora, nie strzela już tak, jak kiedyś po zgaszeniu. Prawdopodobnie nie nagrzewa się tak mocno układ wydechowy.
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Oryginalne Felgi Audi RS4 OEM 8E0601025BE / AG, 9J19 ET29, opony 225/35R19 Yokohama Advan Sport, zawieszenie 1BV.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dziękuję, Myślałem ją wywalić całkiem, bo i tak jej nie używam. jak będę miał chwilę to się pobawię.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, z nowości w temacie, w tym tygodniu wpadło wiosenne woskowanie furki, w zaprzyjaźnionej myjni ręcznej. Wreszcie czerń jest czarna!! Pozdrawiam i udanego sezonu!!!!
-
Przelot !!!
Nie mam pojęcia, czy będą dobre. Tak jak pisałem w temacie, ja zdecydowałem się na gotowe, dedykowane rozwiązanie, żeby nie rzeźbić i nie tracić czasu na poprawki, że coś tam za głośno, coś tam stuka o nadwozie, albo o zderzak. Założyłem gotowca, który pasował P&P Musisz poszukać w tematach, może ktoś kombinował wydech na tłumikach Turboworks i ci pomoże. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Na szczęście finansowo się o niego nie boję. Tylko czy gra jest warta świeczki? Cóż, młodość rządzi się własnymi prawami.
-
Przelot !!!
Tutaj masz opisany temat. Niestety nie mam filmiku, bo nie mam odpowiedniego sprzętu, żeby uchwycić dźwięk, nie zniekształcając go. Ogólnie bardzo dużo jeżdżę, jestem bardzo zadowolony.
-
Przelot !!!
Kolego, jeśli przelot, to osobiście polecam ci droższe rozwiązanie w postaci gotowego zestawu. Sam myślałem rzezbic tak jak ty, mam nawet o tym pojęcie i narzędzia. Jednak robienie takich przeróbek we własnym zakresie, finalnie da ci niezadowalajacy efekt. Albo będzie za głośno, albo będzie rezonans. Stracisz czas, pieniądze i finalnie będziesz szukał gotowca. Ja osobiście zdecydowałem się na oryginalny używany przelot Millteka i jestem bardzo zadowolony. Wydałem parę groszy, ale za to efekt końcowy jest przewidywalny i zadowalający, do tego dostajesz zestaw P&P i w 30 minut sam składasz całość. Pozdr!
-
1.8TFSI czy 2.0TFSI do 30000zł
No i jak, jest już kupione to cacko, czy go nie ma? Pozdr.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolego, stosuje ten właśnie LM juz drugi cykl i sprawdziłem, że zdecydowanie można go polecić. Za 700km znowu czeka mnie wymiana i po raz kolejny zaleje tego właśnie Liqui Moly. Wcześniej lalem tańszego 5W40 Liqui Moly top tech. Teraz obserwuję niemalże zerowe zużycie oleju, za to dosyć znaczne zabrudzenie. Mój cykl wymiany to 8000km. Zdecydowanie polecam ten olej co wspomniałeś, ale przede wszystkim skrócenie interwalu wymiany do 6-8 tys. Km. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, oto ostatni wynik poszukiwań fury dla kolejnego świra, który za nic mając koszty, postanowił kupić i mieć 8 cewek zaplonowych, chociaz namawialem: kup BEXa jakiegoś nie S4 ,policz koszty!!!!! Świeży zakup na drugim planie. Czarne S4 B6 2003r. W przyzwoicie uczciwym stanie, z najprawdopodobniej oryginalnym przebiegiem 134000km. Oczywiście cała trasa BEXem, znowu bez grama zużycia oleju. 600 km. Szacun Liqui Moly. P.S. pierwsze tankowanie...
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Tylko logo
-
1.8t quattro 300+ by Mintek
Gratuluję zapału i kierunku modów! Wszystko ze smakiem a to rzadkość. I jeszcze to wypiaskowane zawieszenie! P.S. Masz dwie szerokości felg na quattro?! Pozdr.
-
Milltek full przelot 1.8T quattro BEX
Czasu nie ma na nic, coś tam nagralem, ale nijak nie oddaje to rzeczywisteści, a z @HOLMATRO tez odkąd mam wydech, nie było kiedy się spotkać na spokojnie, porobić jakieś sensowne nagrania. Teraz wiosna idzie,coś się ogarnie niebawem.
-
Adapter/Downpipe pod K04-0064 i wydech 2.0 TFSI B7
Idziemy grubo jasiu, teraz to już na pewno cię nie dogonię...
-
Stage 2 jaki IC??
Zamawiałem zestaw z FMIC.pl, i cały dedykowany zestaw montażowy do 1.8T zupełnie nie pasował, wymagał mega przeróbek i wielu łączeń, do tego ilość elementów była niewystarczająca. Nie polecam zestawu od nich. Pzdr.
-
Za duże spalanie gazu
@pulpecik bardzo ładnie opisałeś zagadnienie
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS