Treść opublikowana przez Pulpit
-
Alufelgi do B5
te z pierwszego linku zejdą się mniej więcej z linią nadkola, te z drugiego będą troche schowane w nadkole, problemów z założeniem nie powinno być i tu i tu skoro pchają 10j na ujemnych et w b5 to z tym będzie dobrze
-
Alufelgi do B5
pierwszy link nie działa te z drugiego linku na bank będą bez obcierania i problemów z montażem
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- i ukraińskie efbiAJ w akcji Berkut w akcji - Sadistic.pl w razie gdyby ktoś znowu miał problem ze zrozumieniem co widze w tym śmiesznego, już tłumacze, banda kretynów, leje idiote dążącego do upadku jego państwa.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dzięki dziku za pake expres jak zawsze, polecam
-
Wycieki z pod pokrywy zaworów
ten zestaw u dzika 5 dych, zamawiałem w piątek i taką cene mi zaproponował
-
Wycieki z pod pokrywy zaworów
nie jest zgrzana to jest normalnie element wymienny jak to zwykle bywa przy uszczelkach a dokładnie ten zestaw Zestaw uszczelek pokrywy zaworów ELRING 470.280 - Motointegrator.pl - sklep internetowy polecam zagadać do klubowicza dzik on ogarnie Ci ten zestaw jeszcze taniej.
-
Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
chyba Cie nie rozumiem, jeśli chodzenie w czyiś grzybach jest dla Ciebie spoko to zachowaj to dla siebie i nie sugeruj że mogłem coś takiego powiedzieć czytam co niapisałęś któryś raz i qfa o co Ci chodzi?
-
Jak uzyskać taki dźwięk z wydechu w A4 B5 1.9TDI?
wstawić kamere przy nagrywaniu do wydechu końcowy inny i nic innego chyba się tam za bardzo nie porzeźbi
-
Strefa Śmiechu
- Autostrada Warszawa-Poznan jaki koszt przejazdu??
nie pchaj się na autostrade jesz sobie dwójka czy tam e-92 teraz mieszkam bardzo blisko tej trasy co dzien po niej latam i ruch na tej drodze jest już praktycznie zerowy kwestia tylko żółtych latarni i nieoznakowanych sierściuchów, ale tych masz i na autostradach fotoradar jest w błoniu sochaczew zduny bedlno kutno dalej nie pamietam ale to już 1/3 trasy lub w-wa- skierniewice bramek jeszcze nie ma, ze skierniewic 15 miut do łowicza i z łowicza droga już do pozniania dojezdza- Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
nie przesadzaj, te same ryżowe rąsie to robiły, tylko na innej zmianie nubuk w timberkach wygląda troche lepiej, ale i tu i tu sprawuje się identycznie, wykończenie wewnętrzne w nike jest tak jakby troche bardziej surowe, ale też wydaje mi się poza pierwszym wrażeniem po założeniu buta różnicy wielkiej nie uświadczysz. nie mówie że timbery są złe, ale z porównaniem troche poleciałeś, jeśli już w tą strone to alfa romeo z audi, co z tego że piękne jeśli się yebią- Strefa Śmiechu
kiedyś na stacji ustrzeliłem takiego rodzyna- Lampy SONAR. Opinia.
podoba Ci się taka wizja A4? jeśli tak, to kup sobie a jeśli nie to szukaj liftowych lamp tnij co trzeba i zakładaj lapy, które dają światło i wyglądem nie zalatują remizą- Lampy SONAR. Opinia.
nie rób tego.- POMOC Mandat za laser - pomiar inne auto
musisz sobie poszukać info, bo gdzieś oglądałem reportaż na ten temat, dokładnie nie pamiętam czy tyczyło się to konkretnych urządzeń pomiarowych, czy fotoradarów, ale sens tego był taki, że kontrolujący ma obowiązek namacalnie wskazania winnego, auta na przeciwległych pasach ruchu lub pojazdy w kolumnie czy jeden koło drugiego, co w tej sytuacji nie jest możliwe i to była chyba ta furtka, ale głowy za to nie dam.- Muzyka w naszych autkach
- Car Audio By Zychu
sporo osób na forum ma skrzynie w sedanach i wszystko jakoś śmiga, delikatny problem może być przy nie dzielonej kanapie jedynie.- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
no to łącze się w bólach bo też się powoli zbieram za malowanie keskinów kt4- Car Audio By Zychu
z tego co Ty piszesz wyżej sam nie słuchałeś, więc może najpierw zobacz sobie jak to dla Twojego ucha brzmi, z głośnikami i bez nich z tyłu. no i jeśli upierasz się przy jbl-ach to popatrz trochę po forach CA i zobacz jak to robią inni w sprawdzony sposób i przy użyciu jakich komponentów dla różnych przedziałów cenowych.- Car Audio By Zychu
ja miałem i mi nie pasowało, więc wymontowałem, taka moja opinia w temacie głośników na tyle- [B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
a przy takim rancie nie myślałeś o polerce?- Car Audio By Zychu
te 4 stówy które chcesz dać na tył przeznacz na wygłuszenie drzwi, a jeśli coś zostanie dołożysz do zestawu na przód. przynajmniej ja bym tak zrobił a co do wzmacniacza, to musisz poczytac trochę, bo opcji kilka jest- vagcom pod macOS. Próbował ktoś?
ok, dzięki, coś będę musiał pokombinować z tym co mówisz, sądziłem, że może jest opcja by winde ominąć, ale wychodzi na to, że nie da się- vagcom pod macOS. Próbował ktoś?
Tak jak w temacie próbował ktoś odpalić vag- com'a pod macOS'a? Wpadł mi przez przypadek macbook air i chciałem sobie to pod takie cele dać tylko nie wiem czy to ma racje bytu?- Czy taka felga podejdzie do b5?
przy np 8" et około 35 wychodzi na równo z nadkolem żeby utrzymać linie koła z nadkolem przy 8,5 et musi się odjechać o pół cala na pół, czyli et o około 6 w dół i tak analogicznie przy innych szerokościach. z tym że może dojść do momentu kiedy felga oprze się o amortyzator lub nie możliwe będzie założenie "normalnej" opony - Autostrada Warszawa-Poznan jaki koszt przejazdu??