Treść opublikowana przez gregor10
-
Sprawdzenie ładowania turbiny jak?
u jakiegoś forumowicza
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
odcinke na 7000rpm ustaw , zwory zaczynaja plywac przy znacznie wyższych obrotach tak ze bez obaw, widać ze moment się utrzymuje pod odcinką wiec ten tego tamtego może być jeszcze ciekawiej
-
potzrebny wsad do 1.8t
mam ori wsad , mogę przesłać. auto odpala czy kaplica ?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
dobrze idzie uwzgledniajac mase , kolo, dluga skrzynie i to ze masz pare poprawek do ogarniecia w silniku.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ile km poza mapa sobie latało to powyżej ?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
ja korbą od 1.8t nagrywam a Wy ?
-
1,8t BEX wykres z hamowni
po dwa 2+33, 3+020, 115+118,
-
Sprawdzenie logów kanał 033
Jest nowa pompa paliwa , przeplywka była podmieniana na nową sprawna i korekta spada tylko o 1-1.5% w dół, generalnie m.in mogą być wtryski zapieczone, ew uszkodzona sonda lambda. sprawdz wartości na 093 i 091 bloku tak pro forma.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jest moc ! A temu klientowi to mam nadzieje że zwieracze puszczą szybko , bo za taką akcje powinien ciężko odpokutować
-
logi AEB
jak masz napinacz zmieniony i nadal stuka to przyczyna lezy w innym miejscu
-
logi AEB
po tym że silnik stuka na serii.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ni taki aż tam shit, tam jest przecież panewka ustalajaca na końcu i wielkiej siły tak naprawde nie trzeba, ramie działania siły jebutne i starczyło pewno. W BMW silnikach M20 niech no ci tylko upadnie wałek rozrzadu na ceramiczną posadzke, na bank masz go w 2 albo i 3 czesciach odrazu. Twarde to ale kruche makabrycznie ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- ty masz z fazatorem czy bez? ma z fazatorem mechanicznym hjehje ps taki suchar na dobranoc
-
Logi przeplywka
A co ma być nie halo ? zrób logi tak jak German pisze.
-
logi AEB
ale kupa ten soft, zalany paliwem w 4 pupy. no i auto na serii niesprawne... stuka fest. do sprawdzenia napinacz lancuszka , a w zasadzie wymiany , bo jego nie da sie sprawdzic, a potem glowica.
-
Tuner Podkarpacie
Z czym jest problem konkretnie. W razie problemu mogę pomóc.
-
logi AEB
no tak jakby patrzać na stuki ja bym się bał wypuścić takie auto... no ale dla niektórych to podobno norma
-
logi AEB
logi 002+007. auto po chipie i wtryski zapętlone, taka moc niestety nie jest bezpieczna na seryjnych wtryskach które kończą się przy 180km , a co dopiero przy wyższej mocy. brakuje paliwa i wtryski leja jak popadnie, oby tylko paliwa nie braklo za którymś razem. Jesli ma to byc z glowa zrobione to niech CI ten tuner skrecic program do 180km i tyle. A jak chcesz wiecej to trzeba dac wtryski 350cc i dopiero stroic. O strojeniu na sondzie szerokopasmowej nie wspomne
-
Zrobione logi 1,9 tdi AFN prośba o analizę.
Przeplywka minimalnie zaniża, turbo wolno wstaje, sprawdz krociec od pompy vacum, i czy gruszka nie przegnita, tak samo wezyki od i do n75. do kata mozna tez zajrzeć lub wyciac.
-
Błąd 16396 - Nastawnik
Możesz opisać więcej szczegółów ? Znam ok 25sztuk 1.8t które jezdzi na chinolach za 500zl z allegro i nie ma problemu żadnego póki co, niektóre już natrzaskały przebiegi po 40tys od założenia i 0 problemów. Co było dokladnie zmieniane u Ciebie i jakie były problemy ? Było mierzone cisnienie oleju w silniku ?
-
P1128 Brak mocy
No widzisz Fajnie że auto ogarnięte To cieszy.
-
prosze o analize logow 1.8tq bfb
Logi 033+002, 020+003.
-
Błąd 16396 - Nastawnik
Inaczej - Oryginal , pewny to masz w ASO za 1500zl. To z allegro czy kupisz bez znaczów za 500zl , czy ze znaczkami audi czy też febi itp za 500zl to jest wszystko to samo z chin. Póki co nie było problemów z zamiennikamia.
-
Prośba o analize logow audi a4b6 awx
spreżarka na stół i szorowanie.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Na tych logach jest ok, ale tutaj nie zobaczymy zmiany sterowania dv , bo logi trzeba bylo zakonczyc dopiero po odpuszczeniu nogi z gazu aby zobaczyc czy nie ma przerostu cisnienia doladowania po odjeciu nogi z gazu.
-
Prośba o analizę logów dwóch TDI
polega na sprawdzeniu szczelnosci ukladu pompa vacum-gruszka.