Treść opublikowana przez 3r4
-
B8 TrOOOOp
kogoś chyba ustrzelili na ułamek sekundy https://youtu.be/jhRiB1KdjRc?t=94
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
-
1.8T BFB P1128 za ubogo..
to nie ten rozmiar, jak kiedyś zgubiłem nakrętkę to tylko aso, wentylkowe nie pasowały więc pewnie to samo jest z samym "wentylem"
-
B6 DIVISION
avusy 3 raczej trudno pomylić, jedyne minimalnie podobne to avusy2 ale to 17" musisz szukać nie tylko jako avus ale kombinować po producencie i parametrach 5x112 audi ronal 18" et43 i różne kombinacje szukać na allegro nie tylko jako felgi ale też kół, może ktoś sprzedaje z zajechanymi oponami
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Tak, jest. Kierownica już od dwóch tygodni leży z innymi gratami w piwnicy i się sezonuje Z pewnością się pochwalę, jak już poogarniam na gotowo przekładkę, kodowanie itp.
-
B6 DIVISION
na fmicu jest chyba kod coobcio jakiś i nie wiem czy jeszcze coś innego nie było z jakiegoś forum
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Przerwa zimowa się skończyła, czas odszczurzyć temat Na razie takie mini zmiany mające na celu odmłodzić trochę auto nowe ramki (stare naruszył ząb czasu, połamały się uchwyty od tablicy). Wlatują Alti Giri Mono black nowe podkładki tłumiące pod tablice prosto z salonu skody "nowe" ramię wycieraczki, ale za to ze starą wycieraczką z Audi A1 +++ mini spoiler nadchodzącej zmiany
-
A4B7 1,8T 2007r mega zagatka w zawieszeniu.
też pomyślałem o tym, że może sprężyna strzeliła
-
Szukam specjalisty do zrobienia wydechu
teraz to jakoś powoli się zmienia w jakieś premis performacne
-
Szukam specjalisty do zrobienia wydechu
na grupach/forum znajdziesz jedynie info pewnie o Olsztyn/Lublin może koło Warszawy coś. Koło Wrocławia jest jakiś koleś co na filmikach od JagodowyTV coś tam ostatnio spawał. Robił ostatnio jakieś wydechy do a3, i jakieś kolektory/barany. Niestety jeżeli chodzi o jakość i polecanie to się nie wypowiadam bo nie znam go osobiście, ale taka opcja jest jak coś np. https://www.youtube.com/watch?v=xMsQJFC4LTc&ab_channel=JagodowyTV
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
samo przycięcie to chwila, ale problem jest największy żeby nadać temu inny profil, a później zamontować do kratki i żeby się to ze sobą jeszcze trzymałooo
-
1.8T BEX Logi
ja po @ się cieszyłem jak dziecko, mija chyba rok i też mam czasami wątpliwości czy nic się nie popsuło bo auto nie jedzie "jak kiedyś" chyba się człowiek przyzwyczaił do mocy bo w moich logach kiedyś też niby wszystko ok...
-
Ustawienie wałków rozrządu BFB
Jest takie jedno zdjęcie które przewija się bardzo często w tematach rozrząd+a4+b6+1.8t+ross+tech - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.COM
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
tak jak napisał banan, ton jest tylko trochę inny. Niestety na allegro już go pewnie nie kupisz pozostaje szukanie po necie albo trochę innych parametrów
-
Kupiłem samochód powypadkowy pomoc!
5-10k skoro robiło to ASO to na pewno nie jest po dachowaniu. dwa elementy nowe w podkładzie, malowanie i robocizna i tyle wyjdzie Bez sensu temat, jedyne co to cofnięcie licznika jest niepokojące
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
dokładki z cupry nie masz, więc nie ma co urywać najwyżej będziesz jeździł 3km/h na każdym spowalniaczu
-
Montaż fmic
Pewnie 550x180x65mm najpopularniejszy Tutaj jest bardziej odpowiedni dział https://a4-klub.pl/forum/14-turbo-chiptuning-i-tuning-mechaniczny/
-
Gwint a geometria.
@Gozdzio96 ogólnie zawieszenie wygląda tak. Na zielono masz tuleje, na czerwono śruby. Dwie te same fotki pod innym kątem. Dowiedz się o które chodzi bo strzelam, że zbieżność to te w aluminiowej podporze
-
Kradzież katalizatora
Już kilku auto przygniotło w tym roku
-
Buczenie, dziwny dźwięk, filtr powietrza
jeżeli chodzi o dudnienie to było chyba już wiele razy poruszanie, nie wiem czy ktokolwiek to wyeliminował. Ale chyba musisz się bardziej wysilić z opisaniem skąd, gdzie, kiedy
-
Gwint a geometria.
4 tuleje i dwie śruby to brzmi jak banany i śruby od pochylenia koła. Przygotuj się, że to zrobisz i nagle okaże się, że jest jeszcze jedna śruba mimośrodowa po obu stronach od zbieżności (o ile dobrze rozumiem ich zasadę działania )
-
[A4 B7] Gwint do Avanta
ja miałem problemy z tyłem, ale to nie wina produktu tylko fachmanów... ostatecznie sam sobie w sumie ten tył wsadziłem dwa razy, bo wymieniałem też te podkładki. Jedyne co mi się wydaje tylko to nie ważne czy się ma fwd/q brać wersję z sprężynami pod Q (bo wydaje mi się, że ten mój jest trochę za miękki).
-
Audi a4 b6 stłuczka
lampa paruje od zarysowania?
-
[A4 B7] Gwint do Avanta
dobrze napisałeś, sprzedaje "te" gwinty więc co mu doradzi jak nie mts? a tak na poważnie to liczy się chyba głównie budżet... Nigdzie za dużo nie polecają poza albo niska półka, albo AP, albo KW. Ostatnio coś tam jeszcze niby "by KW" jakaś firma
-
Upust powietrza
Wyciągnij i zobacz możliwe, że DV padło.