Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Fajne C6 Duży skok do B6??
  2. Piękny samochód. Nie jest to przypadkiem jeszcze tds??
  3. mam trzeci sezon na A4 Klebery,auto zachowuje się na nich bardzo pewnie
  4. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...ale bullshit. w takim razie gdzie te swapy na forum? przeciez jest tyle latwych operacji, swapow... a jakos malo kto ma jaja zeby cos grubego wyrezac To prawda. Miałem MK3 swap z benzyny na 1.9tdi. Zdarza się coś takiego,ale to rzadkość, mimo,że jest to prosty zabieg. Teraz jest Mk2 było 1.6benzyna jest 1.9tdi,trochę więcej roboty i szukania części,ale się da.Są tacy co wkładają VRy,wydawało mi się,że to dość powszechna praktyka,ale jednak nie... jest kilkanaście takich projektów w PL. Myślę,że przy wyreazniu budy na RS4B7 będzie więcej roboty niż przy swapie na 2.7bit.
  5. dwie ostanie zimy jeździłem na Michelin Alpin A3 w rozmiarze 195/65 R15 , z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepsza zimowa opona jaką do tej pory miałem , teraz jestem przed zakupem 205/55 R16 i Michały A4 w tym rozmiarze są trochę za drogie Miałem Alpin A3 trzy sezony na Multivanie rozmiar 205/70/15. Rewelacyjna opona Teraz założyłem 205/60/16 firmy Accelera Nie jest źle jeśli temperatura jest niska,ale jak przekroczy +10stopni trzeba być czujnym,bo robią się trochę kisielowate. Nie były to opony typowe na busa,tylko osobowe z wysokim indeksem nośności.
  6. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie ktoś kupował taką folię? Chcę zrobić lampy i kierunki przednie na taki właśnie kolor,a tylne przyciemnić(są klary)w MK2.
  7. Poglądowo TEST AŚ http://www.auto-swiat.pl/1-potrzebne-jak-ciepla-czapka-test-opon-zimowych-w-rozmiarze-19565-r-15-th
  8. Bez awaryjny był R5 pompa VP 37 i miał w Audi C4 140KM VW Multivan 150KM tak. ma ponad 200KM, 2.0tsi....
  9. hlułin jest do bani
  10. Przed chwilą widziałem w tvn24. Byli tylko ci dwaj których staranowali mimo,że zostali ciężko ranni,jednego zabili drugiego ranili,a trzeci uciekł.[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 16:27_________________________________________________Ma ktoś królika,samiczkę na sprzedaż? Puścił bym ją teraz z moim samcem i zjadł go w święta
  11. Straszny syfiasz był poprzednim właścicielem. Rób, rób, przecieraj szlaki
  12. GILI odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Piękny Samuraj
  13. miałem starszy model,opona rewelacyjna
  14. w T5 czy dopiero w T6 ?? T5 to porażka. Mam takiego na stanie jako kierowca w Środowiskowym Domu Samopomocy. Spotykamy się często na spotkaniach z innymi w/w domami i powiem Wam że chłopaki którzy mają takie same T5 pod sobą narzekają tak jak ja. U mnie przy przebiegu 159kkm jest już 2x wymieniane kpl sprzęgło razem z dwumasem i szykuje się kolejna wymiana, pompa wspomagania, o zawieszeniu już nie wspomnę bo leci ciągle a jest robione na Lamforderze, przeguby poszły nam już 4 w tym roku z lewej strony, silnik bierze olej, spalanie 105KM wychodzi w granicy 9,0L na spokojnej jeździe. Ja dbam o samochód bardzo tak że nikt nie może powiedzieć że to moja wina. Zrobili auto tylko po to żeby się serwisy miały z czego utrzymać. Porażka na całego. Z 2.5tdi niema takich problemów. Koleś ma firmę budowlaną i siedem T5-tek na stanie z tego sześć 2.5,a jeden 2.0tdi. Awarii jest nie wiele. faktem jest,że T4 jest wygodniejsze i mniej awaryjne,a silnia nie trzeba tak kręcić. 1.9 t5 to porażka
  15. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Strzelanina-w-Gdansku---zginal-bandyta,wid,12810634,wiadomosc.html?ticaid=1b291
  16. myślę, że nastąpi to szybciej, jak spadnie trochę deszczu :naughty: zrobisz tak? :gwizdanie:
  17. GILI odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    Jechałem kiedyś z kolesiem C3 z dłubaniętym 2.2t miałem wrażenie,że buda nie wytrzyma tej mocy...szok jakie,to ma odejście.
  18. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    turbiny są te same.
  19. GILI odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    http://moto.wp.pl/gid,12795104,title,Dwa-razy-E30-bez-dachu,galeriazdjecie.html
  20. połowa ma co najmniej taki przebieg wie lub nie. Widziałem A4,taki model jak Twój,który ma ok 320-340tyś.,a wygląda jak nowy(gdybym nie widział licznika dał bym mu góra 120tyś.km),latane głównie po autostradzie sam kierowca.(auto klubowicza ) Widziałem,tez na spocie B szóstki z takim przebiegiem licznikowym jak mój ok.230tyś. i wszystkie przyciski wyryte do białości,a ubytki w elementach plastikowych można liczyć w metrach sześciennych,trudno mi sobie nawet wyobrazić jaki przebieg musiały znieść te auta.(myślę,że 500 to minimum)
  21. Żaden fanatyk,bo gdyby nie inne potrzeby życiowe,to przesiadał bym się właśnie na 535d :gwizdanie: mimo,że we wnętrzu Audi czuję się lepiej jak w BMW
  22. Ale porównanie A 2.0tdi 140ps w Q5 pojedzie? Nie jechałem Q5,ale Tiguanem 2.0tdi 170KM,pomijając komfort jazdy,bo X3 jeździ się jak na ośle, osiągi nie są zbliżone. Beemkę trzeba ciągle trzymać na obrotach,żeby żwawo przyspieszała, VW jest mocny prawie od samego dołu. Po zatem X3 waży w okolicach 1700kg,a tamta mogła nawet tyle nie mieć,bo wyposażona była raczej słabo.
  23. DTMy sa mega a jeszcze lepsze Rotiform BLQ :jerk: Mnie tam cięgnie do BBS-uw,może to przeszło trochę z Golfiarzy.. będę myślał na wiosnę o porządnym 18 calowym BBSie ..ale najpierw dokładki w kolor...
  24. Tym nie jechałem,ale 2.0 150KM w X3 szału nie robi... [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:24_________________________________________________ w T5 czy dopiero w T6 ?? pośpieszyłem się troszeczkę,teraz jest 180KM 400Nm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.