Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. W Oplu Vectra B na pewno jest oznaczenie na lusterkach takie jak na właczniku tylnej szyby Wiem dokladnie bo czasem dane jest mi jezdzic oplem. Zdejmij lusterka i sprawdz czy masz instalację poprowadzoną.Jesli nie masz to nie masz podgrzewanych luster.Jeśli zakupisz maty to i instalację bedziesz musiał poprowadzic aby napiecie dochodziło np.po włączeniu ogrzewania tylnej szyby
  2. wchodzisz w wyszukiwarkę góógle i jazda
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Myśle ze sporo ludzi nowych jak i stałych bywalców bedzie licze ze na spociku bedzie tak ok.25 autek Rowniez postaram sie namówic kilka osób na spota Moze te plakaciki które drukowałes powiekszą frekfencje w niedziele
  4. Jak widać na załaczonej fotce przez kolege mrogal kabel przeciągnąłem pod wykladzinką tam na pewno nie bedzie widoczny i nie będzie przeszkadzał Ja rowniez wymieniłem u siebie wsuwki gdyż były zaśniedziłe.
  5. ładna srebrzanka zakladaj wiekszy felunek,moze jakis zawias 1BE i bedzie wrzuć jakies foto wnetrza niunki
  6. ożesz w mordę ale taniocha Chełm 3.80 oby tak dalej niech zejdzie tak do 3 blach i bedzie lux
  7. Jak najbardziej kwalifikuje sie do wymiany chyba ze nie chcesz mieć ladowania akumulatora nie lekcewarz zadnych usterek w swojej niuńce,zrób to jak najszybciej albo jedż do mechanika jesli nie potrafisz samemu wymienic paska
  8. To sciagaj lusterko i montuj sama mate
  9. Handlarz wyklepie poszpachluje i wystawi na allegro jako 100% bezwypadkowa
  10. Całe szczęście ze do czołowki nie doszło.Szkody nie sa olbrzymie wyklepiesz i bedziesz dalej jezdził
  11. witam rowniez
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    widze ze cos dzalacie tutaj chłopcy u nas w Chełmie tez coraz wiecej ludzi przybywa na spoty Spoty Ryckie na pewno z czasem sie powieksza rafalekx bardzo dobry pomysł z tymi wojewodzkimi spocikami W koncu moze cos by się zaczęł dziac konkretnego
  13. Przy takiej pogodzie jak jest teraz na pewno się przyda
  14. zgadzam sie z Toba ze on jest do odprowadzenia wody z lusterka , ale ja go użyłem aby lepiej sciagnąć lusterko kupuj tylko maty a na pewno o wieele taniej Ci wyjdzie niz zakup calego lusterka z matą.Ja zakupiłem taka mate http://www.allegro.pl/item480572934_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html i świetnie sie sprawuje a czy mata jest spalona to nie wiem czy da sie tak sprawdzic bo wystarczy ze ten pasek-tzn.element grzewczy bedzie troszke przepalony w jednym miejscu i juz nie bedzie grzać.
  15. 200 ml zawsze Ci zostanie na dolewke
  16. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Rowniez jestem za aby spoty sie nie pokrywały Chełm lubi czasem przyjezdzac na spoty do Lublina i odwrotnie mysle ze jak nie beda sie pokrywac to Chełm i Lublin bedzie miał szanse odwiedzic kolegów z Teamu LRY&LRA
  17. tak dokladnie takie samo radio, zaznaczam " miałem '' i na radiu na wierzchu byla podobna naklejka do kodu kreskoweg oddzielona gruba kreska i pisało - code ...(coś tam jeszcze było napisane - '' number '' czy cos w tym stylu ) jak czasem musiałem odłaczyc aku to tez radio mi sie kodowało i musiałem wpisać ten kod i znowu grało.Żeby wyjać radio wsadzałem po prostu palucha do otworu z kaseta i wyciągałem Tylko nie wiem czemu miałem tą zaślpke od kasety z napisem gamma,dziwna sprawa musiał bym jeszcze zobaczyc to bo został mi ten dzyngiel po radiu :gwizdanie: Rozumiem ze nie masz tej ksiażeczki do radia ?? bo Tam na pewno jest kod.
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Trzymam za słowo
  19. u mnie był taki kodzik pod naklejka z kodem kreskowym czy cos takiego lecz nie daje gwarancji ze bedzie i u Ciebie on wystepował bo u mnie to było radio gamma.Jesli nie bedzie to bedziesz musiał sie udac do jakiegos speca co bedzie potrafił zczytac kod z radia Wiem ze cieżko sie jezdzi bez właczonego radia w samochodzie
  20. Ładny Avancik
  21. na samym dole lusterka masz taki maly otwor,wez cienki srubokręt ,lustro na sama góre najpierw ustaw i spruboj podwazac lusterko,u siebie jak sciągalem to tak robiłem...jak zdejmiesz juz to sprawdz miernikiem czy napiecie jest na kabelkach(prawdopodobnie masz grzanie po kluczyku czyli jak tylko właczysz zaplon ) jesli napiecie sie pojawia to na pewno masz spalona mate skoro napiecie dochodzi a mata nie grzeje...nie martw się tak łatwo nie peknie, mi nawet szklo spadło na podloge i nic sie nie stało.Ale jesli bedziesz sciągal lusterko to zrób to z rozsadkiem i bez nerwow, na pewno da sie je zdąć z uzyciem wiekszej siły ale bez przesady mozesz oberwac 1-2 zatrzaski tylko oby nie wiecej bo luserko moze juz nie trzymac
  22. współczuje naprawy...po tym zdarzeniu pewnie bedziesz non stop kontrolował autko zawsze jest pomocne nasze forum
  23. jesli turbo juz omawia posłuszenstwa to mysle ze regeneracja bedzie najrozsadniejsza , chyba ze masz fundusze na nowa radio zostało zakodowane gdzyz została zdjeta klema z aku i teraz musisz wprowadzic kod aby znow grało,wyciagnij radio moze tam masz umieszczony kod albo w ksiązece dotyczacej obslugi radia itp powinienes na pewno znalezc ten kod. Dalej to po prostu dbaj o autko sledz forum i zawsze bedziesz w temacie no i koniecznie przeczytaj ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html;
  24. Dla jasnosci proszę tu znajdziesz na ten temat wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html ale nastepnym razem opcja i do dzieła bo nikomu po kilkaset razy nie chce się pisac tego samego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.